Jump to content


Photo

Nivea-šampon za lesk in mehkobo las


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

Poll: splošna ocena tega izdelka: (14 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (dober) (3 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  3. 3 (zadovoljiv) (7 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (4 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 October 2006 - 10:04 PM

Šampon se zelo hitro speni že ob manjši količini,daje občutek mehke pene oz kremne pene vendar meni se ne zdi da bi moje lase negoval-šlo je brez balzama ampak špice so bile nekoliko izsušene-možno da od tega ker zadnje čase uporabljam večino naravne šampone in niso tako mehki brez balzama ampak vseeno me šampon ni navdušil,niti ne vsebuje kaj posebnega kar bi lase negovalo. Ni pa sedaj nevem kako slab-povprečen z še kar lepim vonjem.
ocena:3
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#2 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2006 - 10:49 AM

Evo jst sm tut sprobala ta šampon, ful se lepo peni, lasje so bli po umivanju zelo mehki, verjetno bi taki ostali tudi brez uporabe balzama. Porabi se ga nekje srednje, je malo bolj tekoče sestave, moti me edino to da je za moj okus preveče nevtralnega, nežnega vonja ki se hitro razdiši.
Verjetno bom šampon kupila, saj mi je končni efekt sijočih in mehkih las zelo všeč, pa tudi cena je zelo nizka.

moja ocena 4/5 (samo zaradi vonja)
  • 0
Posted Image

#3 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 20 October 2006 - 01:24 PM

Sem probala šampon. Zelo se peni, pena je taka bogata, gosta in olajša šamponiranje. Lasje so po pranju mehki. Ko sem posušila lase, sem imela (imam še) čuden občutek, da imam nekaj na laseh, pa bolj so neubogljivi. Ni mi jih sicer zmastilo in se nič ne vidi, ampak občutek mi ni fajn. Izgleda, da ta šampon ni ravno za idealen za moje lase.

3/5 (ker mi končni učinek na laseh ni všeč)
  • 0

#4 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 08:31 AM

Vonj se mi zdi izredno nežen, peni se fenomenalno, lasje so bili po prvem pranju tudi mehki... do naslednjega dneva, ko se mi je zmastilo lasišče, kot da si jih dan prej sploh ne bi oprala! Kaj pomaga ves efekt na lase od korena naprej, če pa (mastnega) lasišča še sčisti ne?!! Tistim z lasmi nagnjenimi k prekomernemu maščenju ga toplo ODSVETUJEM.
Ocenjujem z dvojko.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#5 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 October 2006 - 04:56 PM

Poskusla testerček da vidim to čudo.
Peni se ful, ampak res ful, že skorajda preveč pene je na laseh blink.gif
Lasje so na začetku mehki, pol so vedni bolj slamnati in trdi hvalabogu se z uporabo maske povrnejo v normalno stanje
Kljub dobrim ocenam je mene razočaral in ga sigurno ne bom kupla.

Ocena 3/5
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#6 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 02 November 2006 - 06:46 PM

šampon se mi zdi zelo povprečen, zato mu dodeljujem oceno 3
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#7 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 November 2006 - 09:40 PM

mene je pa tale šampončič zelo prijetno presenetil. zadostno se speni, pena je taka prijetno kremasta, mogoče se spira malo dalj časa. po uporabi so moji lasje zelo zglajeni, svetleči, nič naelektreni in mehki. res fin efekt. o mastnosti lasišča niti sledu, tudi po 4 dneh ne (po priporočilu frizerke pranje na 5 dni).
edina stvar, ki me moti, je, da nima skoraj nobenega vonja. lase sem si oprala danes, pa je vonj po treh urah že čisto izginil.
4/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#8 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 14 November 2006 - 08:01 PM

Šampon je zelo v redu, v kombinaciji z balzamom iz site kolekcije, so bi li moji lasje res mehki in sijoči. Posebej všeč pa mi je vonj, ki je kar obstojen (glede na šampone, ki sem jih imela prej). O mastnosti še ne morem govoriti, ker sem si jih umila včeraj, bom pa dodala ;). Všeč mi je, ker mi nekako 'obteži' lase, mislim, da mi se mi krajši laski niso skravžlali na vrhu glave biggrin.gif.

4/5
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#9 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 November 2006 - 02:33 PM

sm sprobala un tester. peni se res ful sam moji lasje bi bli brez balzama zvozlani in bi se zlo težko razčesal. diši mi drgač fajn sam se vonj zlo hitr zgubi. tud čez 3 dni sploh nism mela mastnih las glede na to d si jih perem 2krat na tedn. sam je še zmer nekje v povprečju --> 3/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#10 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 November 2006 - 10:47 PM

Šampon sem sprobala prek testerja v neki reviji.

Je gostejše bele konsistence, lepo diši in se res prekrasno speni smile.gif . Lasje so bili po uporabi nekje normalno mehki, nič pretresljivega torej, večjega leska tudi nisem opazila. Kar sem opazila in kar mi ni bilo všeč je, da so bili moji lasje nekoliko obteženi, torej jim je manjkalo volumna in hitreje so se zmastili.

Izdelek je po sestavinah in nizki ceni sodeč v redu, sama pa ga ne bom kupila ker moji glavi ne ustreza. 2/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 November 2006 - 11:38 AM




Tudi jaz dobila vzorec tega šampona. Sicer ga najbrž ne bi kupila. No, sedaj lahko rečem, po preizkušanju, da ga zagotovo ne bi kupila, saj me ni z ničemer navdušil. Efekt na laseh je nezaželjen - krepasti, suhi lasje. Vonj je tak, da nate ne naredi nobenega vtisa, "razvodenela" različica vonja od balzama. Peni se povprečno, nič posebnega, kot pač skorajda vsak drug šampon. Umije vredu. Embalaža od vzorčka zelo luštna, tudi velika je prijetna na oko. V splošnem pa povprečen šampon, primeren za nezahtevne, kratke lase. Moj vzorček je dobila v uporabo mama, pri meni je pa šampon že šel v pozabo.


Ocena: 2



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 November 2006 - 12:03 PM

No, sem ga tudi jaz sprobala, ko pa sem že dobila v roke testerček, ki pa je pri meni kar dolgo čakal na uporabo, saj sem ga sprobala kar malo z muko, ker zadnje čase pri meni kraljujeta Tigi O&H in Keune Ultra Mild, ki mi res naredila enkratne lase. Torej ... šampon je zelo povprečen, speni se sicer odlično in lase tudi dobro umije, vendar pa so po uporabi nikakvi, takšni krepasti in kot bi bili malce izsušeni. To se mi zdi za moje dolge in goste lase čisto nesprejemljivo, saj sem navajena kvalitetnih šamponov, ki mi naredijo lase lepo mehke in zelo gladke. Vonj šampona je medel, komaj zaznaven, kot je rekla že Jenna - razvodenela kopija istoimenskega balzama (ki pa je zelo kvaliteten). Pakunga je precej lepa, cena pa klasična za trgovinske šampone, torej okoli 500 tolarjev. Vsekakor ga ne bom kupila, niti testerja ne bom porabila do konca (vsebuje zelo radodarnih 50 mL).

2/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 December 2006 - 10:35 PM

šamponu sem na trodnevnem oddihu dala še eno priložnost, da se izkaže, saj nisem naklonjena temu, da bi na (sploh krajša) potovanja vlačila ogrome neseserje. tester je več kot zadoščal uporabi mene in fanta.

šampon se je zavidljivo izkazal, lase sem lahko tudi brez uporabe balzama razčesala (sicer težko in z malo cukanja, pa vendarle), spenil se je lepo, kremasto in bogato, spral z lahkoto. diši nekam cvetlično, meni nevšečno, vendar mu tega ne zamerim, ker mi pri šamponih vonj ni prioritetne narave.

podeljujem mu povprečno oceno, ker poznam boljše šampone, v svojem razredu pa se mi zdi, da niveini šamponi prednjačijo.

na voljo takorekoč povsod, po dostopni ceni, kar je za imetnike in imetnice nezahtevnih las vsekakor dobrodošlo. jaz sem se navlekla 'petičnosti' tudi pri šamponih.

ocena: 3

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 28 December 2006 - 11:40 PM

Trenutno uporabljam ta šampon, saj je edini do zdaj ki mi naredi lase res gladke in mehke brez uporabe maske ali balzama. Je prijetnega vonja, vendar kljub vsemu mislim da ga bom po uporabi zamenjala, ker si moram se vedno prati lase vsaj vsak drugi dan.
3/5
  • 0

#15 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 03 January 2007 - 02:18 PM

Lase sem imela po uporabi tega šampona hitro mastne, ko sem si lase sušila sem imela še vedno občutek, da si šampona nisem dobro sprala. Poleg tega so bili lasje brez leska, pojavil se mi je tudi prhljaj
2/5
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#16 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 10 January 2007 - 09:35 AM

Ta šampon mi ni niti malo všeč.Las si sploh nisem mogla razčesati,čeravno sem uporabila balzam iz te iste linije.Povrh vsega pa se mi je še pojavil prhljaj.Edino kar je fajn,je to, da lepo diši. Tega izdelka več ne kupim.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users