Jump to content


Photo

Gliss Kur - Total Repair "19"


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 07:26 PM



Gre za sestavinsko kvalitetno masko (združuje 19 opasnih sestavin), ki se ponaša tudi s kasnejšim krasnim učinkom na laseh (mehkoba, nahranjenost, vonj). Da se masko sprobat tudi v majhnih tubicah po 300 sit. Konsistenca je bolj kremasta, kot pri večini mask..... nekako kot stopljen puter s smetano mi deluje, tudi takšne belo-kremne barve je. Vonj je zelo fleten, sladko smetanasti, zelo obstojen. Maske se ne porabi veliko. Embalaža všečna, na navoj. Cena malo pod 1500 sit v DMu. Zagotovo ena izmed boljših mask za zmerno/ugodno ceno.


IPB Image

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 07:29 PM

Za tole masko imam eno samo besedo - fantastično!! Sestavine so čudovite, maska je zelo vlažilna in tudi mastna, vsebuje veliko proteinov in naravne izvlečke ter metasulfate. Resnično lahko povem same dobre stvari. Maska je izredno kremna, lepo mazljiva, meni ima en tak poseben in všečen vonj, lasje pa so po uporabi res prekrasni ... nenormalno mehki in svilnati. Moram reči, da pri meni tale maska spada v sam vrh med najboljše, kljub temu, da sem jih preizkusila že ogromno, v vseh cenovnih razredih.

Ovojnina je meni zelo všečna, cena pa ja primerna, okoli 1500 tolarjev. Zelo, zelo priporočam!

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 08:34 PM

prvo moram omenit vonj-to je teko prijetna zadeva za nos da bi cel čas vohala to masko in lase. Se mi zdi da ima podobne sestavine kot pa aroma zadevi-oranžna in roza maska,vendar nekoliko boljše-kar se tudi malo opazi po laseh. je super teksture-maslena vendar ne trda ali da bi onemogočala lepo razpodelitev maske po laseh. meni naredi super učinek če jo pustim dlje časa na laseh, drugače ni tako ok ker mi ne zmehča las dovolj. vsekakor je meni zelo prijetna za uporabo in itak se rada ukvarjam z lasmi zato jo rade voje pustim na laseh tudi več časa in me ne moti.
Ocena:5
  • 0

#4 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 07 September 2006 - 08:55 AM

Tud meni je ta maska super - imam sicer tisto v beli emabalaži ne tej prozorni...

IPB Image

Lasje so po uporabi super, lepo jih navlaži in mi je fajn, ko imam barvane lase, pa zato kr fejst suhe pr konicah.

5/5
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 September 2006 - 12:35 PM

spočetka silno navdušena, zdaj pa niti ne več tako. maska je sicer v redu konsistence: nekam putrasta, za moj okus malo preveč tekoča - malo več kompaktonsti ji ne bi škodovalo, še sploh, ker se ne dobi v tubi, pač pa v lončku in mi pri zajemanju s prsti nemalokrat spolzi nekam na rob banje - sicer pa obstaja utemeljeni sum, da sem samo jaz štorasta biggrin.gif. na predhodno umitih, sfrotiranih in sčesanih laseh jo puščam 10-15 minut, potem temeljito sperem. lasje so mehki, ravno prav dišeči (vonj mi je zelo všečen) in se zlahka razčešejo, opažam pa veliko pomanjkljivost: lasje mi namreč kar 'dol padejo', ko se mi posušijo in delujejo celo kot bi bili mastni. v bodoče bom probala z nanašanjem manjše količine maske, mogoče bo pomagalo. cena se mi zdi primerna, med 1200 in 1300 sit. embalaža glede na konsistenco po mojem mnenju rahlo neprimerna. v ničemer mi ta maska ni izstopajoča.

ocena: 3.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 September 2006 - 12:49 PM

Mojim lasem zelo paše ta maska. Po uporabi so mehki, svetleči in hudo dišijo. biggrin.gif Delujejo mi tudi nahranjeno (lahko pa da je to samo moje mnenje).

5/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#7 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 02 November 2006 - 06:54 PM

maska mi je všeč, lase so po uporabi vidno nahranjeni, mehki in z lahkoto se razčešejo, vonj je prijeten, nevsiljiv, vsebina zelo mazljiva, a me moti, ker za to, da si masko porazdelim po vseh laseh jo porabim zelo veliko, in mi en lonček zadošča samo za nekaj pranj, zatorej 4
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#8 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 November 2006 - 02:39 PM

to je pa neki najbolšga kar sm sprobala biggrin.gif . diši fantastično in tud na laseh vonj dolg traja, všeč mi je tud da ni prov trde konsistence in si jo komot porazdelim po laseh. k si jo dol spiram prov čutm de ne bom mela nobenih blemov z razčesavanjem k mi prsti kr drsijo skoz. tud embalaža mi je v redu in jo včas kr odprem sam de jo povoham =) skratka nimam pripomb bo stoprocent stalnica pr men --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#9 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 09:37 PM

Se strinjam s predhodnicami, ki so izdelek ocenile s 5! Tudi jaz podedeljujem 5-ko.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#10 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2007 - 07:03 PM

Glede te maske meni ni nič jasno. Večinoma, ko sm si prala lase z njo, mi je nardila krasne in mehke, ene dvakrat pa sm dobila slamo na glavi. Plus je lep, prijeten vonj, pakiranje je običajno.

4
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#11 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 June 2007 - 10:05 PM

Masko sm prvič sprobala kak mesc nazaj in sm čist navdušena nad njo. Lase zmehča ampak vseen ne tko, da bi sill vsak na svojo stran, neverjetne lase nrdi na otip, ne znam opisat, res. Preprosto so polni življnja, najbolj od vsega pa sm presnečena nad vonjem, saj ga voham še tisti dan, ko lase spet umijem (kak 3, 4 dan).
Zasluži si 6 od 5!
5/5
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#12 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 10:25 AM

Glede na ostale produkte, ki jih uporabljam za nego las, bi rekla, da je tale nekje v sredini. Vsak plus, ki si ga prisluži, ga en minus pokvari (lahka tekstura/slamnat občutek po pranju). Vonj ni ravno za dol past, a smrdi tudi ne. Ni vse za vsakogar.


3/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#13 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 08 November 2007 - 06:36 PM

Čisto razočarana!
Pred časom sem pregledala skoraj vse, kar je bilo napisanega o maskah za lase. In sem se odločila za tole Gliss Kur z 19 sestavinami.
Ampak tako sem razočarana, da mi še zdaj ni jasno. Prvič, ko sem dala masko na lase, so bili lasje še vedno slamnati. Drugič sem po Lorealovem roza balzamu spet uporabila to masko, češ, mogoče pa nekaj časa traja, da se lasje popravijo. Spet sam krep na laseh. In tako še trikrat.
Zdaj pa, ko dajem le balzam brez Gliss Kur maske, so pa lasje gladki in mehki.
Očitno je res, da vse ni na vsakogar, kot je rekla Urška.
Drugače pa lepo diši. A kaj to pomaga.

2/5
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users