Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - LUSH The Olive Branch


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 01:29 PM

.
Gel za tuširanje, ki se ponaša z zelo kvalitetnimi antioksidantimi sestavinami (oljčno olje), je eden izmed mojih naljubših, uporabljam ga tudi za umivanje obraza - mejkap činkovito očisti (tudi hardcore variante) in kože popolnoma nič ne izsuši. Čudovit vonj (oljčno - mandarinin) pa je zelo obstojen..... tudi, ko nanesem po umivanju kremo/losjon/bb, se še vonjam. Primeren tudi za občutljivo in suho kožo. Vsebino treba pred uporabo pretresti, saj je nekako dvofazen. Najmanjša pakunga stane okoli tisoč sit. V glavnem, same pohvale!


IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:22 AM

Super gel, ki zelo lepo diši in ne izsušuje kože. se lepo, a ne preveč peni, vonj še nekaj časa ostane na koži. Primeren tudi za umivanje obraza. Cena ni pretirana.
Ocena: 5
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 January 2007 - 03:55 PM

dodajam pohvalo gelu za tuširanje, ki je kljub temu, da vsebuje tudi sol, dovolj nežen za umivanje obraza, za kar ga jaz uporabljam. (ker imam za tuširanje dovolj drugih stvari, za obraz pa sem prav nekaj fajnega iskala.)

pred kakšnim letom sem se ga branila, ker mi ni bil všeč vonj, vendar sem zdaj prepričana, da si ga bom ponovno kupila, ker je res popolnoma neizsušujoč in nežen do kože, na moji neproblematični koži po umivanju opažam celo rahlo nahranjenje/navlažitev, kar je vsekakor prednost.

gel je precej tekoč, pred uporabo se ga pretrese, da se olja, ki jih vsebuje, dvignejo z dna in pomešajo z ostalo vsebino. porabi se ga resnično malo, kar ugotavljam tudi pei ostalih preizkušenih Lushevih gelih.

podeljujem mu najvišjo oceno, ker je eno boljših čistilnih sredstev za kožo na mojem obrazu (v istem rangu kraljuje tudi L'Occitanov bio sivkin gel).

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 11:46 AM

Še jaz sem mu podlegla. Čeprav je cena kar zasoljena.
Privoščila sem si manjšo pakungo 100ml. Drugič pa sigurno večjo.
Diši čudovito, porabi se ga zelo malo. Po tuširanju se niti ne namažem s kakšnim losjonom ali BB, ker se mi zdi koža dosti nahranjena.
Samo tuširanje je prava aromaterapija.

5/5
  • 0

#5 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 16 February 2008 - 10:48 AM

tudi jaz se pridružujem petju hvalnic temu gelu.

ta vonj me vedno znova očara in tuširanje z njim je res prava aromaterapija. čeprav mene vonj niti ne asociira na kako olivno vejico amapak bolj na kak moški balsam po britju. pod tušem se zaradi teh čudovitih vonjav vedno skoraj stopim.

porabi se ga res zelo malo, vonj pa je na koži precej obstojen (najbolj od vseh Lushevih mil in gelov)

čista petica
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2008 - 12:02 PM

Tale gel je s prvo uporabo postal eden mojih najljubših of all times. Sprobala sem tudi Flying Fox, ki ima krasen vonj po jasminu, a je pri meni izzval grozno alergijo in sem ga takoj po prvi uporabi oddala naprej. Za razliko od njega se mi zdi The Olive Branch izjemno nežen in ob tuširanju z njim resnično uživam. Prvi adut je vsekakor krasen in zelo poseben vonj, ki pa ga ne znam definitat. Je precej moški oz. možat, res tak sexy vonj, bogat in meni osebno že skoraj malo erotičen, takšen vonj si jaz predstavljam na kakšnem temnem, visokoraslem šarmerju z globokimi črnimi očmi in sexy dva dni starim strniščem na bradi. oops.gif Vonj je tudi na koži precej obstojen, predvsem pa ob tuširanju nudi pravo aromaterapijo in mi prav izboljša počutje.

Gel je precej tekoč, svetlo oranžne barve in ima na vrhu takšno belo plast, ki jo sestavljajo negovalna olja. Plastenko je treba pred uporabo dobro pretrest, da se obe plasti zmešata in tvorita krasno nežen in negovalen gel, ki ga rada uporabljam tudi za čiščenje obraza, saj niti malo ne izsušuje, a vseeno krasno umije in osveži.

Zagotovo ga še kupim.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2008 - 05:04 PM


To je bil moj prvi Lushev gel za tuširanje in mi za nakup ni žal, čeprav je izdelek malo predrag glede na to, da je vonj edina lastnost, ki ga loči od povprečja. Je najbolj tekoč Lushev gel od do sedaj sprobanih, zato se ga malenkost hitreje porabi. Dobro umije in kože ne izsušuje, nima pa nekega posebnega negovalnega učinka, zato ni najbolj primeren za zelo suho kožo. Sprobala sem ga tudi na obrazu, kjer se pri meni ni obnesel, saj mi jo je izsušil, zategovalo me je itd. Vonj je res zelo sexy in poseben, tak unisex al kako bi se reklo - univerzalen, tako za moške kot ženske. Na koži je tudi obstojen še nekaj ur. Kot je predhodnica omenila, je gel sestavljen iz dveh plasti, ki se morata premešati, da lahko gel zagotovi optimalne užitke pri tuširanju =).
V glavnem, krasno dišeč gel, ki pa je vseeno malo predrag.

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users