Jump to content


Photo

Parfumi, ki ste jih nazadnje preizkusili


  • Please log in to reply
992 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 March 2007 - 10:14 PM

A tud to se da? Ne nooo, grem pa tud jst probat smile.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 matej29

matej29

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 267 posts
  • Location:okolica cela
  • Interests:zelo veliko

Posted 28 March 2007 - 05:04 PM

indiana jones (pa je kr thumbup.gif )
  • 0
Ne zamudi priložnosti tega dne, saj se ne bodo nikoli več ponovile!

#83 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 04 April 2007 - 02:31 PM

hugo boss femme
  • 0

#84

  • Guests

Posted 05 April 2007 - 10:52 AM

Gaultier - Gaultier2

Sem kupla tocenega v refanu in mi je nenormalno disal, tk da sm sla pol v milerja vohat, ce sta identicna. In na prvi voh nista, potem ko pa parfum razvije vonj, je pa res isto. Kr dobri, tile refanovi parfumi.. (4€ in malo za 15ml s flasko vred)
Parfum je pa res super.
Probala sem pa se Chanel - Coco Mademoiselle, ke rmi ga bratova zena skoz opeva, sam pa ne disi tk fejst. Malo je presladek.
  • 0

#85 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 05 April 2007 - 04:25 PM

Kenzo - flower oriental: najprej k sm ga prvič povohala mi sploh ni bil kul. Čez par minutk mi je pa začel prov prijetno po daljnem vzhodu pa začimbah dišat biggrin.gif kr dopade se mi, sam ne do takšne mere, de bi ga kupla

Valentino - Rock'n'Rose: no ta mi pa kr diši, kolkr sm ga na hitr povohala, sam tud ta ne do te mere, de bi ga kupla, ker se mi vonj ne zdi nč spešl...vrjetn bo nasledn mesc kr givenchy Very irresistible padu (:
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#86 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 April 2007 - 09:56 PM

Bratrancu sem šnjofala po omarah in našla Euphorio Men.
Ful lep moški vonj. Če bi bla moški, bi ga 100% imela. Tak divji arrrr oops.gif


Btw, poglejte tega fantiča ki ga reklamira, hohoho wub.gif
IPB Image
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#87 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2007 - 01:34 PM

s fantom sva pred dnevi preizkušala parfumček Hugo Boss za katerega dela reklamo Jonathan Rhys Meyers. Zelo lep vonj in zgleda, da je tud dost obstojen, ker se je na roki vohal še lep čas. Kandidat za darilo. smile.gif
  • 0

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 April 2007 - 04:09 PM

Danes sem mal povohala Kenzo Summer in mi zelo lepo diši ... mmmmm, tak sveži vonj, ne preveč vpadljiv, ampak nežno poživljajoč - a to dvoje sploh paše skupaj? laugh.gif Samo cena me malo bode, 75ml flaška stane 70€. cry.gif

Pa vonjala sem še enega MEXX, tudi ful zanimiv vonj, se mi je zelo vtisnil v spomin - pa še cenovno je dosti ugodnejši od tistega zgoraj, ker nism glih v feelingu dat 70€ za parfum ... čeprav mela bi ga pa. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2007 - 04:34 PM

Končno sem tud jst povohala hugo boss - femme (prej ga nikol nism našla na polici) in mi je ful ogaben. Ful po rožah diši, res eden najslabših hugotovih parfumov. Sploh ne vem za kdaj bi ga uporabljala, čist je neprimeren res, ne hvala.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#90 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 April 2007 - 06:16 PM

Miss Dior Cherrie - dober smile.gif Embalaža tudi super!
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2007 - 12:01 PM

CK Electric sem zadnjič tudi pošnofala. Je zelo v redu vonj, sicer ne zame, ker mi je vseeno preveč svež in citrusen. Je pa vsekakor primeren (za moje pojme) samo za poletje, ker je res zelo svež. Je tudi presenetljivo, da kljub temu, da moj nos zazna v tem parfumu ogromno limone (česar načeloma ne maram), zadeva ne deluje cheap ali wc-račkasto, ampak dodelano in nemoteče.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 April 2007 - 06:58 PM

Eden od Britni, nevem točnega imena. V Mullerju je bil na polici kjer so novosti. OgAbNo!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#93 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2007 - 07:03 PM

L'Occitanovo prihajajočo novost, toaletno vodico Češnjev Cvet - ljubezen na prv voh: sveže in lahkotno, rahlo sladko. moja bo! wub.gif nadejam se tudi ugodne cene - upam, da ne bo odstopala od cen ostalih toaletnih vodic. edino embalaža mi ni ravno prisrčna .... no, važna je vsebina! smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#94 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 April 2007 - 07:16 PM


Špela,
a ima morda kakšen pridih "amarene" (saj veš, kaj mislim) slučajno? cry.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#95 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2007 - 07:18 PM

QUOTE(Jenna @ 15. 4. 2007 - 20:16) View Post

Špela,
a ima morda kakšen pridih "amarene" (saj veš, kaj mislim) slučajno? cry.gif


njet. ni zdej uno, da diši težko, prou po nekem blazno zrelem sadju - taka je kot vse njihove toaletke (no, z izjemo vanilije, ki je men oreng težka) - friška in frfotajoča. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#96 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 April 2007 - 07:19 PM



Kot sveži vonj si pa težko predstavljam... sem mislila, da bo bolj sladek. Ja nič, treba bo iti probat! IPB Image A je bolj svež kot Pomaranča?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#97 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2007 - 07:38 PM

QUOTE(Jenna @ 15. 4. 2007 - 20:19) View Post

A je bolj svež kot Pomaranča?


nimam pojma, sem antitalent za primerjanje parfumov. pojdi ga prevohat, boš najbolje vedela. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 April 2007 - 07:49 PM


Ok no. mad.gif

wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 17 April 2007 - 02:01 PM

vohljam Lancome Hypnose, mamin nov parfum, počasi mi postaja všeč, tak pudrast vonj, malo po vaniliji
  • 0

#100 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 17 April 2007 - 07:31 PM

Včeraj pošnofala Bvlgarijevega Voile de Jasmin - glede na to, da sem nora na jasmin, sem bila sigurna da mi bo dišal. No, ravno nasprotno - smrdi k satan. Men se zdi, da neke vrnice zravn voham in nič jasmina. cry.gif

Jil Sanders - Sun: noro dober, mogoče malo močan, ampak še zmeraj super (mogoče bo kdaj moj).
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users