Jump to content


Photo

HappyDerm Fluid


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 10 June 2005 - 12:34 PM

Že ima katera to kremo? Zanimajo me predvsem izkušnje z njo. Če jo imate kako ste zadovoljne?
  • 0
user posted image

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 10 June 2005 - 12:36 PM

mislim da sem zasledila da jo ma Dilema. malo jo povprašaj
  • 0
lp, Martina

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 June 2005 - 12:36 PM

Tule je govora o tej kremi in fluidu:
http://www.lepa-si.c...=asc&highlight=

Krema je zanič, fluid pa še slabši. Oboje je alkoholna bomba.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 10 June 2005 - 12:37 PM

Hvala - očitno si je ne bom kupla...
  • 0
user posted image

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 June 2005 - 12:39 PM

Jaz sem to isto vprašanje že postavila v temi 'sestavine' in je bila kritika kreme zelo slaba. Tudi meni se zdi grozna, jo imam doma in sem jo uporabila samo enkrat ter se je pritaknem ne več. Sem dobila po njej takšen izbruh mozoljev kot že dolgo ne, krema mi je totalno razdražila kožo na obrazu in potrebovala sem cel teden, da se je stanje kolikor toliko normaliziralo.

Jaz jo res močno odsvetujem, tako razočarana nisem bila še nad nobeno kremo. Mene je premamila res vabljiva reklama, vendar pa sem si obljubila, da ne nasedam več.

Edina dobra stran te kreme je, da res lepo diši. biggrin.gif rolleyes.gif
  • 0

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 August 2005 - 01:56 PM

Ciao,
jaz imam ta fluid ze od takrat ko je prisel na police v trgovine. Moram rect, da sem imela prej nekaj mazoljev, sedaj ko uporabljam ta fluid pa je moja koza happy smile.gif , tudi tekoci puder se lepo maze cez in ni toliko flekov, po kaksni kremi sem taka pa tudi, ce se trudim razmazat.

Po moje je odvisno od koze kaksno imas kaj ti odgovarja in kako prenasas kaksno kremo. Prej sem imela vse mogoce nazadnje od Eucerina Hydro balance, pa je bla o.k. za nekaj casa, potem sem pa ful mazolov staknila.
Sedaj sicer razmisljam za pozimi, da bom mogla eno drugo nabavit, vendar se bojim, da mi bodo mazolji spet usekali ven.

lp Verja
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 August 2005 - 05:22 PM

Verja ... verjetno je učinek kreme res odvisen od kože, vendar pa sem sama še vedno mnenja, da je ta fluid zelo slab, ali pa vsaj ni nič posebnega (glede na sestavine in učinek).

Moja sestra ima normalno in neobčutljivo kožo in ga uporablja (ker ga jaz kajpak nočem) in ji je v redu, ampak samo 'v redu' torej ne opaza nobenih pozitivnih ali negativnih sprememb ... pravi, da je že imela dosti boljše kreme.

Medtem ko imam sama zelo občutljivo mešano kožo in sem po samo dvodnevni uporabi tega fluida dobila tako strahoten napad nekih izpuščajev (izgledali so podobno kot mozolji) da me je skoraj kap zadela ... še nikoli se mi ni zgodilo kaj takega.

Sicer pa ... za vsakogar nekaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 August 2005 - 06:25 AM

Verjetno ti usteza, ker alkohol suši mozolje. Ampak je to bolj slaba tolažba, ker alkohol ne paše na kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 17 August 2005 - 06:27 AM

Krema je odvisna od tipa kože in nekaterim ustreza kot npr. meni nekaterim pa ne. Škoda, da nimajo (ali pa jih imajo pa jih nočejo dat) vzorčke da bi poskusil, ker se mi zdi brezveze kupit eno kremo pa potem ni ok. laugh.gif
  • 0

#10 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 17 August 2005 - 10:07 AM

Jz mam kremo pa mi je ql...ful gladko kožo mam in sm res zadvolna, do zdej mi še nobena krema ni tok pasala tongue.gif
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#11 ni_ni

ni_ni

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Kamnik

Posted 15 September 2005 - 07:52 AM

A mi lohk prosm kkšna pove kje bi se dal to kremo kupt po dost ugodni ceni. tnx wink.gif
  • 0

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 September 2005 - 09:27 AM

Sej ni draga. Okoli 1500 SIT v DM.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 15 September 2005 - 01:12 PM

Krema je komedogena bomba ni čudno da ste fasale mozolje!Grrr tole pa res ne bi dala nase!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users