Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#4801 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 02:03 PM

Jaz imam pa raje vsaj 2 para (sploh zimske obutve) v rotaciji, ker se cevlji veliko lepse ohranijo, ce se jih ne goni nonstop. Itak pa ni najboljse vsak dan nositi iste, sploh ne da ti noga cel dan gnije v supergah ali drugi obutvi iz umetnih materialov.

 

Se strinjam. Jaz imam ponavadi troje v obtoku. Zimski čevlji mi ponavadi do 5 let in več na tak način zdržijo, kar je super ker tudi jaz težko najdem kakšne, da so mi res všeč ter da so tudi udobni. Superge imajo pa krajšo dobo, čeprav priznam, da zelo nerada nosim superge (razen za šport), ker se mi zdi da ubijejo ves videz (nikoli se ne počutim potem dovolj urejena, če imam superge), ful imam rajši zimsko modo, obožujem gležnjarje. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4802 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2019 - 03:43 PM

Jaz imam tudi troje gležnjarje, od tega sem najnovejše kupila 2015. :D Chelsea boots, ene z malo pete in bulerje.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4803 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2019 - 07:26 PM

A je to normalno, da so škornji za 80 € od sOliver po 2 sezonah rednje nošnje skoraj za v kanto? Guma na peti se je začela grdo lomit in premočijo mi,ne vem, al jih ima sploh smisel nosit kazat čevljarju.

Zadnja leta sem res razočarana nad kvaliteto obutve, tudi dražja ne zdrži nič dlje. Nočem potem dat za obutev 100+ €, če ni nobenega zagotovila. Prejšnji Asos škornji so mi zdržali 5 let, pa sem jih tudi skos nosila.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4804 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 14 December 2019 - 07:31 PM

S oliver, Esprit in podobne firme po mojih izkusnjah ful preplacas brand, pa sem delala v Espritu in dala toliko cunj in obutve skoz roke, da ti lahko cist objektivno povem, da ni neke kvalitete. 1x sem imela ene superge, katastrofa.
  • 0

#4805 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2019 - 11:21 PM

Matilda Dr. Martens vegan kolekcija, seveda so cene malo visje, ampak punce tukaj ful pohvalijo, da so res kvalitetni.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4806 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2019 - 11:32 PM

Ja saj, očitno eni redkih čevljev, ki bi še znali malo dlje zdržati. Zdaj sem si že ene druge naročila, od Altercore, zgleda ok.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4807 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 December 2019 - 12:01 AM

Matilda, jaz sem svoje s.Oliver skornje placala 120e in so se mi po eni sezoni notri na peti malo obrabili. Never again.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4808 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 December 2019 - 04:15 PM

Meni so pred leti Vagabond čevlji (gležnarji, balerinke, nizki na vezalke..) zelo dobro služili. Zdaj jih že dolgo nisem kupila, ampak karkoli sem od njih imela, sem bila zadovoljna. Zdaj pa naletim na kakor kdaj, kakšna stvar preseneti v plus, kakšna pa v minus. :/ 

 

Se strinjam, se mi zdi da je generalno padla kvaliteta oblačil/obutve, v nekem srednjem cenovnem rangu, ko v bistvu ni poceni, ni niti draga, ampak zdrži pa manj časa.  


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4809 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 December 2019 - 09:21 AM

Jaz sem imela 10 pet Legero skornje in so mi zdaj premocili. Nosila sem jih pa skoraj celo zimo, za po snegu, po mestu ... vse.
Sem kupila nove Legero, dala 130 eur in upam, da bodo spet zdrzali toliko casa.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4810 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 December 2019 - 09:34 AM

Jaz tudi lahko pohvalim to znamko, zdaj imam že druge za zimo (sicer malo lepše, ne lih kot snežke), ampak tiste prve sem res nosila za v sneg in plundro, pa sem jih zdaj lani po cca 8 letih uporabe še mami, da jih ponosi do konca. Premočile tudi meni nikoli.

Zdaj imam še Timberland piščančke in sem isto ful zadovoljna, jih nič ne šparam.


  • 0

#4811 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2019 - 12:54 PM

A ima mogoce katera izkusnje s klobucarji? Za Pajka vem, ampak mi je malo odrocen na Vicu, kolegica mi je omenila, da je na Wolfovi en, ampak se sprehajam gor in dol po google mapu in ga ne vidim. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4812 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2019 - 01:02 PM

Na Wolfovi je na križišču med kongresnim, zvezdo in stopnicami, ki vodijo na (mesarski?) most -  če gledaš s kongresnega je desno od stopnic.


  • 0

#4813 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 19 December 2019 - 01:19 PM

Nasproti Zvezde in Wolfove (trgovine). Pac na tretjem vogalu, ce ves kaj mislim. Pri stopnicah.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#4814 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2019 - 01:21 PM

Ahaaaa, taaaaam! Hvala, Ancka!!!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4815 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2019 - 01:21 PM

& Podgana. :) Nobena pa ni se dala izdelovati klobuka, najbrz. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4816 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 December 2019 - 01:22 PM

Pa eden je tudi v podhodu Nebotičnika.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4817 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 December 2019 - 01:30 PM

Uuu, same koristne informacije, nisem sla mimo ze sto let! :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4818 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 January 2020 - 08:07 AM

Kje v LJ imajo tople in kvalitetne zimske bunde/plašče, pa da niso celo premoženje? Do 100 eur bi dala


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4819 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 January 2020 - 08:14 AM

Kami, jaz sem jo konec prejšnje zime naročila na NEXT in se skuham v njej, ko hodim (res pa je, da jaz ne znam počasi hoditi), čeprav ni puhovka in je bila poceni, 40 €. Imam jo res za večji minus, drugače sem jaz v tanjši bundi. Enako z mojim novim plaščem,, fuuul je topel, če kaj več hodim v njem, mi vedno zakuha.


  • 0

#4820 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 January 2020 - 08:55 AM

Jaz sem lani v Benettonu (sicer v Ts) kupila 50% znizano kratko puhovko za 30€ in mi je zakon. Tanka, ful topla, z ogromno kapuco, jaz se tako rada zabubim v njo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users