Jump to content


Photo

Proizvodi, ki so vas res razočarali


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2005 - 06:34 PM

Maskara Maybelline ona dvojna ... matr, če pa to ni en svetoven shit pa tudi nič nočem. rolleyes.gif
Meni je že od samega začetka delovala kot da je suha (črni del) in se res ful težko maže.
Trepalnic popolnoma nič ne priviha, o podaljšanju ni ne duha ne sluha, volumen pa je tudi samo senca željenega.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 December 2005 - 08:14 PM

Men je pa deo od Balee MED v spreju (ne na plin) čist kr neki. Kot prvo ima na drugmi mestu alkohol in tud ga lahko zavohaš k se našpricaš. Pa še nič ne zaščit. Jst zelo mal švicam, ampak ko sem se s temu deotam našpricala, je blo tko, kot če se ne bi z nobenmu.
  • 0

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2005 - 10:16 PM

Dodajam Clinique Naturally Gentle Eye Makeup Remover ... jezus, kak šit je to!! blink.gif

Prvo kot prvo ga je treba porabit celo tono, da si maskaro dobr odstraniš in zraven je treba tak drgnit, da maš pol čist rdečo kožo.
Poleg tega začne po par sekundah tako svinsko pečt, da sem si ga morala takoj sprat. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 13 December 2005 - 10:48 PM

- Nivea kreme za obraz in za telo
- celotna Nivea Young kolekcija (dobila mozolje, ki sem se jih komi znebila)
- Fa in Dove geli za tuširanje (čist izsušijo kožo... katastrofa) IPB Image
- Keune proti mastnim lasem... yeah right, kr neki - ni pomagal niti mal IPB Image
- glosi... vsi po vrsti, z nobenim nisem zadovoljna, predvsem zarad obstojnosti rolleyes.gif
- Fruchtis šamponi... ful mastijo
- Pantene lak (ne vem točn ker)... ful zlepil lase IPB Image


QUOTE(Princeska)
drugač pa senčila s-he, ki jih kupiš v dmju. sicer so poceni in vse, zato sm jih kupla za foro, ampak kmalu po nanosu, ni niti sledu več da si se namazal s kakršnimkoli senčilom- jah, mal drnarja, mal muske.

ok, ne vem kere si ti kupila, sam jst imam eno k je sam roza senčka notr in je svetska... ful lepa, obstojna, se ne nabere v kanalčku... skratka ful sem zadovoljna (je bla pa 700sit al neki tazga - zdej men to ni glih čip za eno senčko). biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#45 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2005 - 12:28 AM

OT: Tanjci, si poskusla gloss od Manhattana-a High Shine? Meni je to najboljši gloss, kar obstaja, res pa je, da kar se obstojnosti tiče, ne boš našla glossa, ki bi se res zelo dolgo obdržal.

Razočaral pa me je Fructis, tudi Dove mleko za telo in pa Oriflameova maskara, ki se sploh ne pozna na trepalnicah.
  • 0

#46 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 December 2005 - 12:36 AM

Vosek od Subrine!! :violent1:
  • 0

#47 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2005 - 02:11 AM

tanjci-fructisovi šamponi res mastijo?čist možno,če zdaj pomislim!
Tisti pantene lak-a je to ta,k si si ga pred kakim mescem kupila,ko smo se full dilema&ti&jaz pogovarjale o teh zadevah,da rabiš lak in si si ga šla pol kupit?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 12:20 PM

Rea ... takrat sm pol Tanjci predlagala od Gliss Kur lak za lase in je bila ful zadovoljna. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 14 December 2005 - 12:57 PM

glossi so obstojni lancome in dior (preizkuseno).

me je pa razocarala neutrogena visibly clear 2in1 (peklo in zategovalo me je) ocitno je primerna samo za dokaj problematicno kozo.

avonovi deodoranti tisti ki naj ne bi puscali madezev (ja seveda, najbolj obupen deodorant kar sem jih kdaj sprobala, kar lusci, smrdi, pa se fleke pusca taksne da je za ponoret)

lush helping hands krema za roke. po sestavinah naj bi bila dobra, vendar pa nikakor ni vredna svojega denarja, 5krat cenejsa krema od mercatorja je boljsa. nasploh so me lushevi proizvodi ful razocaral kar po tekocem traku.
  • 0

#50 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 December 2005 - 01:11 PM

QUOTE(DiLeMa)
Rea ... takrat sm pol Tanjci predlagala od Gliss Kur lak za lase in je bila ful zadovoljna. wink.gif

ja itak... jst sem bla namreč prej ful proti lakom glih zarad vseh unih, ki so ful zlepil lase skupi, ta Gliss Kurjev je pa noro dober biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#51 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 19 December 2005 - 03:27 PM

Razočarana sem bila nad proizvodi Annemarie Börlind in Dermalogice, predvsem zato ker so pregrešno dragi, mi pa v zameno za ves denar niso nič drastično koristnega naredili...value for money bolj nizka...no, vsaj zame, mogoče komu odgovarjata. Definitivno so me razočarali šamponi od Subrine...ampak to je vsaj ceneje, tko da pričakovanja niso previsoka in "pristanek" ni tko trd biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#52 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2005 - 03:46 PM

pa kaj vam kateri prozvod dejansko naredi neko drastično spremembo? ker men se zdi kaj takega pričakovar nerealno...

drugače pa me je zadnje čase ful razočaralo blistexovo mazilo za ustnice, tisto na kuglico. isto kot da bi vodo not nalil.
  • 0

#53 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 December 2005 - 03:51 PM

Hja, kaj razumeš pod drastično spremembo. Zame je ta recimo navlažena koža. Po umivanju mi jo zateguje in ko se namažem z losjonom, je koža nahranjena. Že to je dovolj velik učinek.
Potem so to šamponi z balzamom, ki pri meni resnično učinkujejo - tudi tisti ceneni, ker imam potem mehka lase.
Take malenkosti.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2005 - 04:55 PM

QUOTE(Michelle)
pa kaj vam kateri prozvod dejansko naredi neko drastično spremembo? ker men se zdi kaj takega pričakovar nerealno...



Ja, definitivno so razlike. Mogoče ne kratkoročno, dolgoročno pa vsekakor.

Odkar sama pregledujem sestavine proizvodov in ne kupujem po trenutnem vzgibu (razna oglaševanja rolleyes.gif ) sem našla veliko res kvalitetnih proizvodov, kar se mi ZELO pozna na koži in laseh. Če dam en primer ... pred ene pol leta sem odprla temo o uničenih laseh, ker sem bila čisto obupana nad svojimi poškodovanimi in suhimi lasmi, potem pa ko sem res začela preučevat sestavine na šamponih, balzamih in maskah ter (s pomočjo tega foruma wink.gif) izbirat samo res dobre proizvode, pa so se mi lasje drastično popravili ... že dve frizerki sta mi rekli, da so moji lasje v zavidanja vrednem stanju in da se sploh ne pozna, da imam beljene.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 December 2005 - 06:25 PM

DiLeMa a te lahko prosim za dve stvari..mi lahko poves katere produkte šamponov,mask itd. uporabljas ter s kod lahko dobim listek z sestavinami?Se namrec se ne spoznam... oops.gif oops.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2005 - 06:33 PM

Takole je ... jaz ti priporočam Fructisove maske za lase ker so res super, čisto najboljša je pa meni še vedno Avon Planet Spa maska z olivnim oljem. Šamponi so zelo fajn Tigi (Oatmeal & Honey, Dumb Blonde, Self Absorbed) in prav tako Tigi regeneratorji oziroma balzami (Oatmeal & Honey, Self Absorbed). Baje je tudi zelo v redu Joico K-PAK linija (meni izgledajo sestavine fenomenalne, mora še Sonchika pokomentirat) ampak to je dražje in se prav tako kot Tigi prodaja le v frizerskih salonih.

Sestavine so ponavadi napisane na embalaži izdelka, je pa fino če zadeve za lase vsebujejo kakšna naravna olja (razen za mastne lase niso priporočljiva) potem proteine, silikone (za lesk in mehkobo) in razne vlažilne učinkovine.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 December 2005 - 06:49 PM

Hvala!
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#58 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2005 - 07:14 PM

Sam ti Tigijevi šamponi so najbrž kar precej dragi? Ker meni se zdi ful škoda dat več kot 1500 sit za šampon smile.gif

A za tisto Fructisovo masko za lase, k je za sijaj, za neukrotljive in puste lase, al nekaj tazga, si že slišala kako pohvalo? Ker ostale maske, so več al manj za suhe lase, al pa za barvane, kar sem jaz videla.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#59 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 December 2005 - 08:47 PM

Ne vem..ce bi si lahko izboljsala stanje las bi dala tud 5k za šampon, so mi pomemben del telesa in lepote.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2005 - 09:37 PM

Marmelada ... Tigijevi šamponi stanejo v grobem tam nekje med 2000 in 2500 sit, so pa dokaj koncentrirani in se jih porabi zelo malo, poleg tega jih ni 250 mL kot večino šamponov, ampak 350 mL.

Kar se tiče pa tega če se splača ali ne ... odvisno od las in nege, ki jih zahtevajo. Če so lasje normalni, ne potrebujejo neke posebne nege in je glavno da jih šampon očisti, poškodovani lasje pa potrebujejo dodatno nego in torej res kvaliteten šampon.

Meni se zdi, da ima skoraj vsak človek neko svojo malo obsesijo, pa naj bo to lasna kozmetika, hiter avto, čevlji ali pa kvalitetna črna čokolada. In tisti, ki smo že kar malo obsedeni z nego las, smo pripravljeni za te preparate tudi malo več odštet. Sicer so pa potem tudi laski zadovoljni. biggrin.gif wink.gif

Aja pa še kar se tiče Fructisove maske ... sem jo že imela, tisto Sleek & Shine al neki podobnega (nisem zihr) in mi je bila kul ... sicer povprečna, ampak fajn zadeva.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users