Jump to content


Photo

Frizerski saloni na Primorskem?


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 10 February 2012 - 01:28 PM

Pozdravljene punce,
imam en zelo velik problem in sicer, da nikjer na primorskem ne najdem enega kvalitetnega frizerja cry.gif
V Kopru sem bila že v enih petih salonih in zmeraj ostala razočarana. Komaj sem najdla eno dobro frizerko pa mi je začela pol pametovati po svoje. Rekla sem ji, da če mi lahko franzice malo bolj skrajša pa da ne rabi, da ki bom že prišla nazaj. To mi je nekaj krat govorila pa sem se je naveličala. V torek sem šla k eni drugi frizerki in stanje je bilo še slabše (sicer imam lase dolge čez ramena, postrižene ravno), franzice mi je toliko stanjšala, da katastrofa, špice pa mi je skrajšala ampak ne ravno, nekje štrli en las nekje krajše nekje daljše...obup cry.gif Tako, da nevem več kaj. Mi lahko ve punce, ki ste iz obale kaj priporočate?
Sem brala na netu, da je zelo dobra Ursula Crispoldi...

  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2012 - 03:56 PM

Dijana, trenutno dela v salonu Mitja v Tušu. Meni je ona super, že leta hodim k njej, vedno upošteva tvoje želje. Sta pa v tistem salonu dve z enakim imenom, a priimka ti žal ne vem povedati.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 February 2012 - 08:50 PM

QUOTE(Asja87 @ 10. 2. 2012 - 13:28) View Post


Sem brala na netu, da je zelo dobra Ursula Crispoldi...

Kdo pa je to?

MSA globoko odsvetujem, ker te bodo oskubili. Parkrat sem bila v Grivi pri sodišču, enkrat je bila super, potem pa vedno slabša, čeprav je kolegica ful zadovoljna. Nazadnje sem se strigla v, uhh, ne spomnem se imena, v 1. nadstropju Zelenega parka, mislim, da je frizerka Tina, in je ok, čeprav mi je glupo, da ti hoče na vsak način ona prati glavo (jaz pa imam svoj ritual in s kokosovim oljem ne morem lih it h njej, da mi opere, če se pa pojaviš s čistimi, te noče postrič). wacko.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2012 - 09:10 PM

Jaz sem enkrat bila pri tej Tini, ker je moja best frendica hodila tam. Prvič, zadnjič in nikoli več. Postrigla mi je ene 20cm las.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#5 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 February 2012 - 09:28 PM

Reeeeees, meni pa prav nasprotno, prvič, da se frizerka ni ravnala po občutku 1cm=20cm! ohmy.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2012 - 09:32 PM

Ma tudi antipatična mi je ful. Hvala Bogu sem zdaj našla to Dijano in mi je super, res. Zdaj z naslednjim mesecem baje odpre svoj salon, yay smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 10 February 2012 - 09:52 PM

v pritličju na tržnici je ena nova, baje dobra...je bila ena moja kolegica ful zadovoljna z njo, jaz pa še nisem bila pri njej...ne vem pa kako se kliče...na tržnici pri nabiralnikih se nahaja
  • 0

#8 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2012 - 09:57 PM

A to je ta Ursula Crispoldi?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#9 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 February 2012 - 10:01 PM

Ma kdo je toooo, prvič čujem. Pa kje so kaki nabiralniki?! laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#10 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2012 - 10:03 PM

Ma pojma nimam. Ta Ursula Google vrže ven nekje pri Ankaranski ulici, to je Tuš tam okrog, mogoče una nova stavba pri glavni pošti? Bwooo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#11 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 11 February 2012 - 05:04 PM

Punce hvala za vse vaše nasvete smile.gif
Ta Ursula Crispoldi sodeča po priimku mora biti italijanka. Na netu sem brala sama pozitivna mnenja o njej. Baje da dela pri čebelnjaku tam pri Denis show. Tudi on baje je zelo vredu ampak je zelo drag in rad eksperimentira tako, da se kar bojim it k njemu hehe ;)
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#12 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 February 2012 - 05:23 PM

A, Denis. Ja on je baje ful dober, ampak jaz ne bi nikoli dala toliko denarja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#13 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 February 2012 - 06:49 PM

Jaz sem bila enkrat pri njemu, ojojojoj, takega glumca pa še ne. laugh.gif Sestra od kolegice hodi redno h njemu in daja za barvanje+striženje 200€. surrender.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#14 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 February 2012 - 06:54 PM

Ja, vem. Mene ful mika it enkrat k njemu po drugi strani pa ne vem če bi kdaj ever plačala toliko.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#15 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 February 2012 - 06:59 PM

Nič boljši ni od ostalih, samo napihnil je mit o sebi in nabil ene storitev, pa je kao najboljši frizer, lol. Brezveze, jaz na tvojem mestu ne bi šla.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#16 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 February 2012 - 07:01 PM

Ma saj verjetno ne bom. Sploh če je res 200€, sem vseeno mislila da je malo manj.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 February 2012 - 07:38 PM


QUOTE(Coco* @ 11. 2. 2012 - 18:49) View Post
Sestra od kolegice hodi redno h njemu in daja za barvanje+striženje 200€. surrender.gif


OMG?! o.O

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 February 2012 - 07:43 PM

Ista zgodba je frizerski salon Pavel iz Nove Gorice. ermm.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2012 - 07:45 PM

A se ve hecate? surrender.gif Jaz za tako absurdne cene še nisem slišala, kaj šele da bi dejansko šla tja. Haha, pa ponavadi te ravno taki in z imenom gladko zašuštrajo, dobiš podobo oskubljenega piščanca, ampak to je itak moderno in nadkul. laugh.gif
  • 0

#20 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 February 2012 - 07:49 PM

Pavel je res dober, no, ampak se pa res preveč ceni, babe pa nasedajo. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users