Jump to content


Photo

Frizerji in friz. saloni (MARIBOR)


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#1 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 11 February 2008 - 08:53 AM

Zdravo punce.

Ta tema bi bila namenjena objavljanju imen oz. naslovov frizerjev, s katerimi ste zadovoljne in s katerimi ne. Vem, da podobna tema že obstaja, ampak vsepovsod se bolj osredotočate na LJ in okolico. Pa bi bilo fajn zbrat še izkušnje iz Štajerske regije. Dobrodošle bodo vse informacije.

Če moderatorka slučajno meni, da se tema odpira po nepotrebnem, jo naj mirne vesti predstavi med odgovore v temo vaše izkušnje... wink.gif


Imam en resen problem. cry.gif Po dolgem času sem komaj našla o.k. frizerko, sedaj pa je že par mesecev na porodniški in je še kar nekaj časa ne bo. Jaz sem medtem že prava katastrofa in nujno rabim dobrega frizerja, ki bo poskrbel za moje zahtevne tanke lase. Iščem frizerja iz Maribora ali okolice (Ptuj, Rače ... whatever, sam da bo kul). Čim prej rabim dobro striženje in barvanje po ne preveč oderuški ceni, ker počasi več ne bom upala iz hiše ... sem sama nekaj eksperimentirala, pa se ni najbolj obneslo.

Prosim pomagajte!

Hvala že vnaprej.


  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#2 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 February 2008 - 09:40 PM

Suzy, zdaj ful blizu Maribora ti nevem za kaki ful dobri frizerski salon povedat, ker hodim k frizerki ki mi je najbližje ker nimam nikoli kaj posebnega za nardit, samo narastek in špici. Sem pa enkrat bila v Poljčanah, ko sem se barvala it rjave na blond pa mi je svetovno in bi ziher še šla večkrat če bi blo bližje. Tam se vse dela z Loreal izdelki, jaz sem rekla da hočem da me frizira točno en frizer ki mi ga je priporočila Ana. Res se vidi da tip obvlada. Salon je ful lepi, čist novi zgleda. Meni je vse, česar se je lotil naredil prfektno, barvanje, striženje, likanje... Dala sem pa 60€. Za beljenje, preliv, striženje, tanjšanje, likanje. smile.gif

Drugače pa tudi mene zanima če ste še navdušene nad kakim frizerskim salonom v okolici Mbja. smile.gif
  • 0
Memento mori.

#3 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 12 February 2008 - 12:03 PM


Nutella, kje natančno pa je ta frizer v Poljčanah?
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#4 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 February 2008 - 03:37 PM

Ojla. Zdaj pa me zanima, a ste vse iz Ljubljane in Primorja ali pa ste res tako nezadovoljne s frizerji? Sja to menda ni neka top secret ali wink.gif?

Dajte mi še kak nasvet no, do Poljčan je mal daleč od mene ...
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2008 - 06:29 PM

Uf jaz grem 1x na leto k frizerju. Takrat navadno kar v Simple. Pač nisem nekaj blazno navdušena nad njimi, nisem pa tud razočarana. Nekje vmes.
  • 0

#6 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 13 February 2008 - 06:42 PM

V Mb Smiljan Škarica, na Ptuju pa ga ni čez Fenosa, pa Friđo je tudi ok, sploh pri kakih zahtevnih primerih barvanja.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#7 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 13 February 2008 - 06:50 PM


Kolko so pa kaj cene pri Fenosu, kar se barvanja tiče...do zdaj sem tam sam Tigi-ja kupovala. Nekako mam filing da so neke astronomske cene.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#8 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 13 February 2008 - 06:55 PM

Mnja, Fenos pač. Stoji za svojimi unikati z nabitimi cenami. Barvanje, striženje, preliv, sušenje, styling (srednje dolgi las) - pa ti včesne tam okoli 60 - 70 eur.


  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#9 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 February 2008 - 08:15 PM

Aha, Blondi hvala. Kje pa je ta Smiljan? Pa kake ma kaj cene?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#10 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 13 February 2008 - 08:41 PM

Hja, too much for me down.gif

...čeprav ravno razmišljam, da sem nekje lani, v Realu, dala tudi 60€ za barvanje+striženje, sam so bli pa že ful dolgi...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#11 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 13 February 2008 - 09:48 PM

Jaz pa grem ali v Tip top ali k Bianci. Pri obeh sem zelo zadovoljna, s tem, da je pri Bianci dražje.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#12 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 13 February 2008 - 09:54 PM

QUOTE(Suzyka @ 13. 2. 2008 - 20:15) View Post
Aha, Blondi hvala. Kje pa je ta Smiljan? Pa kake ma kaj cene?



Smiljan ma salon na začetku Lenta, nad Niagaro. Točno ti ne bi znala povedat kake ma cene, pomoje dokaj v rangu. Aha, sem našla njegovo stran, nekaj piše sicer za cene, ampak nič konkretnega
pomoje je odvisno tudi ali te on osebno striže ali kdo od zaposlenih...

http://www.smiljanskarica.si/





QUOTE
...čeprav ravno razmišljam, da sem nekje lani, v Realu, dala tudi 60€ za barvanje+striženje, sam so bli pa že ful dolgi...



Ja saj to je to, zdaj se že pri čist "noname" (mislim na vse one micke in lojzke iz lancove vasi) frizerju skeširaš full, zato pa rajši kihnem tistih par eurov več, pa sem ful zadovoljna.

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#13 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 14 February 2008 - 07:52 AM

Blondi, bom vsekakor premislila. Sicer sem do sedaj za striženje in barvanje dala okrog 40 EUR, tu bi me pa po mojem prišlo striženje + predpigmentacija (ker sem blond, pa ne bi več rada bla tako svetla, ampak bolj kapučino al pa bela kava) + barvanje, pa še feniranje ti računa - skupaj torej kakih 75-80 EUR. Ne vem, če si to lahk privoščim sad.gif

Ma saj bom vidla ...


  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#14 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 14 February 2008 - 09:05 AM

Suzyka, kaka predpigmentacija ? - ok sem že googlala, razumem.
Se strinjam, da je to ful keša down.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#15 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 14 February 2008 - 09:41 AM

Ker imam beljene lase, sem skoraj platinasto blond (ponekod pa rumeno, pa temno blond smile.gif ... eh groza v glavnem), jih je treba prej dodatno pigmentirati, ker se baje potem temnejša barva ne spere tako hitro.

Bi pa rada šla na mal temnejšo barvo las (eno tako toplo svetlo rjavo, kupučino al pa bela kava, ker imam veliko rdečega pigmenta, pa je težko belit lase, in so potem hitro uničeni, pa še tanke lase imam in bodo s temnejšo barvo verjetno zgledali mal bolj debeli in gosti). V trenutni barvi zgledam cela bleda, ker imam res skoraj porcelanasto belo kožo z veliko pegami po nosu in licih, in rabim eno barvo, da ne bom zgledla tako "umetno".


A ima katera izkušnje z naslednjimi:

- Studio Marilyn Monroe (studio Mojzer Bojan)
- Krznarič (frizerka Barbara)
- Geršak Angela (nad Estrada Caffe na Šentiljski cesti)
- frizerstvo Crispus (Roman Novak)
- frizerstvo Igor (Ptujska cesta)
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#16 nejek

nejek

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Maribor

Posted 19 February 2008 - 02:36 PM

QUOTE(Suzyka @ 14. 2. 2008 - 9:41) View Post


A ima katera izkušnje z naslednjimi:


- frizerstvo Igor (Ptujska cesta)


thumbup.gif Sem hodila nekaj časa tja, potem sem se začela sama barvat doma, pa vmes k eni drugi frizerki.. in sem na koncu pristala spet pri njih. Pa se odločila, da drugam več ne grem.. Cene so ok, nazadnje ko sem bila, mi je delala pramene po celi glavi, trajalo je sicer 2 uri, ker imam zelo dolge in goste lase, popravila fru fru + fen frizura, plačala pa 37€.

So mi 1A, res.. jutri grem k njim po novo frizuro wink.gif
  • 0

#17 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 20 February 2008 - 12:45 PM

Aha. No, počasi se bom morala spravit nekam biggrin.gif. Hvala vsem za odgovore. Javim, kam sem šla in kakšen je bil rezultat.


Zanima me še samo, katero lasno kozmetiko uporabljajo pri Igorju? Keune, L'oreal, Wella?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#18 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16116 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 February 2008 - 01:09 PM

V Račah je zlo dobra Joca, ša naprej, že skor izven Rač pa je frizerski salon Andy. Tu se strižem tudi jaz in sem zlo zadovoljna. Ravno danes se grem šišnit. Can't wait.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#19 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 20 February 2008 - 01:40 PM

O, super.

Kdo pa te ponavadi striže pr Joci? Kakšne so kaj cene?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#20 patty

patty

    sramežljivec

  • Člani
  • 50 posts

Posted 20 February 2008 - 08:08 PM

A katera hodi k Tomasu v Mariboru?

Jaz že par let hodim k Marku Matjažu, pa sem zadovljna pa cene so ugodne samo bi malo menjala, da vidim kako striže konkurenca.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users