Jump to content


Photo

Najboljše maske za suhe/porozne lase?


  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 01:59 PM

QUOTE(fire-fly @ 23. 2. 2008 - 12:38) View Post

Katero naravno masko priporočate - zaenkrat me najbolj mika od Logone jojobina, ampak je cena kr nabita... Kakšen predlog za alternativo?


Ni naravne alternative, vsaj jaz je ne poznam. Ta maska je res izjemno hranljiva in bo primerna tudi za ekstremno izsušene lase, ne poznam od naravnih zadev nobene njej slične. Sta sicer tudi od Lavere regeneratorja dobra (vrtnica in mango), ampak nista tako hranljiva, kot ta jojobina maska.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 23 February 2008 - 02:26 PM

Hvala DiLema. Sem namreč čist navsušena nad AO glikoproteinskim balzamom in bi še kej novega naravnega poskusla...mogoče naslednji mesec ko pridejo evrčki wink.gif
  • 0
Why so serious?

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 02:33 PM

Če bi rada še majčkeno bolj hranljivo stvar od GPB, poskusi Honeysuckle Rose regenerator, takisto od Aubrey Organics. Je pa Logonina maska še zmeraj bolj hranljiva, ampak tista je res izredno kremozna in heavy duty zadeva. Jaz sem jo imela in so lasje po uporabi kar težki od nahranjenosti, vendar mi presenetljivo ni niti malo mastila lasišča, tudi lasje so obdržali naravni volumen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2008 - 03:36 PM

Jaz si zdaj delam rekonstrukcije doma, ker sem ravno med prvim in drugim barvanjem. Uporabljam pa 4 zadeve od Kemona in se super obnesejo. Med drugim imam tudi termično masko, ki se sama ogreje in tako bolj prodre v las. thumbup.gif
  • 0

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2008 - 05:18 PM

Že nekaj časa iščem kakšno dobro masko, ki je še nisem sprobala. Rada bi, da je hranljiva in kvalitetna (kakšna naravna olja in proteini), pa nujno mora bit brez silikonov, rada bi tudi, da lepo diši. Problem ni v tem, da ne bi poznala dobrih preparatov, sej sem jih sprobala kar precej, ampak res me ful vleče sprobat kej novega. Ravnokar sem porabila spet tisto Nivea Protein Repair (to je bil v zadnjem letu že tretji lonček te maske) in bi zdej res nekaj novega. Poznam ogromno dobrih regeneratorjev (Tigi, Keune, Aubrey Organics, Lavera, itd.) ampak zdej bi pa prav masko, tako bolj gosto in kremasto. Vsi predlogi zelo zaželjeni!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 25 February 2008 - 08:26 PM

Kaj pa mogoče od Gliss kur Oil Nutritive (sej nisem sigurna če ma silikone, sam pod oceno jih ni napisanih) biggrin.gif ?
  • 0
Why so serious?

#27 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 25 February 2008 - 08:27 PM

QUOTE(fire-fly @ 25. 2. 2008 - 20:26) View Post

Kaj pa mogoče od Gliss kur Oil Nutritive (sej nisem sigurna če ma silikone, sam pod oceno jih ni napisanih) biggrin.gif ?

Preverjeno ta IMA silikone.
  • 0

#28 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 25 February 2008 - 08:38 PM

Ups, pol pa vzamem nazaj wink.gif
  • 0
Why so serious?

#29 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 26 February 2008 - 10:58 AM

QUOTE(DiLeMa @ 23. 2. 2008 - 13:59) View Post

Ni naravne alternative, vsaj jaz je ne poznam. Ta maska je res izjemno hranljiva in bo primerna tudi za ekstremno izsušene lase, ne poznam od naravnih zadev nobene njej slične. Sta sicer tudi od Lavere regeneratorja dobra (vrtnica in mango), ampak nista tako hranljiva, kot ta jojobina maska.



Kaj pa jojobino olje kot alternativa, pa poparek koprive?
  • 0

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2008 - 11:46 AM

Ja, ampak jojobino olje je treba potem s šamponom sprat, ker drugače imaš popolnoma mastne lase. Poleg tega ni enakega efekta na laseh, kot pri maskah - je sicer super za lase in jih nahrani, ampak po šamponiranju ni več tiste svilene mehkobe, kot pri maskah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 March 2008 - 05:20 PM

Fire-fly Nivea protein repair express kur ali pa navadna maska v lončku.Kar naravno,brez silikona,z veliko naravnimi izvlečki,vlažilnimi alkoholi,proteini zelooo kvalitetna zadeva.Pa še lepo diši.
  • 0

#32 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2008 - 02:04 PM

jaz sem imela tako zelo opevani Joico deep penetrating rekonstruktor, pa moram povedat, da slabšega izdelka za lase še nisem preizkusila. Odkar sem ga uporabljala, so moji lasje krepasti in brez sijaja, poleg tega pa se mi še bolj lomijo, kot so se mi prej.
Že mogoče res, da ima čudovite sestavine, ampak efekt je pa podpovprečen, če temu sploh lahko rečemo "efekt". Srečnice tiste, ki jim ustreza...

  • 0

#33 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 14 September 2008 - 02:17 PM

Mična po tem rekonstruktorju moraš NUJNO uporabiti čez balzam.Tud js sem dobila tak učinek kot ti pa sem ga dala naprej potem pa ko sem zvedela da moram uporabiti masko/regenerator čez sem takoj letela v salon po njega.
  • 0

#34 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2008 - 02:20 PM

jaz sem dala 2 hranljive maske čez, pa še mal oljčka. Pa je bil rezultat porazen cry.gif
nevem kaj je smisel rekonstruktorja, če imaš po njem "mat" in štrenaste lase...dosti rajši imam navadne fructisove maske, ki dajo lasem vsaj nek sijaj, ker narejene škode na laseh itak nič ne popravi down.gif
Ne vem no, jaz sem razočarana nad tem Joico proizvodom.
  • 0

#35 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 14 September 2008 - 02:41 PM

Js sm pa opazla, da je rekonstruktor opravljal svoje delo dokler sem imela poškodovane lase od barvanja. Sedaj pa nimam več poškodovanih, le še suhe in mi zato dela take čudne lase. Zato sem uporabo prekinla. Bom pa spet ga začela uporabljat za kak mesec, ko se na novo popramenam.
  • 0
Why so serious?

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2008 - 04:19 PM

Jaz sem si v petek kupila Nivea Intense Repair masko in mi je zelo všeč. Je ful podobna kot meni zelo ljuba Protein Repair, samo da je ta nova bolj hranljiva in vsebuje jojobino ter avokadovo olje. Tako kot predhodnica, tudi ta vsebuje veliko proteinov in vitamin E. Prav tako je brez silikonov, a vseeno lase zelo učinkovito zmehča in zgladi. All in all bi rekla, da sta si izredno podobni, po konsistenci sta obe gosti in putrčkasti, obe vsebujeta tiste modre bunkice, nova ima edino nekoliko prijetnejši vonj (ampak še vedno podoben kot prejšnja) in je malo hranljivejša. Jaz sem z obema zelo zadovoljna, bom pa zaradi vsebnosti olj v prihodnosti raje kupovala to novo. Imam zadnje čase spet precej suhe lase, ne vem zakaj.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 14 September 2008 - 05:58 PM

Jaz sem si tudi to včeraj kupila od Nivee yahoo.gif V kratkem sprobam.
Protein repair pa mislim da je šla ven iz prodaje, ker jaz je nikjer več ne najdem. Mislim da je ta linija mišljena da nadomesti prejšnjo, ker so si izdelki ful podobni
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2008 - 06:08 PM

Meni je bil pri prejšnji liniji balzam bolj všeč, ker ni vseboval silikona, ta novi pa ga ima že na drugem mestu in zato nakup pri meni avtomatsko odpade.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 September 2008 - 08:15 PM

jaz grem jutri pogledat za šampon in masko; prejšnja linija Diamond Gloss mi je bila všeč.
  • 0

#40 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19737 posts

Posted 14 September 2008 - 08:48 PM

Jaz bom tudi zdaj za nekaj časa prenehala z uporabo rekonstruktorja. Sem si včeraj umila lase brez njega in imam veliko lepše. Pa kupila bom tole Niveino masko, vsekakor, dokler ne vidim OH dvojčka v akciji biggrin.gif . V petek je v našem dm-u ni bilo več down.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users