Jump to content


Photo

barva senčila za oči?????


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#121 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 December 2008 - 10:03 PM

Zanima me, kje najbolj prijazno in strokovno svetujejo pri nakupih glede ličil (poleg kozmetičarke)? Nama, Muller, Dm, Watsons (al kaj že.. )... Ker bi rada stopila do prodajalke in jo povprašala za mnenje glede barv senčil ampk ne bi rada naletela ravno na neko prodajalko, ki bi samo nekaj zinila da se me čimprej losa...
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#122 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 03 December 2008 - 10:05 PM

V Limoniju so kar ok. No, odvisno na koga naletiš.
  • 0

#123

  • Guests

Posted 03 December 2008 - 10:10 PM

Jaz imam zelene oči in uporabljam zelo različne barve. Črna, siva, srebrna, vse možne zelene, rdeče-rjava, roza, zlata, bež...
  • 0

#124 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 04 December 2008 - 07:45 AM

^^ js mam pa zeleno-modre-sive (odvisno od svetlobe) uči in se mi zdi, da katero koli barvo uporabim zgledam kot en kloven, zato se namažem mogoče samo 3krat na mesec smile.gif
Sem v veliki dilemi kakšne barve senčilo naj uporabljam, zato vas lepo prosim za nasvet smile.gif
Tukaj je moja slika oči KLIK
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#125 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 04 December 2008 - 02:19 PM

Črno-temno siv smokey eyes bi ti pomoje zelo pasal.
Ali pa nežno zelena v kombinaciji s črno ali pa mkodra v kombinaciji s črno.Probaj biggrin.gif
  • 0

#126 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 04 December 2008 - 02:22 PM

Hvala za nasvet smile.gif hm bom probala, če mi bo kj ratal, kar pa ne bom trdla da mi bo biggrin.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#127 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 04 December 2008 - 02:51 PM

uršolinkica kaj pa kakšna bronasta. Sicer slike ne vidim, ampak po opisu maš podobne oči kot jaz in meni je bronasta senčka na mojih očeh ful všeč. Nekaj takega:
IPB Image
  • 0

#128 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 December 2008 - 07:17 PM

Tole pa za moje pojme ni ravno bronasta, ampak nekje med bež in rjavo, dost hladna in zelo svetla barva.

Tole jaz pojmujem kot bronasto senčko:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#129 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 04 December 2008 - 07:44 PM

^A ni ta bolj bakrena? hmm.gif


IPB Image

Saj sem dala slab primer v prejšnjem postu. Ta slika je boljša. V levem triu spodaj je bronasta (desni odtenek) in v sredinskem je bakrena (spet desni).

Btw, levi in desni trio iz spodnje vrste bi takoj mela smile.gif
  • 0

#130 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 December 2008 - 07:56 PM

QUOTE(Goddess @ 4. 12. 2008 - 19:44) View Post

^A ni ta bolj bakrena? hmm.gif
IPB Image

Saj sem dala slab primer v prejšnjem postu. Ta slika je boljša. V levem triu spodaj je bronasta (desni odtenek) in v sredinskem je bakrena (spet desni).

Btw, levi in desni trio iz spodnje vrste bi takoj mela smile.gif


Ja, sej maš prav, sem dala jaz tudi slab primer. Zdej bolj ko gledam, bolj mi je jasno, da sem mimo usekala. laugh.gif Ta moja slika je res bolj bakrena, bron ni tako topel oz. oranžkast. Anyway, bron je tko kot pri prvem trojčku v spodnji vrsti, če pogledaš zadnjo senčko, baker je v spodnji vrsti sredinski trojček, takisto zadnji odtenek, čeprav so mi tle barve malo premalo intenzivne. Joj, če tole kdo kapira. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#131 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 04 December 2008 - 07:58 PM

Lol, kako si zmedeno napisala biggrin.gif .
  • 0

#132 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 December 2008 - 08:02 PM

Šele zdle vidim, da si že ti pred mano isto napisala. Res se mi vidi, da imam vročino. wacko.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#133 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 04 December 2008 - 08:21 PM

Ojoj, bolna si, no čim prej se pozdravi console.gif . Mene se tudi nekaj loteva, upam da bo kmalu minilo ermm.gif .
  • 0

#134 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 December 2008 - 08:25 PM

Bronaste in bakrene (whatever the difference is, ne da se mi brat ) barve ful fino pašejo na rjave ali zelene učke, preverjeno. Moja prijatlca ima krasne učke, mandljaste, medeno rjavo zelenkaste in če si še poudari z rjavkasto bakreno šajni senčko takoooo lep pogled, božanska je. Tud men ful fino poudari temno rjave učke. Ena redkejših bolj vpadljivih izbir za makeup, ki se jo poslužujem (ponavadi uporabljam kakšne zemeljske, nevtralne tone, rjavkaste, olivne, sive, bež, pa seveda črno) Kakršne koli barve na učkah, rumena, rdeča, preveč živo zelena, bognedaj nemarno napacana sinje modra (al pa po celi veki, brez okusa, fuj fuj mi je to) tudi roza ali pa katerakoli druga zelo hitro izpade amatersko namazano, če res nisi lepo senčil in temnil ali svetlil učke pravilno (po mojih standardih pravilno, da ne zgleda kurbiš ali pač pustno. biggrin.gif Zato se zmeri ognem živim barvam, razen mogoče da se aplicira kot eyeliner ali pa kej podobnega. Pa naj bojo še tk lejpo zapakirane senčke, ko mi je res brezveze neki imet in ne uporabljat. Sm se lih prejšn tedn nasrala z eno artdecojeva umazano roza senčko, sem upala, da bo bolj na rjavo potegnila pa je kr rozasta.. škoda. )
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#135

  • Guests

Posted 04 December 2008 - 08:34 PM

Jaz si take močnejše vedno nanašam kot eyeliner. Samo na rob. Pa fajn izpade. Res lahko tudi kakšno bolj noro brvo vzameš, pa je kul.
  • 0

#136 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 December 2008 - 08:54 PM

Ja, sj sm napisala, meni je to tud všeč, ampak res more bit diskretno pa lepo nareto.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#137 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 05 December 2008 - 01:43 PM

Aha torej bom poskusila z bronastimi senčili (dobr da ma mami zalogo) in poročam smile.gif najbolš da se slikam kajne?

še enkrat hvala za vse nasvete!! sleep.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users