Jump to content


Photo

sodnik za prometne prekrške


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 March 2005 - 12:22 PM

Ker sem fulllll prehitro vozla pičakujem poziv za sodnika za prekrške,je mogoče že kdo bil tam in če se da mogoče kaj zmenit ,da ti malo ćez prste pogleda,ker je to moj prvi večji prekršek cry.gif
  • 0
LP,Sanja

#2 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 30 March 2005 - 12:25 PM

Živjo.

Kdaj so te pa dobili plavi? Še lani ali že letos?

Če so te dobili pred 1. 1. 2005 so ti verjetno odpustili ta greh v veliki amnestiji.

lp
Damjan
  • 0

#3 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 March 2005 - 12:33 PM

Dobili ta mesec 17.3
  • 0
LP,Sanja

#4 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 30 March 2005 - 12:39 PM

Sožalje ;)

Če prekršek ni bil prehud, boš verjetno domov dobila že kar sodbo oz. izrek kazni. Boš videla če bodo mili ali ne, če se boš pa pritožila, te bodo pa povabili na pogovor in takrat ti lahko kazen še zvišajo, pa še povprečnino nabijejo.

Veliko sreče želim
Damjan
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 12:40 PM

Jaz tudi čakam na sodnika. biggrin.gif
Zagonla sem se eni baburi v rit, ker je iz nerazumljivih razlogov ustavila usred pospeševalnega pasu. Ker sem jaz bla zadaj, kriva valda jaz.

Sem se pa malo posvetovala in so mi rekli, da je čist možno, če še nimaš nobenih pik, nikoli bla kaznovana in to, da ti malo sodnik/ca pogleda čez prste. Je pa res čisto odvisno, na kakšno/ega naletiš.

Me pa zanima... sta pri sodniku istočasno OBA udeleženca al pokličejo samo povzročitelja al kako je to?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 March 2005 - 01:39 PM

Veliko sreče.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 March 2005 - 02:05 PM

v kolkem času pa to dobiš? sem že kar živčna
  • 0
LP,Sanja

#8 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 30 March 2005 - 03:48 PM

QUOTE(Nikita007)
Jaz tudi čakam na sodnika. biggrin.gif
Zagonla sem se eni baburi v rit, ker je iz nerazumljivih razlogov ustavila usred pospeševalnega pasu. Ker sem jaz bla zadaj, kriva valda jaz.

Sem se pa malo posvetovala in so mi rekli, da je čist možno, če še nimaš nobenih pik, nikoli bla kaznovana in to, da ti malo sodnik/ca pogleda čez prste. Je pa res čisto odvisno, na kakšno/ega naletiš.

Me pa zanima... sta pri sodniku istočasno OBA udeleženca al pokličejo samo povzročitelja al kako je to?


zakaj moreš pa zato it k sodniku? rolleyes.gif
jst pred kratkim mela podobno nesrečo....ma sm bla spredi twisted.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2005 - 08:54 PM

js sm pred kratkim pričala pri sodnici za prekrške, vendar ne v zvezi s prometnim prekrškom. v času, ko sem tam čakala, da pridem na vrsto, sem lahko dodobra spoznala 'sistem' dela. tudi, če je več prič nesreče, priča vsaka posebej, torej gre naenkrat notri le ena oseba. z eno punco sem se pogovarjala, ki je imela nesrečo pred dvema letoma, pa je šele sredi letošnjega marca prišla na vrsto ... hm, ja ... naše sodstvo in to ...
  • 0

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 07:33 AM

[quote=Kim][quote=Nikita007]Jaz tudi čakam na sodnika. biggrin.gif
Zagonla sem se eni baburi v rit, ker je iz nerazumljivih razlogov ustavila usred pospeševalnega pasu. Ker sem jaz bla zadaj, kriva valda jaz.

Sem se pa malo posvetovala in so mi rekli, da je čist možno, če še nimaš nobenih pik, nikoli bla kaznovana in to, da ti malo sodnik/ca pogleda čez prste. Je pa res čisto odvisno, na kakšno/ega naletiš.

Me pa zanima... sta pri sodniku istočasno OBA udeleženca al pokličejo samo povzročitelja al kako je to?[/quote]

zakaj moreš pa zato it k sodniku? rolleyes.gif
jst pred kratkim mela podobno nesrečo....ma sm bla spredi twisted.gif

Miličniki biggrin.gif so mi na PP povedali (sicer zelo prijazni fantje, nimam kaj rečti), da, ko se nardi zapisnik in ker sem pač formalno kriva, me morajo dat k sodniku za prekrške oz. po ta novem jih ni več in so samo sodniki... ermm.gif Nekoč so miličniki lahko dodelili takšne nižje kazni, zdaj pa ne morejo več in morajo poslati naprej.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 31 March 2005 - 07:20 PM

aha....razumem...moja zgodba je bla drugačna....sm bla bolj mila...ah kaj čm... ampak žesnka je zarad svojega arogantnega obnašanja tud kr velik plačala biggrin.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 31 March 2005 - 07:22 PM

Veliko srece,pa da bi cimprej vse resile! :thumleft:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 07:26 PM

[quote=Kim]aha....razumem...moja zgodba je bla drugačna....sm bla bolj mila...ah kaj čm... ampak žesnka je zarad svojega arogantnega obnašanja tud kr velik plačala biggrin.gif
Ah, z baburo v mojem primeru se pa ni dalo nič zmenit. Panična, nekulturna, debilna in tipična bjonda. Kaj drugega rečt. Kao, zdaj je pa ona imela moč, a veš...
Sicer je kar kriva ONA (ne more sredi pospeševalnega pasu ustavit... to je bolj na grobo, so še detajli, o katerih sedaj ne bi), ampak formalno pač jaz. In sva najprej hotle brez policije, ampak jo je jasno, drug dan začel blazno vrat bolet (in potem posledično zapisnik, a ne). Yeah right.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 31 March 2005 - 07:37 PM

razumem te, poskus pač najboljše uredit...bom držala pesti zate

moja zgodba je drugačna...čakam na križišču in zavijam (navsezgodi ob 7 ko se peljem v službo)...ženska za mano mi prleti v rit...stopim ven...in bejba mi pomaha da naj pridem do njenga avta ji pomaham nazaj in ji le kane, da bi lahko stopila vn...nakar stopi iz avta vn....da dela na banki in da mi da 5000 tolarjev za zvito tablico.....japakajše!!!
vstrajala sm na podatkih in da mi cenilec oceni avto...seveda sm peljala avto na moj pooblaščeni servis...kjer je ženska nakoncu dobila položnico za 135 jurčkov....(ampak res se ni vidl nč druzga k zvita tablca...)
nakar ji je padu greben, da dela na banki in je dala kupon twisted.gif

nisem žleht in nisem sitna, razumem da se lahko vsakomur zgodi...ma....nemoreš bit tok zajedliv kot ona...
ali v tvojem primeru tvoja biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#15 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 31 March 2005 - 07:39 PM

Bravo Kim tako se dela,se popolnoma strinjam s tabo! :salut:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#16 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 31 March 2005 - 07:46 PM

oops.gif če je bla pa sitna oops.gif *ji je mal nerodn pa z nogo riše osmico v pesek twisted.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 07:47 PM

Mene je najbolj podžgalo to, da se je nenadoma ustavila... me povsem zamašila... speljala iz stranske ceste na ta glavno... kao pospeševalni pas... nikjer nobenega avta... jaz še enkrat zase pogledam za vsak slučaj nazaj in v tistem poči. Sploh je na tem placu, kjer se je to zgodlo, ful dosti nesreč zaradi takšnih mazačev - to mi je sam miličnik povedal in mi priznal, da mi čist verjame... da se je že sam na ta istem mestu zaletel. Ampak nimaš kaj. Zadaj si... kao 'prekratka varnostna razdalja' in to je to.
Nasploh bi jaz polovici pojemala izpite. Folk NE ZNA vozit, ejga. Da ne govorim o tem, kako si folk tolmači prednost na rondojih, ki so očitno prava zagonetka. In mašijo promet... tam, kjer je omejitev 70, vozijo 40. Jemljejo prednost, potem pa se še pizdijo nate. In ponavadi so to kar babure, katere marljivo upravičujejo sloves 'bab za volanom'.
Ali pa npr., ko greš iz kakšnega parkirplaca... ko pač greš ritensko ven... in si že napol zunaj... pa tisti, ki potem pač pripelje od zadaj, vidi to. Ampak ne, on se ti postavi 10 cm za rit in potem te s pogledom serijskega morilca buli, češ, kaj zdaj. Za popizdit. Sumim, da po večini zato, ker ne zna ritensko speljat nazaj.

Se pa itak da vse lepo pomeniti, če sta v zadevo vključeni zreli in kulturni osebi. Ampak to je prava redkost. Ponavadi tisti, ki so kao oškodovanci, zavohajo svojo moč in svojih 5 minut, s pomočjo česa doživijo maksimo debilnosti v svojem življenju.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 31 March 2005 - 07:52 PM

jst takim baburam želim, da bi videle prometno nesrečo, ki sem jo jaz videla pred približno mesecem dni.... res si to želim....mogoče bi jih kaj spametovalo...ostanke lahko še vedno vidijo :sad3:
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 April 2005 - 06:31 AM

Ne želet drugim hudega... Se ti povrne. Naj počno kar jim volja. Na žalost je pa tako, da danes že vsak norec dobi izpit.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 April 2005 - 11:24 AM

*si reče prav potiho: 'še dobro, da ga (še?) nimam ...'* laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users