Jump to content


Photo

Po praznikih...


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 03 May 2005 - 10:43 AM

... smo totalno sesuti. Ravno včeraj zvečer, ko sem se psihično pripravljala na nov delovni teden, sem strokovno ugotovila, da daljši kot so prazniki, huje je začeti na novo. Smrtna kazen, šiht! Prvi dan po praznikih, dopustu, kakorkoli prostem dnevu, več kot si prost, težje je. Davek na proste dni je hud. Frei si, delaš, kar se ti zljubi, si z ljudmi, ki jih imaš rad, greš, kamor si zaželi srce, super hrana za dušo, ampak zakaj se mora to nehat? :violent1: Odkar sem končala šolo, delam. In sicer zadnje leta, ko smo osnovali firmo, vsak dan od ranega jutra do noči, ni bilo nedelj, ni bilo praznikov, le delo. Pa so se pojavili otroci, v firmi smo zaposlili ljudi in si s tem omogočili tudi proste urice, nedelje, praznike... In kaj se dogaja? Ne znamo več živeti tako. In greš na ful v praznike, potem si pa ves sesut, podrt, koma...Kje je tukaj pravica! Saj sploh ne vem, kaj sem že hotela povedat, sedim za pisalno mizo, pred mano je dela da se ven ne vidim, jaz sem pa sama sebi odveč in sem začela z razmigavanjem po temle forumu. Hvalabogu, da ga imam! A je še kdo sesut?
  • 0

#2 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 03 May 2005 - 11:02 AM

Živjo!

Včeraj sem bil v popolni postdopustniški depresiji rolleyes.gif vendar je danes že bolje. Sem se spravil spat sinoči že ob sedmih, da sem si spočil od nekaj prostih dni, hehe.

lp
Damjan
  • 0

#3 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 03 May 2005 - 11:23 AM

Ja prazniki so huda reč... Danes bi morala it na predavanja, ampak sem se obrnila in spala do pol enajstih, z izgovorom, da se bom učila za izpit...
No zaj pa sem zvedla, da bomo meli doma še piknik, tak da še en dan ne-dela...
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 May 2005 - 02:33 PM

Pri meni je pa ravno obratno. Jaz sem pa tako ven padla, da se mi zdaj sploh ne da delati. Ne da se mi, enostavno.
ampak se silim, ker doma je pa tak ali tak dolgčas. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5

  • Guests

Posted 03 May 2005 - 02:47 PM

Jaz sem pa ravno danes izvedela dobro novico o delu, ki ga čakam že dva meseca, tako da - danes je zame srečen dan! smile.gif Kdor čaka, dočaka ...
  • 0

#6 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 May 2005 - 03:09 PM

QUOTE(Katie)
Jaz sem pa ravno danes izvedela dobro novico o delu, ki ga čakam že dva meseca, tako da - danes je zame srečen dan! smile.gif Kdor čaka, dočaka ...


O, kaj pa je tko dobrga? Si dobila bolši šith, nov šiht, večjo plačo? wink.gif

Men se tut zdi, da te prazniki čist uničjo! K takrat se razvajam na veliko, k je treba spet začet delat je pa kriza..
Ampk, dobr je, če se znaš razvajat med prazniki, ampk na primer na dopustu, na morju se pa včasih kr nimaš kam dat! Ok, greš plavat, bereš, se družiš, spiš.. To je ta ritem, ki ga imaš na dopustu-pa se ga naveličaš! K te to "brezdelje"čist unič!
In je morde bolš, če se nek dan mal izmučiš, ampk maš potli dober filing, k veš da si neki naredu..

U glavnem, učeri sm se spravila spat ob osmih.. Pa nism mogla zaspat do pol pounoči, ker sem bla navajena pozno hodit spat.. Zjutri je blo treba pa ob pol petih vstat!! Čist sm bla fuč, k klada! In potli se še do kakih dveh nism mogla čist zbrihtat..
Ampk bom počas spet prešla na delavni ritem-škoda le, k se lahk tko hitr prvadm na dopuste, brezdelje, na delo pa tkooo zloo težko wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 May 2005 - 03:11 PM

Uf, jaz tudi danes že cel dan spim...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8

  • Guests

Posted 03 May 2005 - 04:01 PM

QUOTE(*simoncy*)


O, kaj pa je tko dobrga? Si dobila bolši šith, nov šiht, večjo plačo? wink.gif


Upam, da vse zgoraj našteto! Prvo in drugo že zdaj vem, da drži. Drug teden se vse skupaj resno začne, tako da ... komaj čakam! Res sem dolgo čakala, je že vmes kazalo, da ne bo nič, pa sem vztrajala pri čakanju, nisem sprejela drugih ponudb itd.

Lep je dan, naj zvrti se ti v glavi,
lep je dan, naj te nič ne vstavi ... smile.gif
  • 0

#9 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 May 2005 - 05:15 PM

Čestitam! biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#10

  • Guests

Posted 03 May 2005 - 07:00 PM

Hvala simoncy! 8)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users