Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#161 tamie°

tamie°

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 19 November 2008 - 10:55 PM

Živjo punce,
mene pa zanima, če si katera dela gelirane nohte doma?
Kupila sem si namreč set in pridobila prvega poskusnega zajčka smile.gif Mi je še kar nekako ratalo, edino kar mi je padlo v oči, da ko sem nanašala gel (roza barve) in potem poslušila pod lučko, ni postal rozast oz.kožne barve, ampak prozoren. Tako da se sedaj vidi prehod kjer je plastična konica, ki je bila do polovice nohta in naravnim nohtom. To pa meni ne zgleda lepo. Ne vem kaj bi lahko naredila narobe, ker sem se držala navodil. Mogoče je pa z gelom kaj narobe...
  • 0

#162 tinča

tinča

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 14 January 2009 - 05:09 PM

jst tud delam nohte doma smile.gif
no to da niso nohtki ratal roza pa je gel kriv.... ker dokler ni strjen zgleda roza, pol pa k se strdi rata prozoren. moj gel je v embalaži oranžen, pol na nohtu pa prozoren. tisto belo k se vidi od umetnega nohta je pa vrjetn zato ker ga nisi zadost spilla. ti priporočam TIP BLENDER ki mal "stopi umeten noht da se ta lepše pili. če boš zadost spilla sploh ne bo videt da je umeten gor prpopan smile.gif
a mi poveš s katermi geli delaš? eno al dvo komponentni?
  • 0

#163 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 29 January 2009 - 07:32 PM

Jaz pa sem danes prvič dala svoje nohte utrdit z gelom. Saj lepo in vse, ampak nohti me bolijo. A se je to že kteri zgodilo??? ermm.gif

Pa mal me moti, da zgledajo notki debeli - čeprav mi je gel lepo popilila na tanko, je nanos laka predebel. cry.gif Al pa je to bil le izgoovor? A se to da kako popravit (da drugič rečem)?

Slikala bom drugič, ko bom doma, ker sem zdajle pr fantu, pa nimam pripomočkov s seboj ...

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#164 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 January 2009 - 07:36 PM




Ja, za prvič je to normalno, da malo bolijo (ampak ne zdaj preveč, zgolj, če se jih malo dotakneš in "pomigaš" s prstom sem in tja po njih), ker so malo "šokirani".

Nanos LAKA predebel? Tistega, ki ti potem čez gel premaže, tega misliš? To nikakor ne bi smelo biti predebelo! To je zgolj premaz, ki se ga nanese na tanko.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#165 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 29 January 2009 - 07:49 PM

Dejansko se vidi, da je predebelo nanešen lak (tam, kjer je narisana konica, sem to opazila). Mogoče pa je imela pregost lak, al kaj ... Drugače je ostali del lepo tanek, da niso videti predebeli, konica pa je mal mimo.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#166 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 January 2009 - 05:19 PM

A konico maš pobarvano prou z lakom? Če ti je predebelo daj z acetonom dol ane. Če ti je delala pa z belim gelom, pol pa slaba ja.. Men je pa zdej delala ena druga k ponavad, pa morm rčt da mi niso všeč nohti ker so ful bajsasti.. Ta Vesna, h keri ponavad hodm, ma super mašinco, k en zobozdravniški aparat, tak sveder s kerim pobrus ta gel dol, da so nohti res taki tanki pa fuul lepi. Sej zdej enkrat morm it spet h njej, sem bila nazadnje že pred novim letom... Sm pa ful vesela ker sem začela nohte čuvat in se mi ne lomjo več (tok), po več kot enem mescu mi je samo en odpadu, pa še to zato ker sem se zadela z njim v steno pa se je pač zlomu. Prej sem jih mela 2x pa so mi po 10 dneh vsi popokal. Sem jih preveč grizla pa butala z njimi ob stvari. Ne morem verjet kok se lepš počutm z dougimi nohti thumbup.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#167 Summer

Summer

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 02 February 2009 - 03:41 PM

a je kdaj katera naročala iz http://www.naildesig...startseite.aspx

Razmišljam da bi, pa me zanimajo kkšna mnenja pa to smile.gif
  • 0

#168 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 16 February 2009 - 08:42 PM

QUOTE(Nincha @ 30. 1. 2009 - 17:19) View Post
A konico maš pobarvano prou z lakom? Če ti je predebelo daj z acetonom dol ane. Če ti je delala pa z belim gelom, pol pa slaba ja.. Men je pa zdej delala ena druga k ponavad, pa morm rčt da mi niso všeč nohti ker so ful bajsasti.. Ta Vesna, h keri ponavad hodm, ma super mašinco, k en zobozdravniški aparat, tak sveder s kerim pobrus ta gel dol, da so nohti res taki tanki pa fuul lepi. Sej zdej enkrat morm it spet h njej, sem bila nazadnje že pred novim letom... Sm pa ful vesela ker sem začela nohte čuvat in se mi ne lomjo več (tok), po več kot enem mescu mi je samo en odpadu, pa še to zato ker sem se zadela z njim v steno pa se je pač zlomu. Prej sem jih mela 2x pa so mi po 10 dneh vsi popokal. Sem jih preveč grizla pa butala z njimi ob stvari. Ne morem verjet kok se lepš počutm z dougimi nohti thumbup.gif


Ma ja. Lak je zapečen. rolleyes.gif

Drgač pa mi zaenkrat ni še noben dol padel, pa je od tega že torej 17 ali 18 dni.

Bom vidla, kako bo naslednjič.



  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users