Jump to content


Photo

Maturantski in absolventski izleti


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#21 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 October 2004 - 08:30 PM

Dem, zdej pa ne vem, ker mi nismo mel nobenga primoža. tongue.gif ermm.gif biggrin.gif
  • 0

#22 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 15 October 2004 - 04:24 PM

Kolkšna pa je verjetnost da bi mi mel tega Primoža? Kolk so pa kej stari ti vodiči??
  • 0

#23 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 15 October 2004 - 05:43 PM

vsi so tam od dvaindvajset pa do trideset :!:
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#24 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 16 October 2004 - 10:18 AM

U, 22....glih lepa leta-ok, maybe mičkeno stari-ampk ne, 22 je glih še nekak vredi 8)
  • 0

#25 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 November 2005 - 11:10 PM

Mi smo pa bili na maturancu v Grčiji (Rodos) in je blo ful fajn (kot se za maturance spodobi). Pijača je seveda bila prisotna. Nočno kopanje tudi. Spletlo se je par romanc, drugače pa ni bilo, kot včasih slišiš, da so "vsi bili z vsemi". Je bilo bolj umirjeno.
  • 0

#26 *milla*

*milla*

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Domžale

Posted 29 November 2005 - 09:21 PM

jst sem bila letos v španiji: LLORET DE MAR in je blo res noro!!parčki JA, pjača JA, žur JA... bi šla še enkrat? JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • 0

#27 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 November 2005 - 09:28 PM

korzika. sm bla ena redkih, ki sem dejansko opazla naravne lepote in uživala vsak moment, ker nism bla v krožku drznih in nonstop nažganih. krasno.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#28 B_lady

B_lady

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts

Posted 05 December 2005 - 09:01 AM

[quote=Špela]korzika. sm bla ena redkih, ki sem dejansko opazla naravne lepote in uživala vsak moment, ker nism bla v krožku drznih in nonstop nažganih. krasno.

sva že dve, samo da smo mi šli na Krf pa da sm bla jst ubistvu dobesedno edina, ki ni bla nkol nažgana čeprov mi je tok dogajal da so tisti k me ne poznajo mislil kok sm ga pila rolleyes.gif
  • 0

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 05 December 2005 - 12:10 PM

[quote=B_lady][quote=Špela]korzika. sm bla ena redkih, ki sem dejansko opazla naravne lepote in uživala vsak moment, ker nism bla v krožku drznih in nonstop nažganih. krasno.

sva že dve, samo da smo mi šli na Krf pa da sm bla jst ubistvu dobesedno edina, ki ni bla nkol nažgana čeprov mi je tok dogajal da so tisti k me ne poznajo mislil kok sm ga pila rolleyes.gif[/quote]

Še ena tukaj, ki je bila cel izlet trezna.... Samo glede na to,da smo bli v Črni gori, bi blo boljše če nebi bla..ker tam pa res ni kaj za videt. Tak da je blo dooooooolllllllllllgooooooooočasno.
  • 0

#30 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2007 - 08:28 PM

Mi se pa zdaj menimo. Je pa aktualna Grčija - Krf in upam, da gremo tja. cool.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#31 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 22 November 2007 - 03:34 PM

Mi smo se že septembra zmenil, gremo pa v Španijo.
  • 0

#32 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2007 - 07:23 PM

Mi smo bili na Iosu in je bilo več kot odlično.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#33 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 November 2007 - 11:11 PM

Mi mamo že vse rezervirano in zmenjeno, gremo pa nach Španija. smile.gif
  • 0

#34 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 November 2007 - 01:41 AM

Se spomnim ko sem bila s fantom na Krfu 2 leti nazaj, pa so ravno eni imeli maturan'ca. Vsak večer se je en mulc pod mojim oknom drl: Janeeeeeeez, Janeeeeeez. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sem ga mislila kastrirati, prisežem. Ampak ga nisem na koncu, ker sem se spomnila kaj smo mi delali na maturantskem, he he. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#35 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 24 November 2007 - 09:41 AM

Mi pa nismo šli na maturnca. No, vsaj jst ne. Eni iz našga razreda so sicer šli. Mi ni sploh nič žal, da nism šla. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#36 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 November 2007 - 12:34 PM

Zakaj? A ste se skregali?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#37

  • Guests

Posted 24 November 2007 - 12:36 PM

Meni bo pa do konca življenja žal, da nisem šla. Oziroma, to ni bil ravno maturanstki izlet, temveč je šla ena skupinica iz mojega razreda in nekaj oseb iz drugih razredov/letnikov v Bohinj v en apartma.
Jaz nisem mogla it, ker sem bila takrat v Španiji. In mi je še zdaj žal.
  • 0

#38 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2007 - 05:48 PM

Mi smo pa vsi šli, razen ene, ki pa je itak vedno špricala pouk in je blo tak kot da sploh ni "naša". Taka bolj outsiderka je bila.
  • 0

#39 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 November 2007 - 05:58 PM

Jaz tudi nisem šla, ker sem vedla da bo cel bus parkrat pobruhan že na poti iz Slovenije (šli so pa v Sarajevo pa Dubrovnik). In res je blo tko, sošolci so bruhal po avtobusu, skoz so se ustavljal, pijani so ležal vsepovsod. Fuldobr. Not.
Dol je bla ista štorija, s tem da se niso nekaj med sabo klapali. As usual. Edino kar mi je žal, da pač nisem vidla obeh mest, za kar bo pa itak še šansa smile.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#40 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 November 2007 - 06:38 PM

Mi smo šli pa po italiji, neapelj, pompeji, capri.. Je bilo fino. Žurali in pili so ga toliko, da je bilo še vseskupaj ful hecno po jutrih, bla je dobra organizacija(sicer s preveč doplačili down.gif ), Jupiter, vredu animatorji, definitivno ne bom nikoli pozabla in bi mi bilo ful žal, če nebi šla. Kot razred smo vedno ful klapali in tud na maturancu je bilo tako.

Bi še kar šla enkrat. smile.gif

smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users