Jump to content


Photo

Spodnja frizura


  • Please log in to reply
305 replies to this topic

#1 Luka

Luka

    sramežljivec

  • Člani
  • 18 posts
  • Location:MB
  • Interests:Vse

Posted 22 November 2005 - 02:42 PM

Velja za ženske in moške. Za-proti, oblika...... Mnenja in opisi.....

Jaz se namreč brijem že nekaj časa in odzivi pri punci so zelo pozitivni. Tudi počujte je presenetljivo boljše... Za žensko pa je to postalo že tako samoumevno.....
LP
  • 0

#2 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 03:06 PM

Oh ja... najleše pri moških je, ko kar naenkrat izgine vsa zarašenost... vse skupaj zgleda, daljše in večje twisted.gif
Pri moških mi je popolnoma na nulo malo čudno, ampak lično skrajšano je pa kul smile.gif

Moja frizurca pa se razlikuje od volje in letnega časa biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#3 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 22 November 2005 - 03:40 PM

QUOTE(redkvica)
Pri moških mi je popolnoma na nulo malo čudno, ampak lično skrajšano je pa kul smile.gif


se strinjam biggrin.gif
drugač pa mam pri sebi najraje v nulo al pa kratko pa da ne štrli na vsaki strani laugh.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 November 2005 - 04:37 PM

samoumevno, da si ženska odstranjuje dlake? hm ... v moških glavah mogoče. ermm.gif sicer se sama tut brijem, na nulo (najlepše pa še najbolj enostavno je), pri moških mi tut paše, da je na nulo, kajti tako pride do izraza mehka, voljna, gladka koža. če se mu že ne ljubi brit, je dobrodošla vsaj pristriženost dlak.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 November 2005 - 11:05 PM

.

Jaz sama se depiliram/brijem na nulo (včasih se mi je dalo ukvarjat s kakšnimi vzorci), na fantu mi je všeč pristriženost.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2005 - 04:28 PM

[quote=Špela]sicer se sama tut brijem, na nulo (najlepše pa še najbolj enostavno je), pri moških mi tut paše, da je na nulo, kajti tako pride do izraza mehka, voljna, gladka koža. če se mu že ne ljubi brit, je dobrodošla vsaj pristriženost dlak.

Evo pri meni je enako.
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 November 2005 - 02:23 AM

.

Tipom samo treba rečt, da je njihov Johnson videt večji, če so pobriti..... madona, bodo se šli besno hitro pobrit. biggrin.gif:D


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 November 2005 - 11:53 AM

QUOTE(Jenna)
Tipom samo treba rečt, da je njihov Johnson videt večji, če so pobriti..... madona, bodo se šli besno hitro pobrit. biggrin.gif:D


k se še niso naučili, da videz vara. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 November 2005 - 12:49 AM

[quote=Jenna].

Tipom samo treba rečt, da je njihov Johnson videt večji, če so pobriti..... madona, bodo se šli besno hitro pobrit. biggrin.gif:D


.

biggrin.gif
Moj se je enkrat pobril na nulo (za eno drugo punco ermm.gif ), je rekel pa da nikoli neč....
Jaz imam 'malo širšo irokezo' + postiženo, na nulo mi pa ni všeč. Ponavadi mi jo naredi kar fant (hvalabogu) biggrin.gif
  • 0

#10 pepelka

pepelka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 26 November 2005 - 04:20 PM

Js pa ponavad nimam kej preveč pobrite, ker mi je bolš tko naravn (no, to mi ni kul, da iz vsepovsod une dlakce vn kukajo laugh.gif ); če se mi pa da pa če mam cajt, pa tud eksperimentiram...

Sam tipi pa britje...bljak! je bolš, da je naravn (moj itak ni en medved da bi meu cel kočevski rog tm spodi laugh.gif ). Men so te dlakce prou kjut.
  • 0

#11 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 28 November 2005 - 11:05 AM

Uf, eni moji frendi si še pod pajsko odstranjujejo dlake. ermm.gif Hm, baje je to zadnji krik mode/higiene. Ne vem..., jaz primerno postrižem, kjer pač je kaj striči. :afro:
  • 0

#12 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 28 November 2005 - 03:12 PM

QUOTE(Errol)
Uf, eni moji frendi si še pod pajsko odstranjujejo dlake. ermm.gif Hm, baje je to zadnji krik mode/higiene. Ne vem..., jaz primerno postrižem, kjer pač je kaj striči. :afro:


men je tud zdj prov ql, ce je tip pod pazduho pobrit...
  • 0

#13 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 November 2005 - 07:08 PM

Jz prakticiram trikotnik, drugače pa tip pristriženost.
Ne morem vidt da je tip obrit na nulo tam kjer ni treba biggrin.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 November 2005 - 11:13 PM

QUOTE(Errol)
Uf, eni moji frendi si še pod pajsko odstranjujejo dlake. ermm.gif Hm, baje je to zadnji krik mode/higiene. Ne vem..., jaz primerno postrižem, kjer pač je kaj striči. :afro:

Jaz jih poznam kar nekaj, kateri to počnejo predvsem zaradi higiene - in NE, prav nič to ne izpade pedersko, kot to radi zatrjujejo smrdljivi kosmati majmuni.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 28 January 2006 - 06:48 PM

Men je hudo dobr če se tud tip depilira.Jst pa na črtico, al pa včasih čist do konca, mam pa rajš na črtico. twisted.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#16 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 28 January 2006 - 09:32 PM

jaz si pač pristrižem oz. pobrijem sam ne čist na nulo... glih tko da mal je biggrin.gif Bivši tip je imel čist na nulo postrižen pa mi je blo v redu, tale ima pa ala naturel pa mi je tut kul (+ tale fulll bolš sexa) tok da nwem... twisted.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#17 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 January 2006 - 10:50 AM

he he he biggrin.gif biggrin.gif twisted.gif

ja kvaliteta pac ni s tem pogojena biggrin.gif razen psihicno, verjetn tongue.gif
  • 0

#18 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 29 January 2006 - 02:47 PM

jaz imam vedno tanko črto, ko pa imam menstruacijo si odstranim čist vse
  • 0

#19 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 29 January 2006 - 03:26 PM

Jaz pa ne vem niti vec kaj imam.. nimam nic casa zase da se pogledam v spegelIPB Image
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#20 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2006 - 04:16 PM

na nulo...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users