Jump to content


Photo

Težave z USB-jem


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16203 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 October 2007 - 12:31 PM

Imam problem z usb ključem. Ko probam z njega zbrisat neke slike mi javi: Cannot remove folder: the directory is not empty.
Kaj naj bi to pomenilo. Nekatere druge mape pa je zbrisalo brez ptoblema.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#2 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25739 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2007 - 12:34 PM

mogoče si imela tam kakšno "inštalacijsko datoteko"?

Poizkusi tako, da pustiš ključek v računalniku, računalnik resetiraš in potem takoj ko se zalaufa greš v mapico in jo zbrišeš. Če nič drugega, ti na koncu še vedno ostane format smile.gif
  • 0

#3 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16203 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 October 2007 - 02:08 PM

Gor so ble samo slike in nekaj glasbe.
Čisto sm pozabla na formatiranje. smile.gif
Sm ga sformatirala pa je zdaj vredu. Hvala.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#4 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13758 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2007 - 03:00 PM

Upam, da mi bo kdo znal pomagat, ne vem več kaj naj naredim...
Torej, računalnik mi ne zazna usb stika, fotoaparata in ipoda. Povsem lepo pa zazna webcam, eksterni disk in miško. Sem že menjala, da sem v priključek kjer imam sicer miš dala usb stik, fotoaparat, ipod pa nič!
Še enkrat sem naštelala al kako se temu reče, driverje pa spet nič!
Kakšna ideja kaj mu ne paše? Bi bilo zelo dobrodošlo.....
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2007 - 03:04 PM

Če vse te naprave priklapljaš z istim kablom, zna bit problem v njem.

Drugo ti ne vem svetovat, ker ni moje področje.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#6 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13758 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2007 - 06:18 PM

Ni isti kabel cry.gif
fant je rekle da ga bo treba defragmentirat(prosim ne se smejat če sem uporabila popolnoma npačen izraz laugh.gif ), v glavnem zbrisat vse pa na novo inštalirat. V skrajnem primeru imam pa še garancijo, samo bom pol brez compa ful dolg to pa ne gre
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#7 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 20 November 2007 - 06:21 PM

Formatirat, misleš. biggrin.gif

Mogoče je res kej narobe s kablom...
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#8 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13758 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2007 - 08:18 PM

sej sem vedla da se boste smejal biggrin.gif
Ni kabel kriv, ker pol bi moral biti od fanta in moj kabel za ipod zanič, plus od fotiča in usb stik. malo neverjetno
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#9 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13758 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2007 - 07:47 PM

edit: zdaj vse dela, fant formatiral kompjuterčk in zdej je spet priden smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users