Jump to content


Photo

Kaj vam gre na zivce?


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 February 2005 - 08:57 AM

Zanima me ali je kakšna stvar, ki jo vaš dragii dela, vam pa gre zelo na živce?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2005 - 01:27 PM

mahja.. učasih ga prime neki in se dela da je skregan z mano... kr tko neha govorit in reče prav grem sej vem da me ne maraš... in meni je to ful glupo ki vem da ni nič narobe in ker ni nič narobe ne morem nič popravit... ja no smile.gif

ma sej pol sm mu rekla da mi gre naživce in je nehal delat to - vsaj ne tko pogosto laugh.gif
  • 0

#3 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 22 February 2005 - 02:37 PM

QUOTE(redkvica)
mahja.. učasih ga prime neki in se dela da je skregan z mano... kr tko neha govorit in reče prav grem sej vem da me ne maraš... in meni je to ful glupo ki vem da ni nič narobe in ker ni nič narobe ne morem nič popravit... ja no smile.gif

ma sej pol sm mu rekla da mi gre naživce in je nehal delat to - vsaj ne tko pogosto laugh.gif

o baga wink.gif


ja mislm učasih mi gre to na živce da se mal preveč pustavla mislm tko hoče nrdit velik utis name in pol mal pretirva
  • 0

#4 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2005 - 02:50 PM

eh sej ga odvajam twisted.gif
  • 0

#5 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 22 February 2005 - 03:00 PM

men pa negre nič na živce..... *dober tuhta* nop prav nč...če bi mi kaj šlo, nebi bil več moj dragi rolleyes.gif
edino nemaram ga zjutri poslušat k si žvižga, vendar me to neživcira....sam jest sm sitkana k se zbudim laugh.gif


kimČistZadovolna

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#6 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 22 February 2005 - 06:23 PM

Ko sva bila še skupaj, mi je šlo na živce predvsem to, da mu je bilo tako težko kdaj poslati kak sms.
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2005 - 07:40 PM

Jaz pa razmišljam že kak mesec, kaj me moti... pa še nisem našla razloga. Vedno sem jaz tista, ki ratam slabe volje, ampak ne zaradi njega, ampak ker si sama kaj utupim v glavo. Pol se pa nekaj časa kujam, pa je bolje. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 22 February 2005 - 07:44 PM

hmnja....a je treba to o fantih pisat al nasplošno o dragih rolleyes.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#9 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 24 February 2005 - 12:51 AM

trmast je za znoret, če si nekaj vpiči v glavo ga ne premakneš nit za milimeter evil.gif

tinca
  • 0

#10 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 25 February 2005 - 09:10 AM

Uh, moj tudi blink.gif Ampak dobra stran je, da kasneje sam pogunta, kaj je naredil narobe laugh.gif In poskuša popraviti 8)

LP

Vilma
  • 0

#11 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 February 2005 - 06:21 PM

Edino to, da je včasih tincy bincy preveč ljubosumen... Sam ni krize.. lada ga mam tocn tacga kukl je rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#12 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2005 - 07:43 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz pa razmišljam že kak mesec, kaj me moti... pa še nisem našla razloga. Vedno sem jaz tista, ki ratam slabe volje, ampak ne zaradi njega, ampak ker si sama kaj utupim v glavo. Pol se pa nekaj časa kujam, pa je bolje. biggrin.gif


biggrin.gif Pri meni je popolnoma enako oops.gif
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 03:33 AM

Ko ponavadi vedno v restavraciji prej poje, kot jaz. In potem, ko jaz še vedno jem, strmi vame. Ohjoj, kako to sovražim. IPB Image
Sicer pa priznam, da sem jaz tista ta sitna. IPB Image
  • 0

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 12:13 PM

To da je trmast in vedo misli, da ima prav....se prehitro odloči za stvari, brez premisleka....:angryfire:

In kaj mi je všeč...da je čuden wink.gif Da je nežen ko to potrebujem, je dober sogovornik, predvsem dober poslušalec. Me zna presenetit z malimi pozornostmi, me ima rad. Razmišlja drugače kot jaz... Sicer sva si karakterno različna, ampak se odlično dopolnjujeva

In kaj je vam všeč na svojih najdražjih? :love4:
  • 0

#15 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 12:24 PM

Lahko recem samo za bivsega, ker trenutno mi noben ne komplicira zivljenja laugh.gif biggrin.gif twisted.gif
Grizel je nohte, toliko, da jih prakticno ni vec imel. SKOS. Nadlezno. Pocutil se je zakompleksanega, ker sem nekatere stvari bolje opravljala in nisem imela financnih tezav, kot on. Ljubosumen je bil na prijatelja.
Zadnje dva razloga sta tudi tista, zaradi katerih ni bilo mogoce nadaljevat. Namrec, ce se to stopnjuje, ljubezen izgine in tu je - bolj pri njemu, kot pri meni.
  • 0

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 05:05 PM

QUOTE(Nadi)
In kaj je vam všeč na svojih najdražjih? :love4:


Kratko rečeno vse. Namreč še tiste stvari, ki bi me lahko motile, jih sprejmem kot del njega in me sploh ne motijo.
Ljubim ga zaradi tega kar je in zaradi tega kar dela iz mene. Tiste drobne malenkosti, katere prispevajo k temu, da ugotoviš, da življenje brez njega ne bi bilo več enako, saj bi umrl del tebe. Všeč mi je kako me stisne k sebi ter poboža po laseh, ko ne rabi besed, saj popolnoma pozna mojo obrazno mimiko in ve kako se počutim, ko ga želim poklicati pa se mi medtem že izpiše njegovo ime na telefonu, ko me še v najhujših trenutkih spravi v smeh in nikakor ne morem biti jezna nanj in najlepše mi je pogledati ga v oči, saj vidim kako močna je njegova ljubezen, z njim se lahko pogovarjam o vsemu in všeč mi je, ko vem, da si prihodnosti brez mene ne zna predstavljati.
  • 0

#17 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2005 - 10:05 AM

Kaj mi je všeč..To je tolk stvari, da se mi jih ne da zdej naštevat. Unih, ko mi grejo na živce, jih je pa manj.smile.gif Te pa so prehitra vzkipljivost, pa zamerljivost(ki se takoj poleže:)) pa ljubosumje.
  • 0

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29002 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 April 2005 - 04:11 PM

men se je moj dragi na začetku zdel mal nadut. no, se je izkazalo, da je pač mal nadut. to mi gre na živce. pa to, da sem zadnje čase opazla, da skriva (spretno, sicer, ampak zdej že vem, na kaj morm bit pozorna, da to vidim) ljubosumnost. če pa česa res ne prenesem, je pa to ljubosumje. hja, no, sej vem, da je samo človek. smile.gif drgač sm pa pri naju tut js ta sitna. ponavad mava kak dan ali dva silent treatment, pol je pa že v redu. pa lahko bi sprot rešvala probleme, on jih rad še mal žveči. smile.gif
  • 0

#19 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 09 April 2005 - 10:19 PM

Men tud moti, da mu je tak težko tu pa tam poslat kak sms...no, na začetku zveze je blo tega na pretek, pol se pa je nekam razgubilo. (Mogoče me moti zato, ker jaz zlo rada klepetam in pišem sms-e..moški pa so ponavadi čist kontra). Ampak se privajam..

Všeč mi je,da je samozavesten, včasih še preveč (kar pa me moti)... smile.gif..

Pa zlo težko ga je prepričat v nasprotno, če si kaj zapiči v glavo, ker je grozno trmast, jaz pa grozno vztrajna... smile.gif..se vidi,da sva levinja in bik smile.gif)

Moti me tudi to, da si tolk stvari nakoplje na glavo- dela, da pol nima skor časa niti sam zase..kaj šele zame..in ker ima Nadja rada pozornost moškega, pol postanem sitna oops.gif .

Full so mi pa všeč njegove očke, pogled, nasmeh in bušček...pa njegov glas je njami... 8)
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#20 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 April 2005 - 08:27 PM

Sploh ne vem,bol k razmislam bol ugotavlam da si sama v glavi delam probleme k jih v bistvu ni rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users