Jump to content


Photo

Biti samski=slabo?


  • Please log in to reply
151 replies to this topic

#1 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 26 April 2006 - 02:57 PM

No, zadnjič sem se z enim kolegom pogovarjala na msn-ju, pa me vpraša, kako kej ljubezen. Pa sem mu rekla, da dobr, pa me praša kerga mam pa zdej, pa sm mu rekla d nobenga, pa mi on tko reče: pol se reče, da je love v ku*cu. No jaz sem stara šele 14 let in nimam namena, da bi že zdj na veliko mela tipe, poznam pa enepar punc, ki pri mojih letih ne zdržijo brez tipa in majo velikokrat enga samo da ga majo in ne iz ljubezni. Poznam pa tudi nekaj deklin, ki pa jim je ljubše biti sam, ker ga tako lažje 'serjejo' ob vikendih. in se počutjo bolj svobodno.

Kaj pa vam pomeni biti samski? A je to nekaj najbolj groznga kar se ti lohk nardi in se, če ste samske/samski, počutite manjvredno (izjava moje sošolke)? Al pa vam je to navadn, morbit še celo boljše kot biti v zvezi? No, vem, da jih ma večina tuki gor ljubeče partnerje, ampak ziher je kakšen/a brez. Kaj menite, torej?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 April 2006 - 03:01 PM

QUOTE(Parvinder)
A je to nekaj najbolj groznga kar se ti lohk nardi in se, če ste samske/samski, počutite manjvredno (izjava moje sošolke)?

Ojej, ta tvoja sošolka se mi pa močno smili.

Biti sam in se ob tem krasno počutiti je za moje pojme pogoj, da dobro funkcioniraš tudi v zvezi.

Zaenkrat se mi ne da kaj preveč filozofirat. biggrin.gif Kasneje še nemara kaj dopišem in se pohudujem. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 03:06 PM

QUOTE
Biti sam in se ob tem krasno počutiti je za moje pojme pogoj, da dobro funkcioniraš tudi v zvezi.


to je pa čista resnica, se bolj ne bi mogla strinjat!
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 03:29 PM

Uhh ... jaz obožujem bit samska ... dejansko me mora tip res na celi črti pritegnit, mi mora bit ekstremno zanimiv in nekaj posebnega, da se z njim spustim v zvezo.

Sem tip človeka, ki absolutno ne išče razmerja zaradi njega samega ... torej ker bi se bala bit sama in bi imela zaradi tega občutek manjvrednosti ... daleč od tega. Rada sem samostojna in svobodna (kar si lahko sicer tudi v dobrez razmerju) in ne potrebujem fanta, da mi osmišlja življenje in mi daje občutek pomembnosti. V svojih 19ih letih sem imela tri resnejše fante (če lahko sploh temu tako rečem) ampak me ni nobeden pritegnil do te mere, da bi se razmerje obdržalo in zato ni nikoli trajalo več kot 3 mesece, kar je res malo. Tudi nisem imela potrebe preživljat kej dosti časa s svojimi fanti, ker sem imela blazno potrebo po 'biti sam' in so me omejevali, se preveč obešali name ... jaz pa tega izrazito ne potrebujem.

Trenutno se mi prvič v življenju dogaja, da sem spoznala nekoga, s katerim resnično rada preživljam čas, uživam v njegovi družbi in se vseeno ne počutim utesnjeno. Prvič v življenju imam fanta, pa mi to ne predstavlja neke obveznosti, ampak nekaj, v čemer uživam. Mislim tudi, da to pride z leti, ko se začneš nekak zavedat pomena zveze in ti ni to samo nekaj, kar ti je trenutno kul in se zaradi tega počutiš pomembnejšega ... se spomnim osnovnošolskih dni, ko je bilo polno parov pač zato, ker je bilo kul in zakon, če si se lahko vesil po nekomu.

All in all ... mislim, da ima tako samsko življenje kot tudi partnerstvo določene pluse in minuse, ki jih je treba vzet v zakup. Meni je pri samskem življenju všeč predvsem to, da si sam svoj sodnik, nikomur ti ni treba odgovarjat, če ti je nekdo všeč, se lahko brez slabe vesti spustiš v avanturo in tako dalje. Je pa vsekakor tudi dobro razmerje nekaj, za kar se splača potrudit, ker konec koncev nudi neko iskreno ljubezen, varnost in naklonjenost. Se mora pa vsak zase odločit, kaj mu v danem obdobju bolj ustreza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 April 2006 - 03:52 PM

Tale tvoja sošolka se tut meni zelo smili če tako misli. Strinjam se tudi z dilemo, da so pač poz. str. in pa neg., tako pri zvezi kot pri tem, ko si sam...
Takši ljudje ki pa ne morejo brez partnerja, pa so pomilovanja vredni, nesamostojni, nesamozavestni. Čist brezveze si je delati probleme s tem, kaj je boljše pa kaj ne...haloo??? A je velika jagoda boljša od majhne??? laugh.gif rolleyes.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#6 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 03:54 PM

QUOTE
A je velika jagoda boljša od majhne???
_________________


boljša je zato, ker jo dlje ješ, po okusu pa ni razlike ne twisted.gif biggrin.gif
  • 0

#7 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 April 2006 - 03:56 PM

QUOTE(sade)
QUOTE
A je velika jagoda boljša od majhne???
_________________


boljša je zato, ker jo dlje ješ, po okusu pa ni razlike ne twisted.gif biggrin.gif


Ni mus tongue.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#8 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 04:00 PM

ke ne?!
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 04:03 PM

Dečvi, fasali bosta po nagi riti!! IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 April 2006 - 04:03 PM

majhna je lahko boljša kot velika, velika pa se dlje je, majhna je lahko bolj rdeča, velika pa bolj...zdrava biggrin.gif ...torej hočem povedati samo to (da ne bomo preveč OT), da so pri vsaki stvari poz. in neg. str. in tole razmišljanje, kaj je boljše, al da si samski al pa v zvezi je kot, če bi primerjal veliko in majhno jagodo ali pa majico s kratkimi rokavi pa majico z dolgimi.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#11 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 04:16 PM

ok, ok
sam jaz sem za večje wink.gif
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 04:22 PM

Tud če so črvive in smrdijo po kislem zelju?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 04:27 PM

ne
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 04:30 PM

Okej! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 26 April 2006 - 04:50 PM

QUOTE(cedevita)
Tale tvoja sošolka se tut meni zelo smili če tako misli.

Ja ona se tud meni zelo smili. rekla je, da se počuti osramočeno pred svojimi prijateljicami, k naokrog veselo skačejo s svojimi fanti, ona ga pa nima. Pa da se js njej smilim, ker me noben ne mara laugh.gif (zato, ker nimam fanta rolleyes.gif )
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#16 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 26 April 2006 - 04:56 PM

tkoleno tale tvoja prjatlca je res mal.....
ampak drgač pa nevem vsak se počuti po svoje
eni se bolš k zalubleni, in jim je neprijetn čas ko so sami
drugi m pa po omač povedan dol visi če so sami in jim je to čist cool

pač nebomrekla da skačem od vesela kr sm samska, ampak manjrednose pa tu ne počutim ermm.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#17 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 26 April 2006 - 05:19 PM

Biti samski sigurno ni nekaj najbolj groznega kar se ti lahko nardi, prej vse kaj drugega kot to!
V tvojih letih jaz mislim, da je normalno, da se spoznavas, raziskujes, ugotavljas kaj sploh biti zaljubljen pomeni in da se rojevajo prve nesrecne ali pa srecne t.i.najstniske nedolzne ljubezni. Vsaj v mojih casih je blo to takrat cisto navadno, normalno.


Meni so babice in razne izkusenejse tetke vedno govorile, da je treba bit cimdlje samski, da je treba uzivat dokler si mlad, ker za ljubezen bo se zmeraj cas! Bi rekla, da so ze vedele kaj govorijo, saj za resno zvezo moras imet veliko volje, casa, energije in tako naprej...vendar ko spoznas pravo osebo, ko imas nekoga iskreno rad ti vse to kar zveza prinese, kar moras zanjo zrtvovat,... ne predstavlja vec nekaj strasnega-hocem reci-ti ni nic tezko, prej nasprotno..ti je to v veliko veselje! In le takrat je smiselno sploh biti v zvezi!
  • 0

#18 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26443 posts

Posted 26 April 2006 - 05:24 PM

ok če ma tud ta tvoja prjatlca 14 let pol jo najbrž močno zafrkavajo hormoni biggrin.gif

izjava je res glupa in upam d se bo njeno občutje čez par let spremenil(bolš za njo d čimprej)
  • 0

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29016 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 April 2006 - 06:57 PM

samskost is the state to be. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 07:05 PM

Kot je rekel Damjan Murko - biti samski ne pomeni biti osamljen!! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users