Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 February 2006 - 10:43 AM

Ups oops.gif Hja jbg nism (bla) expert za te stvari. Sam kokr se jst spomnem sm jih enkrat dala gor že na začetku srednje (brez laka, ker ga takrat nism mogla niti povohat) pa so mi vsen potrgal lase. Men začnejo nekak dol lest, oz. zlezejo na rob in se feclajo rolleyes.gif .
Sam še zmeri so pa one žel. navijalke res dobr opravle svoje delo. Mani so bolj všeč kot ježki.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:44 AM

To pa ne vem glede železnih ... nimam izkušenj z njimi. Kok pa izgledajo? A niso take čist ozke za ful drobne kodrčke?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 February 2006 - 10:47 AM

Men so pa ful bolš ježki, ker se bolj oprimejo.
  • 0

#84 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 10:49 AM

js mam pa eno vprasanje za DiLeMo al pa tut ksno drugo, ki mi lahko pomaga biggrin.gif kaj mi priporocate za kodre? ne tisto fuul kodre, ampak tko lepo valovite. naravno mam mal skodrane, ampak ne lepo. oz se kodrajo samo po spodnji tretjini las, pa se to bl grdo, neenakomerno ermm.gif smile.gif mam po ssrednje dolge lase, mal cez ramena, ne prevec goste, tko da tezki tut niso kej prevec. a bi bla ksna kremca al pa sprej od Tigija kul? ze vnaprej hvala za odgovore biggrin.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#85 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 February 2006 - 10:49 AM

DiLema: Mislm da so take nucal ko so ble moderne trajne, pa so bolj primerne za sušenje z havbo, oz. feniranje - ker se pri tem kovina segreje ti kodri bolj držijo. Lahko jih seveda uporabljaš brez toplotnih pripomočkov - lase naviješ in pustiš da se sušijo. Samo bo trajalo laugh.gif .
So vseh velikosti, res drobne, pa tudi res velike,večje kot uni moji nesrečni ježki. Iz železa, pa take naluknjane, votle. Ob strani so moja mati napeljali obično elastiko, tok da se lahko pričvrstijo na lase. In to je to. Prej so te ful uporabljal, zdej pa pač plastične, ker so cenejše.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#86 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 21 February 2006 - 10:55 AM

Prej sm mela peno od Redkena, ki je bla res super, sedaj pa uporabljam peno od Schwarzkopfa-Silhouette.

Če te še kaj zanima, kar vpraši.

Čau
  • 0
Don`t give up!

#87 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 February 2006 - 10:56 AM

QUOTE(*pikica*)
js mam pa eno vprasanje za DiLeMo al pa tut ksno drugo, ki mi lahko pomaga biggrin.gif kaj mi priporocate za kodre? ne tisto fuul kodre, ampak tko lepo valovite. naravno mam mal skodrane, ampak ne lepo. oz se kodrajo samo po spodnji tretjini las, pa se to bl grdo, neenakomerno ermm.gif smile.gif mam po ssrednje dolge lase, mal cez ramena, ne prevec goste, tko da tezki tut niso kej prevec. a bi bla ksna kremca al pa sprej od Tigija kul? ze vnaprej hvala za odgovore biggrin.gif LP


Curls rock curl booster - Tigi Catwalk
  • 0

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 10:59 AM

QUOTE(*pikica*)
js mam pa eno vprasanje za DiLeMo al pa tut ksno drugo, ki mi lahko pomaga biggrin.gif kaj mi priporocate za kodre? ne tisto fuul kodre, ampak tko lepo valovite. naravno mam mal skodrane, ampak ne lepo. oz se kodrajo samo po spodnji tretjini las, pa se to bl grdo, neenakomerno ermm.gif smile.gif mam po ssrednje dolge lase, mal cez ramena, ne prevec goste, tko da tezki tut niso kej prevec. a bi bla ksna kremca al pa sprej od Tigija kul? ze vnaprej hvala za odgovore biggrin.gif LP


Kot je že Verja omenila ... Curls Rock Curl Booster, tako peno za poživitev kodrov, ali pa Curl Amplifier, ki je pa malo močnejša krema za kodranje las in je baje res fajn, tudi sestavinsko je zelo v redu. Jaz bi skoraj raje slednjo vzela, bo pomoje več efekta ... sicer pa težko rečem, ker nisem uporabljala.

IPB ImageIPB Image

Aja pa hvala za razlago Crna in Kate! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 11:02 AM

o DiLeMa hvala wink.gif si ti ze sprobala kero? mal me skrbi, da mi ne bo tista pena zlepla las ermm.gif kok doug pa kej drzi? usaj dan dva? al se po parih urcah spet use zravna? kaksne so pa kej cene? biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#90 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 21 February 2006 - 11:04 AM

Pikica, mislim, da imaš isto vprašanje kot punchka mal prej. Preberi si moj odgovor ene pol ure nazaj.

Pomaga tudi, če imaš slučajno doma - včasih se je prodajala taka žica k si dl lase vmes pa si si naredu figo in k si potem to odvil, so bili lasje kodrasti, še posebej če si zavil mokre - samo ne vem kako se temu reče.Jaz sem to mela. (Tko je blo ene 20cm dolgo, čez je bilo blago, na sredini je bla pa luknja, da si dal lase notr). Upam, da sem ti kej pomagala.
  • 0
Don`t give up!

#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 11:04 AM

QUOTE(*pikica*)
o DiLeMa hvala wink.gif si ti ze sprobala kero? mal me skrbi, da mi ne bo tista pena zlepla las ermm.gif kok doug pa kej drzi? usaj dan dva? al se po parih urcah spet use zravna? kaksne so pa kej cene? biggrin.gif


*pikica* sej sem zgori napisala, da nisem sprobala, ampak me včasih malo zamika, da bi nabavila Curl Amplifier (kremico). Aja, stane 3.150 tolarjev, ampak se ga itak bolj malo pomoje porabi in bi moral trajat kar dolgo, verjetno ene pol leta. Curl Booster (pena) stane pa 3000 tolarjev.

Jaz za Curl Booster še nism slišala komentarjev, je pa Curl Amplifier kar lepo pohvaljen, tudi sestavinsko zelo fajn, kot sem že omenila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 21 February 2006 - 11:07 AM

Ta desna pena je fajn in tudi lepo diši, ampak je taka lepljiva in ni dovolj močna. Res pa je, kako močno peno želite imeti. Kajti jaz si dam peno zato gor, da mi lasje takoj ne zacvetijo ko pridem na zrak-vlago. Ob močnejši peni to zdrži vsaj dva dneva. Ko si lase posušiš, zgleda včasih kot da maš še mal mokre lase, ampak po eni uri to zgine, ker se lasje mal sprostijo.

Ta leve stvari pa ne poznam.
  • 0
Don`t give up!

#93 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 11:11 AM

joj, se opravicujem, spet povrsno berem oops.gif smile.gif sem se odlocila kar za Curl Amplifier smile.gif najlepsa hvala za informacije wink.gif porocam ko sprobam, vazi? biggrin.gif

Kate, ja ja se spomnim tega wink.gif so vcasih na top shopu prodajal ane biggrin.gif sm mela nekaj let nazaj, pa mi ni blo kej prevec usec smile.gif itak se poznata sam 2 izboceni crti, pa se lase kr precej zategne ermm.gif je velik lazji poslusat DiLeMo pa skoct v salon po Curl Amplifier wink.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#94 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 February 2006 - 11:12 AM

dilema,sm že pozabla.-kaj je bolš od tigija-pena al sprej tist za kodrčke definirat?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#95 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 11:15 AM

pena pena pena, a je tko DiLeMa, a sm pridna a biggrin.gif wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#96 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 11:15 AM

*pikica* čekiraj ZS. wink.gif

Rea ne vem ker nism nič od tega sprobala ... ampak zdrava logika mi govori, da je pena bolj učinkovita kot pa en sprej ... tudi pri zadevah za ravnanje je tako.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2006 - 11:15 AM

QUOTE(*pikica*)
pena pena pena, a je tko DiLeMa, a sm pridna a biggrin.gif wink.gif


Šele zdle vidla ... ja, res ... krasna si! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 11:20 AM

hvala, mam dobro uciteljico ni kej wink.gif

p.s. sem odpisala wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#99 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 February 2006 - 11:51 AM

Jaz nimam več pojma, kaj naj naredim s svojimi lasmi. Vedno se mučim z MUjem, potem mi pa trapasta frizura pokvari celoten vtis.
Nimam ne ravnih ne skodranih las, ampak nekje vmes. Kar izpade potem grozno. Ravnati si jih nočem, ker bi izgledala slabo, torej ostane možnost kodranja. Tudi če si sušim z difuzorjem, ni ravno OK. Kaj predlagate? Trajna? smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#100 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 21 February 2006 - 11:58 AM

Pa zakaj je ne daš potem trajne, seveda če si želiš kodrastih las?
V salonih ti bodo naredili lepo in potem moraš samo skrbeti za svoje lase. Na začetku bo bolj grozno kak mesec k bodo ful skodrane, potem se pa unesejo in boš uživala. Ne bo se ti treba sekirat,o kakšno frizuro ma. Umiješ se in frizura bo stala do naslednjega umivanja.
Preverjeno!
  • 0
Don`t give up!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users