Jump to content


Photo

svetla krema


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 01 January 2006 - 12:36 PM

Nevem kam naj to napišem, pa bom kar sem...učerej sem bla na eni "žurki", pa sem si zato kupla eno novo kremo, ki je še nikol nisem uporabla (res je anti-ageing oops.gif ). Pač sem se navadn namazala. POl sm pa pršla tja, kjer smo potem bli in tam je ena neonska luč. In k sm jaz stopila pod to luč se mi je cel obraz svetil-k une figurice iz kinder jajčka ki se v temi svetijo oops.gif .!Sreča je mela ena puder sabo tko da se je use uredilo. Sam k so me vsi sprašval kero kremo sem mela pa tko:pa je ne Niveo? Ja no ampak js sm se res z Niveo, pa zdej nevem a ma Nivea kaj takega notri da se sveti pod neonsko lučjo, ker se druge kreme ne??? oops.gif Upam da se kaj znajdete iz tega in veste kaj vas sprašujem laugh.gif ...
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#2 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 03:12 PM

lol biggrin.gif si prou predstavlam kaksna si bla revca blink.gif a to si se tko svetla kokr ksna bela oblacila pa zobje v diskacih? biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 January 2006 - 03:12 PM

Hm... ponavadi se pod tisti lučjo svetijo bela oblačila in bele stvari. Ni mi pa jasno, zakaj si se tako svetila. Čudno.
Anti aging že ne vzrok.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 January 2006 - 03:40 PM

Ne razumem? a si se tako svetla,kot pač bele reči v diskačih ali si se nasploh svetla- tko da si mela masten obraz?

Ker to je pa čist možno, lahko da je krema preveč mastna zate in se pol začneš grozno svetit.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#5 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 01 January 2006 - 03:40 PM

QUOTE(*pikica*)
lol biggrin.gif si prou predstavlam kaksna si bla revca blink.gif a to si se tko svetla kokr ksna bela oblacila pa zobje v diskacih? biggrin.gif

ja pa pru sploh nism vedla k so me usi tko čudn gledal pa so se smejal, js sm sam hotla hitr it ven pa ne pridit več nazaj....kok me je blo sram oops.gif ....
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#6 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 01 January 2006 - 03:45 PM

princeska pomojem nism mela masten obraz, k je blo to ZAGOTOV od kreme, k sm mela po rokah tud tako-glih tko a veš k se mažeš(konice prstov), sam to me ni motil, k me valda noben ni gledov v roke. Pa verjetno ni zarad anti-aging, sam k so mi vsi govoril, če se nism z Niveo, kt bi se Nivea nujno svetila... oops.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#7 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 January 2006 - 04:04 PM

QUOTE(Parvinder)
princeska pomojem nism mela masten obraz, k je blo to ZAGOTOV od kreme, k sm mela po rokah tud tako-glih tko a veš k se mažeš(konice prstov), sam to me ni motil, k me valda noben ni gledov v roke. Pa verjetno ni zarad anti-aging, sam k so mi vsi govoril, če se nism z Niveo, kt bi se Nivea nujno svetila... oops.gif


hmm... joj, boga sad.gif
mogoče je bla pa krema kej zanič al pa kakorkol. svetujm ti, da dogodek pozabš in si kupiš eno drugo fajn kremo wink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#8 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 05:36 PM

QUOTE(Parvinder)
QUOTE(*pikica*)
lol  :D si prou predstavlam kaksna si bla revca  :shock: a to si se tko svetla kokr ksna bela oblacila pa zobje v diskacih?  :D

ja pa pru sploh nism vedla k so me usi tko čudn gledal pa so se smejal, js sm sam hotla hitr it ven pa ne pridit več nazaj....kok me je blo sram oops.gif ....

js bi se na tvojem mestu na licu mesta ugreznla u tla ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 January 2006 - 05:37 PM

Joj kok ste hecne ... meni bi se zdelo pa smešno, sekirala se definitivno ne bi ... sicer sm pa že po naravi bolj jebiveter! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 01 January 2006 - 06:07 PM

QUOTE(DiLeMa)
Joj kok ste hecne ... meni bi se zdelo pa smešno, sekirala se definitivno ne bi ... sicer sm pa že po naravi bolj jebiveter!  :D

jst se definitivno ne sekeram prov zlo, k je blo itak sam na začetku, pol ob polnoči se ni noben več spomnu na to-razn en tip mi je reku:"pazi s ktero kremo se mažeš!"najbl hecno je pa glih to, ker drugi so mene čudno gledali pa se mi smejali, jaz pa pojma nism mela kakšna sem oops.gif To mi je "lep" spomin na letošnje silvestrovanje biggrin.gif laugh.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 January 2006 - 06:49 PM

Si ga boš vsaj zapomnila! biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#12 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 01 January 2006 - 07:14 PM

ooo to pa!pa valda d ne sam zarad tega-glavn je žurka a ne?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#13 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 10:02 PM

Zanimivo... kaj pa kakšni odbojni delci? Bi ti lahko povzročili tak efekt?
  • 0

#14 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 02 January 2006 - 09:42 AM

QUOTE(Katrin)
Zanimivo... kaj pa kakšni odbojni delci? Bi ti lahko povzročili tak efekt?

kakšne odbojne delce misliš?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#15 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 03:32 PM

Kako leto nazaj je imel L'oreal eno kremo, katere imena zdajle ne vem, ki jo je reklamiral kremo, po kateri ti zažari obraz itd.
Imela sem doma tester, pa je šlo samo zato, da je imela mini mikro shimmer, po kateri se je obraz malce svetil... precej tega ti je ostalo tudi na rokah laugh.gif
  • 0

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 January 2006 - 04:49 PM

QUOTE(Katrin)
Kako leto nazaj je imel L'oreal eno kremo, katere imena zdajle ne vem, ki jo je reklamiral kremo, po kateri ti zažari obraz itd.
Imela sem doma tester, pa je šlo samo zato, da je imela mini mikro shimmer, po kateri se je obraz malce svetil... precej tega ti je ostalo tudi na rokah laugh.gif

in za kaj naj bi to bilo?ne štekam kak namen ima pol taka kremca
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 02 January 2006 - 04:53 PM

heh, ne sekiraj se...je ze mimo..to je blo lani wink.gif
  • 0

#18 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 09:20 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Katrin)
Kako leto nazaj je imel L'oreal eno kremo, katere imena zdajle ne vem, ki jo je reklamiral kremo, po kateri ti zažari obraz itd.
Imela sem doma tester, pa je šlo samo zato, da je imela mini mikro shimmer, po kateri se je obraz malce svetil... precej tega ti je ostalo tudi na rokah laugh.gif

in za kaj naj bi to bilo?ne štekam kak namen ima pol taka kremca


Navadna krema z mikro shimmerjem... brez ekstra namena, obraz naj bi ti žarel po njej...
  • 0

#19 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 03 January 2006 - 02:23 PM

A taka krema se ti pozna tud na dnevni svetlobi ta z extra shimmerjem(?)? No moja zagotov ni mela nobenih mikro delcev k takih js ne kupujem, d se pol usa bleščim oops.gif oops.gif laugh.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#20 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 07:54 PM

Saj je bila sam ideja... wink.gif blazno me zanima katera sestavina bi povzročila tako svetenje...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users