Jump to content


Photo

Kakšne kozmetične torbice imate?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 05:50 PM

Jaz bi rabila eno tako, ki bi mi stala na polici in bi jo lahko vzela s seboj na potovanje pa, da ni prevelika, ful dobra mi je od Avona, če je katera gledala nov katalog 1/2006, zelena 15x15x15 cm, bom probala sliko pripet, če mi uspe....

Drugače pa kje bi v Lj. našla poceni in veliko izbiro kozmetičnih torbic?
  • 0

#2 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 02 December 2005 - 05:59 PM

ma v teh večjih centrih majo ponavad kake fajne
al pa v DMmu, mullerju,...
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 06:01 PM

V Dm-ju sem ravno gledala in mi je bla všeč od Dove (tista ki ima še izdelke not) ampak se mi zdi prevelika.
  • 0

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 December 2005 - 06:05 PM

Jaz mam eno od MEXX. Vinsko rdeča. Naj bi bla torbica za force ampak jas jo uporablam kr kot kozmetično torbico. Pol mam še pa eno manjšo..roza v keri nosim stvari za sabo (lip glos..smile.gif.
  • 0
Viens, reste ici!

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 06:07 PM

Ta pri Avonu mi je ful o.k. sam je pastelno zelena, jaz sem pa čisti pristaš temnih baru, če se le da črne.... Pa še naročit je treba za 4100 Sit, če jo hočeš kupit, ni v redni prodaji.
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 December 2005 - 06:13 PM

Tista zelena mi ni pretirano všeč. Pa še namesto ogledala ima neko folijo - kvazi ogledalo.
Jaz imam eno večjo in eno manjšo - sta pa obe no name in sta bili razmeroma poceni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 06:37 PM

Ja ej točno tako bi sam drugačne barve, kje si pa ti kupla tvoje?
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 December 2005 - 06:50 PM

Kakšno bi? A poceni in no name? Ali tvoj post leti komu drugemu? smile.gif
Jaz sem eno kupila v DM in noter spravim vse. Pa še kaj.
Eno modro in rožasto (mislim, da je bila otroška, ampak je pa res luštna) sem pa kupila v Sparu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 06:53 PM

Sonchika tebi sem napisala. A tista, ki si jo kupla v DM je točno taka, kot ta iz Avona samo drugačne barve? Kdaj si jo pa kupila, ker danes, ko sem gledala nimajo nobene podobne. Najrajš bi no name, ker so cenejše, pa da bi bla podobna tej iz Avona.
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 December 2005 - 07:24 PM

Jaz sem jo kupila že ohoho časa nazaj. Ni čisto taka kot Avonova, ker slednja je kvadratasta, je pa podobna. Pa še malo večja.
Hja, sej ne vem, kje bi še pogledala. Morda Tuš drogerije.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 December 2005 - 08:16 PM

Sej ni nujno, da bi bla čist taka, saj podobna, a res ne veš kje si jo kupila?
  • 0

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 December 2005 - 09:22 AM

Tisto prvo sem kupila v DM.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 December 2005 - 03:15 PM

.
Jaz imam eno Samsonite - neseser za kozmetiko (ta je bolj za transport), ličila (katerih niti ni veliko) imam v eni modri s slončkom. Sicer imam pa ostalo negovalno kozmetiko po poličkah in sploh vsepovsod. biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 December 2005 - 03:55 PM

[quote=Jenna].
Jaz imam eno Samsonite - neseser za kozmetiko (ta je bolj za transport), ličila (katerih niti ni veliko) imam v eni modri s slončkom. Sicer imam pa ostalo negovalno kozmetiko po poličkah in sploh vsepovsod. biggrin.gif


.

...isto.
  • 0

#15 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 December 2005 - 03:59 PM

U tej fakin Lj se ne najde niti ENE manjše in lepe kozmetične torbice ermm.gif
  • 0

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 December 2005 - 11:37 AM

Res je v Lj. ne najdeš ene poštene kozmetnične torbice. Jaz sem se potem zadovljila z eno iz DM-ja ovalna majhna karirasta, ki se odpira na gor. Vendar to ni to kar sem hotela. Oblika je the best barva pa mi ne odgovarja, če bi bila črna bi bilo super...
  • 0

#17 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45459 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 December 2005 - 10:27 PM

Jaz pa sem jo pred dvema letoma dobila za božičeka. Je črne barve in ravno dovolj velika, da ko grem kam spravim vanjo vse kar potrebujem. Imam pa še eno manjšo, ko je mehkejša in je lila barve. To sem pa enkrat dobila za rojstni dan več ne vem od koga.
  • 0

#18 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 09:28 AM

Heh... biggrin.gif Verja jst sm se tut mogla zadovoljit z eno iz DM-ja iz đinsa, pa jo mam že cca. 2 leti...samo mi ful ni ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 December 2005 - 01:01 PM

Kaj pa v h&m ste že kaj gledale?
  • 0
Viens, reste ici!

#20 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 19 December 2005 - 11:07 PM

QUOTE(Verja)
Jaz sem se potem zadovljila z eno iz DM-ja ovalna majhna karirasta, ki se odpira na gor. Vendar to ni to kar sem hotela. Oblika je the best barva pa mi ne odgovarja, če bi bila črna bi bilo super...

Takšno imam tudi jaz in sem z njo full zadovoljna in tudi barva mi ustreza, ker sem bila prej skoz na "črni" in mi sedaj mal drugačne full pašejo. Drugače pa na potovanja vedno vzamem s seboj svoj neseser, v katerga poleg te kozmetične torbice zložim še vso negovalno kozmetiko za obraz in telo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users