Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#81 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 June 2006 - 01:35 PM

a mislite da bi tampone lahko uporabljala poleti ko grem na morje...??...sam še nisem imela sp. odnosov....če lahko..katere priporočate?....kr z vložki bi blo malo nerodno na morju.. ermm.gif
  • 0

#82 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 01:38 PM

o.b. pro comfort mini .. drugih jaz ne spravim not haha biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#83

  • Guests

Posted 17 June 2006 - 01:40 PM

Brez problemov jih lahko uporabljaš..........velikost pa tako, da ti bo ustrezala
  • 0

#84 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 June 2006 - 01:43 PM

ja torej bom vrjetno uporabljala mini...a morjo bit lih o.b?...al so lahko keri drugi?....
  • 0

#85

  • Guests

Posted 17 June 2006 - 01:56 PM

Lahko so tud kateri drugi, ampak jaz milsim da so o.b najboljši. Silk tuch.
  • 0

#86 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 June 2006 - 02:03 PM

a silk tuck obstajajo tudi mini?....na koko dolgo pa morem pol tampone menjavat na morju?
  • 0

#87 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 June 2006 - 02:30 PM

V vodo ti ne priporočam z njimi. Meni se vedno napijejo vode. Ko si pa na plaži in se (ne) sončiš, potem pa jih lahko brez skrbi uporabljaš.
Kako pogosto jih menjavati? Ko boš zdaj prvič dobila menstro, probaj s tamponi. In jih najprej imej v sebi kakšni 2-3 ure. Potem ga daj ven in boš hitro videla, ali se je že napil in bi ga lahko imela vstavljenega še kakšno uro ali ne. Tako potem na morju ne bo problemov s tem, da bi te bilo strah, ker ne bi vedela, ali bo tampon zdržal nekaj ur ali ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#88 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2006 - 02:36 PM

Meni se tampon nikdar ni napil vode, kosem bila na morju. Samo dovolj globoko ga je treba vstavit, pa je.
Sicer sem kar nekaj let zmeraj nosila tampone brez problemov, zdaj mi je pa vseeno nekako bolj fajn imet vložek, saj zmeraj vem, kdaj ga je treba zamenjat, s higieno pa poskrbim, da ni kakšnih neprijetnih vonjav in krvi. Simpl ko pasulj.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#89

  • Guests

Posted 17 June 2006 - 02:37 PM

Jaz mislim, da je dobro, če ga menjaš po vsakem kopanju, ampak to zdaj ne mislim vsakih 15 minut laugh.gif
  • 0

#90 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 June 2006 - 02:38 PM

[quote=Špela]aja, js mam tut tampone ponoč. no biggie, pač vstanem enkrat al pa dvakrat, pa si ga zamenjam, saj tut z enim in istim vložkom ne bi zdržala celo noč.
Ja, pri meni je isto. Itak moram it lulat ponoči vsaj enkrat.

Drugače pa sem menstro dobila v 7. razredu OŠ, mislim da sem ene 2 meseca uporabljala vložke, potem pa šla na tampone. Samo ne vem, kateri so bli. So pa bli tamponi zagotovo! biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#91 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2006 - 02:40 PM

Jaz sem s tamponi šla na morje, v reko, na bazen in sem ga zmeraj vstavila nekje pred kopanjem, pa potem, ko sem se vrnila s plaže. Zmeraj sem jih menjala čisto običajno, dokler ni bil nfilan s krvjo ni šel nikamor, ker je rahlo zoprn občutek, če ni dovolj napojen, ne gre zlahka ven.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#92 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 02:44 PM

Si mela probleme pri vstavljanju ?
  • 0
Viens, reste ici!

#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 June 2006 - 02:47 PM

.
Jaz npr. nisem nikoli mela kakšnih opasnih problemov pri vstavljanju. Morda pri ta največjih, ko nikakor ni šel noter. Samo potem sem se sprostila in je nekako šlo.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 02:50 PM

Fajn za tebe ..
  • 0
Viens, reste ici!

#95 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 June 2006 - 02:53 PM

.
Očitno res! biggrin.gif
Res nisem nikoli imela s tamponi kakšnih neprijetnih izkušenj.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#96 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 02:56 PM

No jaz upam, da sem prebrodla prvo krizo.

Se je že kateri zgodilo, da se ji je po tem, ko je vstavla tampon fuuul vrtelo ?
  • 0
Viens, reste ici!

#97 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 June 2006 - 03:07 PM

.
Ne, vrtelo se mi ni nikoli.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#98 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 03:14 PM

Meni se je pa to že ene 3 krat zgodilo. Sem se prav vsest mogla .. rabla sem ene 5 minut, da sem k sebi prišla. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#99 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 June 2006 - 03:17 PM

.
To je pa res čudno, da bi se ti od vstavljanja tampona začelo vrtet. Hm. Po moje maš ti že strahove pred tamponi, pa se ti svašta že dogaja. biggrin.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#100 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 03:25 PM

laugh.gif Mogoče. Eh saj zdaj ko sem enkrat uspela z vztavljanjem nisem mela več težav .. no biggrin.gif .. upam da jih pol tut nem mela.
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users