Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#61 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 25 March 2006 - 09:10 PM

jz sem mela obdobje ko sem nosila samo tampone, zdej pa kakor kdaj, so mi ratali vložki znova všeč..
ponavadi prve dneve tampone pol pa vložke, pa za h telovadbi mam tud zmerej tampone.
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#62 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 June 2006 - 03:59 PM

Mene pa zanima kako je s tem, če imaš šibko menstruacijo, ker nekateri tko nasprotujejo, da se ima tampone, če imaš šibkejšo?!? Ker jo bom na morju še kake 3dni imela ermm.gif , pa bi mi tamponi prav prišli biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#63 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 June 2006 - 04:06 PM

Veš kaj, poanta nenošenja tamponov pri kraju menstruacije, ali ob šibki krvavitvi je ta, da ti tamponi z vsrkavanjem krvi lahko ful izsušijo nožnico, ker kri jo le nekako nahrani.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#64 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 June 2006 - 04:09 PM

Aha, torej če bi jih imela le tisto urco al dve...kolkr bi pač po plaži in vodi skakala biggrin.gif po mojem ne bi blo panike?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#65 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 June 2006 - 04:18 PM

Ne, to ne, samo malce težje jih boš ven dobila, ker ne bodo napolnjeni s krvjo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#66 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30708 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 June 2006 - 04:21 PM

Jaz vedno samo najmanjše - mini - uporabljam, od začetka do konca menstruacije,
zadnji dan ali dva si dam pa le ščitnik na gatke, ker takrat je le še malo obarvan izcedek.
  • 0

#67 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 June 2006 - 04:26 PM

...sm mislila, da bi OB pro comfort normal, ker ste vse pohvalile OB...mogoče bi ble pa mini tud ok, sam potem imam tisti občutek, ker je že ime 'mini', da pa bi bili preveč mini, če me razumete biggrin.gif psiha pač biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#68 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 June 2006 - 04:32 PM

js se strinjam z _M_, če je minimalna krvavitev, je bolje imet ščitnik perila, mini tampon pa vseen ni tok mini, da bi ti takoj teklo ven mimo tampona. saj sama veš, kolko maš šibko krvavitev - in med tem si ne tlači noter normalnih tamponov, ker je to brezveze. kar navali na miniče. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#69 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 June 2006 - 04:35 PM

Miniči here I come biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#70 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 June 2006 - 04:37 PM

.
Jaz rajši crknem, kot da si magari mini vložek prilimam na gate. Jaz uporabljam res izključno in samo tampone. Ko mi gre že proti koncu in mam še čisto malo, uporabljam one mini. Sicer pa uporabljam vse velikosti, odvisno od jakosti menstre in če recimo imam tudi manj, pa recimo vem, da si ne bom mogla več kot 2h ga menjat, pol si zabulam ta vlkega notri.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#71 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 16 June 2006 - 09:17 PM

kaj ponoči maš tudi vložke jenna?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#72 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 June 2006 - 09:41 PM

mislš tampone?
  • 0

#73 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 June 2006 - 10:16 PM

.
Ja, absolutno.
Sicer bodo se zdaj pojavile ene in mi začele modrovat, da to ni zdravo in blablabla. Ampak jebat ga, rajši tvegam marsikaj (sicer že takorekoč od začetka menstre uporabljam izključno tampone, pa bolj zdrava spodaj, kot sem, ne bi mogla biti), kot pa mam eno noč plenice med nogami.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#74 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 June 2006 - 10:14 AM

Mene pa tamponi dostikrat motijo. Ker me obribajo pri vstavljanju. Tako da dostikrat posežem tudi za vložki.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#75 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 17 June 2006 - 10:22 AM

QUOTE(Jenna)
Jaz rajši crknem, kot da si magari mini vložek prilimam na gate. Jaz uporabljam res izključno in samo tampone. Ko mi gre že proti koncu in mam še čisto malo, uporabljam one mini. Sicer pa uporabljam vse velikosti, odvisno od jakosti menstre in če recimo imam tudi manj, pa recimo vem, da si ne bom mogla več kot 2h ga menjat, pol si zabulam ta vlkega notri.


Se kr podpišem pod tole... jst če mam vložek, sploh ne morn hodit, ker sn se tak navadla na tampone... da se, če imam vložke ful čudn počutim... sploh ne razumem kok lahka folk hodi s to plenico vmes... biggrin.gif
  • 0

#76 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 10:40 AM

Ej Jenna pri kolkih letih si pa dobla menstro ?
  • 0
Viens, reste ici!

#77 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 June 2006 - 10:59 AM

ja men tut to zanima....kr si povedla da jih uporabljaš že od začetka... ermm.gif
  • 0

#78 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 17 June 2006 - 11:32 AM

Js zaenkrat uporablam vložke, une Always ta mehke, ker si tampona niti pod razno ne spravim not. Če pa že gre pa boli ko svinja. blink.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#79 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 June 2006 - 01:10 PM

aja, js mam tut tampone ponoč. no biggie, pač vstanem enkrat al pa dvakrat, pa si ga zamenjam, saj tut z enim in istim vložkom ne bi zdržala celo noč.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#80 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2006 - 01:30 PM

Jaz pa sem uspela glede tamponov. Bom uporabljala - pri telovadbi, plavanje, morje, poleti zdaj k obo vroče itd .. drugače pa še vedno vložki.. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users