Jump to content


Photo

MAC


  • Please log in to reply
675 replies to this topic

#121 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 27 October 2007 - 10:42 AM



Si menjala copice?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#122 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2007 - 11:05 AM

Tudi jaz sem dobila po mejlu vabilo, samo se mi zdi cena nekoliko pretirana. Mislim, 200€, saj ne pobiram denarja z dreves. Pa naj bo še tako priznana vizažistka... (raje začnem sedaj šparat, pa si potem privoščim s fantom izlet kot pa tole)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#123 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 October 2007 - 11:32 AM

URŠKA a lahko ti kej vec poves o tem? mail si dobila od maca, al kako?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#124 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 October 2007 - 02:52 PM

QUOTE(luminelle @ 27. 10. 2007 - 9:42) View Post

Si menjala copice?

Nisem. Ne bom. Tiste dlakice, ki visijo iz njega (so zlomljene), bom porezala in potem upala, da se ne bodo naprej lomile.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#125

  • Guests

Posted 27 October 2007 - 03:02 PM

A bodo lahko samo tisti kupili izdelke, ki se bodo udeležili delavnice (al karkoli že je to) ?
  • 0

#126 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 October 2007 - 10:20 AM

QUOTE(piko*biko @ 26. 10. 2007 - 19:51) View Post

kje si pa slisala za to? kako se imenuje delavnica?


Am to sem dobila od une šole za ličenje Carpus. Sej bi mogli met na strani prijavnico.
  • 0

#127 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 10:52 AM

Sem pa čisto pozabila nate Piko, ne bit jezna. Lej, na tej strani boš dobila vse informacije.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#128 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 29 October 2007 - 05:48 PM

QUOTE(URŠKA @ 27. 10. 2007 - 11:05) View Post

Tudi jaz sem dobila po mejlu vabilo, samo se mi zdi cena nekoliko pretirana. Mislim, 200€, saj ne pobiram denarja z dreves. Pa naj bo še tako priznana vizažistka... (raje začnem sedaj šparat, pa si potem privoščim s fantom izlet kot pa tole)


BRAVO thumbup.gif
Čista masovna natega !!!
Kot da slovenske vizažistke niso dovolj dobre in kvalitetne in velika večina jih tudi liči z M.A.C.-om !
  • 0

#129 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 October 2007 - 10:33 AM

Udeleženke delavnice boste imele možnost nakupa kozmetike MAC.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#130 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 October 2007 - 11:47 AM

hvala URŠKA sm si ze pogledala tole reklamo, ful mi je sumljivo use, dvomim da bom sla. ajde, ce bi za teh 200 € prijavnine dobila mac izdelke v tej vredonosti, bi se se splacal, tko pa se mi zdi brezveze.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#131

  • Guests

Posted 30 October 2007 - 12:47 PM

Maš prav piko*biko. Za teh 200 evrov si rajš kupim izdelke v Avstriji (oz. mi jih katera prinese oops.gif ). Bi bilo pa fajn poznat katero, ki bo šla. Mogoče bi lahk kej kupila namesto mene heheheh. Ja...ko da mam denar za to zdele. rolleyes.gif sad.gif
  • 0

#132 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 November 2007 - 09:22 PM

Lol, pa jaz sem šla lih gor (sem pa že nazaj). V Klagenfurtu MACa ni?

Mi pa sama ponudba sploh ni nekaj ekstra no, mogoče so zaradi predprazničnega vzdušja imeli ful okrnjeno ponudbo, čeprav močno dvomim. Senčila in lipglosi so v večinoma precej nevtralnih barvah (sploh glosi in šminke variirajo preko raznoraznih bež rozikastih odtenkov, plus par standardno rdečih, senčila v bolj bež, rjavkastih in srebrno sivih tonih, nekaj hudo temnih je zelo malo). Kupila sem glos, imo po pretirani ceni, ker razen zelo mamljivega vonja ne preseže nekega sivega povprečja, tudi neko senčilo v sticku je blazno neintenzivno down.gif . Maskara mi je edino res všeč.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#133 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 November 2007 - 11:13 PM





Kere izdelke točno pa si kupila? Naziv, odtenki? woot.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#134 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2007 - 05:14 PM

Ena dobra stran s slikami skoraj vseh MAC-ovih izdelkov: http://specktra.net/...eimages.php?c=2
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#135

  • Guests

Posted 21 November 2007 - 01:36 PM

Jaz bi prosila, če bi katera lahko zvedla ceno za RoYal Assets. To je tisti kompletek senčil (6 jih je noter pa čopiček) pri Holiday kolekciji. Hvala.


Pa še pohvalila bi se, da sem končno dobila čopič 224. V bistvu sem dobila dva. Enega sem kupila rabljenega (hvala piko*biko, ki me je opozorila na oglas), enega pa mi je poslal prijatelj iz Kanade. In to kot darilo!!! smile.gif

  • 0

#136 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 November 2007 - 01:39 PM

Immortelle, a se moreš logirat na to stran. Ti si se? A so pol slike produktov prov slikano na osebi, ali? smile.gif

Ciara, tista paletka je 40€ če se ne motim.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#137 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 November 2007 - 02:14 PM



Jaz sem se logirala, pa ne najdem nobenih slik.
Ampak najbrž zato, ker sem štor.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#138

  • Guests

Posted 21 November 2007 - 02:20 PM

Hvala Sarah. Pol se skor bolj splača vzet kompletek pigmentov. Sam ne vem še točnih cen.
Če katera ve čist točne cene, naj mi prosim pove. smile.gif
  • 0

#139 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 November 2007 - 02:27 PM

Jaz sem neki brskala po tistem linku pa tudi nisem našla nič razen slik embalaž. Do tam ko je zahtevalo da se logiraš, naprej nisem šla.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#140

  • Guests

Posted 21 November 2007 - 02:38 PM

Kliknite tam, ko piše galerija na tisto kao rožico. Pa potem ko odpre, mal dol odrolajte stran, pa bote vidle različne kategorije (eyeshadow je ta prva...). Pa tm pol klikajte. Je več strani.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users