Jump to content


Photo

Celulit


  • Please log in to reply
865 replies to this topic

#81 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 June 2005 - 08:09 AM

A kr brez telovadbe se ti mišice delajo?? Čudno to. Hecna krema, ki trenira mišice...
Veliko ljudi tudi verjame, da kaj pomaga, v bistvu je pa to samo psiha - bolje se počutijo in potem niti ne vidijo več celulita.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#82 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 08:46 AM

QUOTE(sonchika)
A kr brez telovadbe se ti mišice delajo?? Čudno to. Hecna krema, ki trenira mišice...
Veliko ljudi tudi verjame, da kaj pomaga, v bistvu je pa to samo psiha - bolje se počutijo in potem niti ne vidijo več celulita.


mogoče se je zmotla, pa je mislila napisat ab tronic al kaj vem kakšna so ta dnevnosobna telovadna orodja .... kukr kak orbitrek al kej podobnega .... pa s kremo za celulit se maže pa so vidni rezultati .... jassika, kero kremco pa maš to?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#83 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 13 June 2005 - 08:54 AM

a ni ab tronic un metuljček k si ga nalepš na kožo, pol pa el tok spušča pa ti mišice delajo?
  • 0
lp, Martina

#84 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 June 2005 - 08:56 AM

Baje tisti metuljček ne pomaga nič, ker je preblag. Nisem pa probala.

Če je mislila kaj takega, mi je bolj jasno. Samo s kremo bi bilo pa težko doseči tak učinek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#85 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 08:56 AM

QUOTE(Martina)
a ni ab tronic un metuljček k si ga nalepš na kožo, pol pa el tok spušča pa ti mišice delajo?


možno, ja ... še pomislila nisem na to ... hehe, bi bla dobra reklama: 'naj mišice delajo namesto vas!' biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#86 Jassika

Jassika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:celje
  • Interests:muzika

Posted 13 June 2005 - 03:15 PM

Hja sej obstaja tud ta metuljček pa pomaga le če že imaš mišice.....mislila sem ab tronic, ki ima pas in na tem pasu je 20-30 cm naprava kjer ti namažeš gor gel in si nastaviš na področje pa deluje....Jaz ga uporabljam že 2 meseca pa sem še vedno pri 3 fazi včasih pri četrti ( ima pa dest faz po moči).....tak da men se zdi odličn, pa tud rezultati so vidni.....N tej strani si poglejte kaj mislim http://www.erlebnisl...?showd1140,,232 .Kremo za celulit pa uporabljam ker je na vodni osnovi in če žeilm uporabljat to napravo se moram najprej namazat z gelom


lp laugh.gif
  • 0
Jassika

#87 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 13 June 2005 - 04:02 PM

no ja. sej ta metulječek je na isti princip narejen kot tale zadevica. jz sm že oboje probala pa se mi ne zdi da sta si kej velik različna, razen tega da ab tronic zavzema večjo površino.
  • 0
lp, Martina

#88 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 13 June 2005 - 06:16 PM

NO jaz vsaki dan spijem vsaj 3 litre vode in bežim 1 uro. To mi pomaga, a krem ti ne bi priporočala.
  • 0

#89

  • Guests

Posted 14 June 2005 - 10:19 AM

QUOTE(barbara01)
... in bežim 1 uro.


biggrin.gif
  • 0

#90 denza

denza

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 14 June 2005 - 10:40 AM

QUOTE(Jassika)
veste kaj pa jaz počnem pa mi celulit vidno izginja.... uporablam ab tornic z kremo za celulit po 30 min na dan pa se mi celulit izginja in delajo se mi mišice. Res zveni nemogoče ampak je res....



a daš na uno fazo, ki je kot masaža(dve zeleni lučki)? a pol na ab tronic naneseš celulitno kremo in ne z uno, k jo dobiš zravn ab tronic-a?
drugač ga mam tud jst doma, sam ga pa zelo redko uporabljam, če ga pa že uporabljam, pa si naštimam uno nastavitev za masažo.
  • 0

#91 Jassika

Jassika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:celje
  • Interests:muzika

Posted 15 June 2005 - 07:32 PM

obe zeleni lučki mi svetita, pana tisto površino nanesi katerokoli celulitno kremo pa pust da ti deluje 30 min....čez kak mesec bodo že zelo vidno rezultati- pri men so bili, zdaj skoraj nimam več celulita ( zelo, zelo malo),....ampak se tolažim da mi bo kmal zginil tongue.gif
  • 0
Jassika

#92 denza

denza

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 15 June 2005 - 08:35 PM

Jassika!

Hvala za odgovor.
  • 0

#93 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2005 - 04:16 PM

Ojla!
Sm si rekla,da se pridružim debati,navsezadnje imam enake probleme in enake cilje laugh.gif
Danes sem kupila gel z hladilnim učinkom od Vitastas,upam da bo kej pomagal.Sm šla najprej v 3 lekarne,pa so rekl,da to pa prvič slišjo,...Okej,gremo drugam-Limoni,Douglas,Dm-nič! ermm.gif
Še dobro da obstaja Miler štacuna
Ko pa sem se namazala po stegenčkih pa ritki me je začelo zebsti,to verjetno pomeni da deluje,ne?


LP
  • 0

#94 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 June 2005 - 04:45 PM

Ne, to pomeni, da ima noter alkohol ali pa mentol. Anticelulitni gel deluje le na površini kože.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#95 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2005 - 05:08 PM

QUOTE(sonchika)
Ne, to pomeni, da ima noter alkohol ali pa mentol.


biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#96 ni_ni

ni_ni

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Kamnik

Posted 16 June 2005 - 07:25 PM

živjo, sm bl nova k ne. laugh.gif neki me zanima. a kšna uporabla od Dove losjon pa intenzivni gel, pa če, kakšni so kej učinki.... smile.gif
  • 0

#97 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 17 June 2005 - 10:52 AM

jz mam losjon za telo pa gel za tuširanje. ne pomaga, le koža je bolj gladka, to je pa tut vse. celulit ostane.
  • 0
lp, Martina

#98 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 17 June 2005 - 11:13 PM

Jaz sem se 3 mesece mazala s to Dove kremo pa se je poznal sele,ko sem zacela telovadt (za ritne misice pa nozne in trebusne) Je pa res ,da lepo napne kozo,kar pa za nekaj casa naredi celolit mal manj viden,ampak ko se enkrat ne namazes,si spet na starem...

Ne bomo se ga kar tako znebile s kremicami :protest:
  • 0

#99 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2005 - 06:58 AM

Samo s kremicami gotou da ne.Predpogoja za to ,sta pravilna prehrana in telovadba!!Kremce so le dodatek :|
  • 0

#100 Lee Lee

Lee Lee

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts
  • Location:iz pekla do raja ...

Posted 01 July 2005 - 06:59 PM

Celulit imamo V sebi in tam je treba reagirat ne pa s kremicami!

Kremice kožo ponavadi le gladijo, mehčajo in ji dajejo lepši videz, težave (celulita) pa ne odpravijo! Zato ne bit lene, pa pejte vsak jutr za pol ure vsaj na sprehod, pa spijte čez dan velik vode, pa ne se basat z mastno hrano! Edino tako bo celulit šel ...

Pa kokrat bo to še treba povedat, da iz nič ne more biti NIČ!

Vem, da je lepo poslušat kako čudežno v enem dnevu lahko vse izgine, samo dejte mal pomislit!! preden verjamete traparijam! :violent1:
  • 0
Dej dol pokrov, ko končaš ...




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users