Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#41 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 June 2006 - 04:15 PM

QUOTE(sarchy_ka)
Js sm si dons kupla Elseve Nutri gloss, to k zdej full reklamirajo. Diši lepo, uporabla ga pa še nism. Upam, da se bojo laski vsaj mau bl svetl. smile.gif


prosim poročaj, ko ga sprobaš smile.gif
  • 0

#42 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 June 2006 - 04:48 PM

Krasna zadeva je šampon fitoval. Mi mamo tega doma za krepitev las in lasnih korenin. Se mi blazno dopade, fajn diši, se fajn speni, se mi zdi dost neagresiven in negovalen, zelo. mi sploh ni treba blo maske uporabit al pa kakšnega balzama. greejt! :thumbleft: (je že blo neki o fitovalu napisanga, bil je pohvaljen, pa še neki drag ni)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#43 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 06 June 2006 - 10:12 PM

QUOTE(vrana)
QUOTE(sarchy_ka)
Js sm si dons kupla Elseve Nutri gloss, to k zdej full reklamirajo. Diši lepo, uporabla ga pa še nism. Upam, da se bojo laski vsaj mau bl svetl. smile.gif


prosim poročaj, ko ga sprobaš smile.gif


No, lasje po umivanju dišijo fuuuuuuuul lepo, da bi se pa kej bl svetl k drgač (in pr drugih šamponih) - to pa na žalost ne. Ampak res diši! biggrin.gif
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 June 2006 - 12:58 AM

.
Proti prhljaju pomaga bojda tudi šampon od Guhla (šampon proti prhljaju, kajpak biggrin.gif ).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 07 June 2006 - 07:42 AM

Jaz sem uporabljala od Vichy in od H&S pa sem kar ostala na H&S, ki mi je res ful dobrin ga kombiniram s Fitovalom proti izpadanju las.
To mi je idealna kombinacija, saj nimam več prhljaja in lasje mi manj izpadajo. wink.gif
Mojim laskom to očitno paše...koliko časa pa še bo tako pa ne vem.Se mi zgodi, da mi kar naenkrat nek šampon ne ugaja več pa rem ga rabila več let... ermm.gif
  • 0

#46 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 07 June 2006 - 08:11 AM

Men pa je od mojga mami dala nek recept za lepe, sijoče in gladke lase. Sicer se mi zdi, da če ne bi dala po tem še balzama, da bi mela ful trde lase, ampak po balzamu k sm si ga dajala tud prej (Glis Kur) pa so moji lasje fenomenalni. Odkar uporabljam to "zmes" (šampon od Afrodite kopriva + te tri sestavine, katere ne vem točno kako se imenujejo, če pa katero zanima, lahko doma pogledam, ne vem pa če jih imajo pri nas, ker jst sm jih kupila v Beogradu v lekarni), so moji lasje ful bolj zdravi in sijoči in res opažam veliko razliko!!! Aja pa šampon v katerega to mešate ne sme biti sadni, zaradi tistih sadnih kislin!
  • 0

#47 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2006 - 08:39 AM

moram se zaupat in povedat, da sem navdušena nad avon naturals šamponi. niso sicer nič posebnega, ampak mi lepo sčistijo lase in jih pripravijo na nadaljno nego, torej balzam ali masko (brez tega pri meni ne gre oz. nisem še srečala šampona, pri katerem mi ne bi bilo treba uporabiti balzama ali maske). lepo dišijo in so povrhu vsega smešno poceni. zaenkrat šampon, ki ga bom uporabljala vsaj dokler ne pokurim zalog (marelica/mandarina je v zadnjih vzdihljajih, za blond lase še sameva v omari, nova pridovitev XXL verzija mak).
v glavnem zadovoljna in navdušena! biggrin.gif
  • 0

#48 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 June 2006 - 09:05 AM

Jaz imam tudi Naturals šampone - tega z mandarino, pa z limono za svetle lase in še makovega, pa nisem neki grozno navdušena. ermm.gif
Se mi slabo penijo,
za primerjavo sem zadnjič sestri ukradla malo Revlonovega šampona za svetle lase iz linije Professional in je ful boljši, lasje so taki živi, prav silikonski po uporabi, še preden si dam gor kak balzam tongue.gif

Naturalsovih pa ne bom več naročala, ker se bom verjetno spet vrnila k L'Orealovemu rdečemu za barvane lase, tisti mi je super :!:
  • 0

#49 smiley_ka

smiley_ka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 07 September 2006 - 01:07 PM

no jst mam pa take lase da se mi zdi kod da mi noben šampon ne odgovarja... cry.gif mal se mi valovijo, mam bol kot ne take 'puhaste', suhe srednje douge... rolleyes.gif sm kr neki šamponov zamenjala... a mogoč kera ve za kakega ql nej napišee smile.gif tnx
  • 0
***Behind every bitch there is a guy that made her that way***

#50 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 September 2006 - 01:19 PM

Babe, pišite ocene! wink.gif

Smiley - Ka, kakšne lase pa imaš? Goste, redke, mastne,s suhe, prhljaj? Katere šampone si sprobala?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#51 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 08 September 2006 - 07:38 PM

nekaj me zanima.
kaj če imaš mastne lase in uporabljaš šampone brez olij in vlažilcev ne. potem so tudi maske odveč, ker ti zmastijo lase?
saj ok, naneseš na spodnjo četrtino. kaj pa če nimaš suhih konic, potem je nega s prej omenjenim šamponom dovolj ali kako?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#52 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 08 September 2006 - 09:14 PM

Lany lany ne zajebavaj nas smile.gif ,povej recpet takoj! laugh.gif
  • 0

#53 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 08 September 2006 - 10:06 PM

Jz pa uporabljam unga od garniera ultra beauty z orehovim oljem...In je zlo,zlo dobr. Res biggrin.gif Sploh ne rabm dat pol balzama k mi lase nardi tko lepo mehke smile.gif
  • 0

#54 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 08 September 2006 - 10:08 PM

Jah tkole je. Nisem hotla pisat sestavin, ker sploh nimam pojma, če se jih pri nas dobi in če jih bom sploh znala prevest (jst sem to kupila v lekarni v Beogradu).
In sicer zmešaš Pantenol raztopino, kantarijon olje in vitamin AD (oljna raztopina-kapljice). Vse to moraš zmešat v zeliščni (in ne sadni, ker sadni ma sadne kisline k k tem stvarem ne pašejo) šampon, dobr zmešat in si s tem umivat lase. To je to biggrin.gif da vas ne z.več biggrin.gif
  • 0

#55 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 September 2006 - 11:54 PM

QUOTE(sade)
nekaj me zanima.
kaj če imaš mastne lase in uporabljaš šampone brez olij in vlažilcev ne. potem so tudi maske odveč, ker ti zmastijo lase?
saj ok, naneseš na spodnjo četrtino. kaj pa če nimaš suhih konic, potem je nega s prej omenjenim šamponom dovolj ali kako?

Če nimaš problematičnih las (torej se ti ne cepijo in netrgajo) je fajn na spodnji četrtini uporbit magari samo balzam, je malo lažji od maske, pa kak fluid, ki preprečuje cepljenje konic.
Čeprav osebno menim, da če se ti lasje mastijo na določeno število dni, ti noben preparat oz. odsotnost le tega, ne more spremenit situacije. Meni se lasje mastijo na tri dni že od začetka pubertete, ko sploh še nisem uporabljala mask in balzamov, danes sem kljub njihovi uporabi na istem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#56 Jade

Jade

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 27 December 2007 - 01:34 PM

Punce zdravo,

sem še bolj nova in zaenkrat prebiram vse počez, k si hočm ustvart sliko kaj je o.k. in kaj ni. oops.gif

V "sestavinah" so punce priporočile šampon - LAVERA Rose Milk Repair Shampoo (http://www2.lepa-si.... Repair Shampoo) in L'occitane Extra Gentle Shampoo (http://www2.lepa-si....e Shampoo&st=60).

Mam razmeroma mastno lasišče, ki se dokaj hitro zmasti (2-3 dni) in suhe konice. Pa me zanima katerega od teh šamponov bi mi najbolj priporočile?

Trenutno uporabljam šampon iz profi linije L'oreal za mastne lase in balzam za barvane lase, ki si ga nanašam le na spodnji del las (nikakor ne na lasišče, k bi bil to totalen polom). Za to linijo sem pa zasledila komentarje, da ni kaj pretirano prida cry.gif

Vsem najlepša hvala za odgovore!!!
Čao
  • 0

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 December 2007 - 01:45 PM

Meni je všeč tudi Alverde žajbelj. Ne masti las. Pa Lavera mandelj je tudi OK.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 December 2007 - 01:48 PM

Uporabljaj naravne šampone in balzame brez silikonov, ker silikoni samo obtežijo in zmastijo lase. Kot šampon ti predlagam nekaj nežnega in brez olj, super so čisto vsi Lavera šamponi, ker so vsi po vrsti zelo nežni in naravni - ampak tisti z mlekom vrtnic zate ne bo, ker vsebuje dosti olj, vzemi raje katerega drugega, lahko tistega z limoninim mlekom za mastne lase ( http://www.tm-shop.s...lase-i926.shtml ).

Balzam lahko prav tako vzameš od Lavere, tistega z mlekom vrtnic, ali pa onega z mangovim mlekom ( http://www.tm-shop.s...ase-i1044.shtml http://www.tm-shop.s...rve-i1043.shtml ). To so vse naravne in zelo kvalitetne stvari, ki ti ne bodo obtežile/zmastile las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 Jade

Jade

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 27 December 2007 - 02:22 PM

Super, Sonchika in DiLeMa.
Ful hvala!!!!
  • 0

#60 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2007 - 04:48 PM

Rene Furterer - šampo za lesk barvanih las. Super duper thumbup.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users