Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#21 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 01 May 2005 - 09:57 AM

Nikita seveda obstaja sem jo imela tudi jaz,v soboto ko sem iskala,da si bom novo kupila sem vzela isto kot ti Gel, pa je prima!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2005 - 01:25 PM

Ma ja, vem... sem tudi pri eni kolegici videla. Ampak na živce mi gre, ko vprašaš trgovko in potem te debilno gleda, kaj ti je. Sramota, da ona prvič za to sliši. Ja, gel je prima...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 04 May 2005 - 03:32 PM

jz mam tud mešan tip kože in uporablam od baleje gel za umivanje ma not ena taka zrnca wink.gif in je dobr gel ne predstavlam si življenja brez njega laugh.gif
  • 0

#24 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 21 July 2005 - 03:09 PM

Hej!!!!

Men je bil Babylove tud fajn.Mislim mozoljčkov se nisme znebila sam sem pa mela mehko kožo in mi ni čisto nič škodoval. Se mi zdi da otroške pene za umivanje in podobno bolj pomagajo kot kakšni izdelki namenjeni določenemu tipu kože, odstranjevanju mozoljev....ker pa Babylove in Babydream že dolgo nimajo na zalogi...vsaj v mb ne sem pa zdaj morala kupit nekaj drugega. Nekaj časa sem mela Bebe Young Care od Johnsonsa pa mi ni bil preveč všeč, zdaj pa sem si od Schellerja nabavla pa upam da bo kaj pomagalo.
Se katera pozna kako nežno peno za obraz razen teh kaj sem jih naštela??

Hvala za odgovore!!!!
  • 0

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 July 2005 - 03:54 PM

Jaz pa si zadnje čase obraz umijem (po tem, ko si mejkap spucam z babydream gelom) še z mandljevim oljem od L'occitane. In potem se še lep čas voham... kožo imam pa ful mehko.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 July 2005 - 05:09 PM

[quote=Jenna]Jaz pa si zadnje čase obraz umijem (po tem, ko si mejkap spucam z babydream gelom) še z mandljevim oljem od L'occitane

z mandljevim oljem za tuširanje?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 July 2005 - 05:11 PM

[quote=Špela][quote=Jenna]Jaz pa si zadnje čase obraz umijem (po tem, ko si mejkap spucam z babydream gelom) še z mandljevim oljem od L'occitane
z mandljevim oljem za tuširanje?[/quote]
Ja! biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 21 July 2005 - 05:19 PM

Meni zelo odgovarja Schellerjev mineralni gel. Zelo nežen, prijeten za uporabo.
  • 0

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 July 2005 - 05:23 PM

QUOTE(Lilith)
Meni zelo odgovarja Schellerjev mineralni gel. Zelo nežen, prijeten za uporabo.


js mam zdaj sicer še AS kumarični fluid, ampak si bom verjetno ta mineralni gel kupila naslednjič, da ga še sama sprobam. sem že dost pohval slišala na njegov račun, tko, da ni hudič, da bi se ga splačalo sprobat. wink.gif a ma tut tko izrazit vonj kot drugi AS izdelki?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 July 2005 - 05:28 PM

Če se lahko malo umešam... ta mineralni gel imam tudi sama. Ima zelo blag vonj... meni je na začetku bil super, kasneje pa sem ugotovila, da mi je začel izsuševat kožo in ga zdaj ne uporabljam več.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 July 2005 - 02:38 PM

Cistilna penca od Elisabeth Arden za obcutljivo kozo. Ne izsusi pa res dobro ocisti. Pa se disi prijetno. Uporabljam tudi pripadajoci tonik.
  • 0

#32 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 July 2005 - 02:40 PM

Skritizirati pa moram od Nivee Young. Meni ni odgovarjal - izsusil kozo, pa se ful gela sem porabila da sem cel make up dol dobila.
  • 0

#33 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 23 July 2005 - 11:34 AM

Men je pa ravno Nivea Young ful vredu in mi sploh ne izsusi koze. Jaz uporabljam tud tonik in kremo in mi je super in mam to ze kako leto pa sploh ne bom menjala.
  • 0

#34 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 July 2005 - 05:41 PM

Ful hvalte ta babydream gel oz. peno. Pa sm šla zadnjič v mulerja in ker sama nism našla sm vprašala prodajalko pa me je tko pogledala kot da bi padla z marsa. Tko da vs zdej prosm če lahko kkšna prilima slikco da bom naslednjič mal lažje našla to peno.
  • 0

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 July 2005 - 07:31 PM

Ne da se je več dobiti... Žal.
Babydream vidiš tukaj:
http://www.maxximum-...ils&itemid=1488
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 24 August 2005 - 05:15 PM

Jaz uporabljam čistilni gel od Elizabeth Arden. Res, da je malce drag, vendar ga imam za več kot 4 mesece in je zelo v redu, ker ne izsuši kože pa še potem, ko je prazen lahko uporabiš za milnik. smile.gif
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2005 - 10:59 PM

Jaz sem si zadnjič kupila gel za umivanje obraza od Freemana - Anti Oxidant Blueberry & Champagne in moram rečt, da mi, razen vonja, prav nič ni všeč - ko si umivam obraz, me peče in izsušil mi je kožo. Tako da ostajam kar pri BabyDream gelu.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 25 August 2005 - 06:12 AM

Jenna katera firma pa je to? Ker mene skoraj vse pečejo razen prej omenjene. Elizabeth Arden.
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 August 2005 - 09:08 AM

QUOTE(Jenna)
Jaz sem si zadnjič kupila gel za umivanje obraza od Freemana - Anti Oxidant Blueberry & Champagne in moram rečt, da mi, razen vonja, prav nič ni všeč - ko si umivam obraz, me peče in izsušil mi je kožo.


Točno ta gel sem jaz uporabljala ful dolgo, cca pol leta in najprej sem bila navdušena nad njim (zaradi vonja in fine teksture) vendar pa sem se potem odločila, da ga bom nehala uporabljat ker mi je vmes prišel v roke Herbina Clearline gel za obraz, ki je namenjen problematični koži in je antibakterijski, poleg tega vsebuje grenivo in meto, pa ni niti približno tako agresiven. Ta Freemanov gel mi je včasih prišel v oči ali v nos in je tako peklo, da groza, medtem ko je ta Herbinin gel nekaj čisto drugega ... človek bi mislil, da je zaradi antibakterijskega delovanja bolj agresiven, pa je dejansko ful nežen. Lahko ti pride v oči (jaz sem enkrat v oči po pomoti celo dobila večjo količino) pa popolnoma nič ne peče ... nič! Sem bla prav presenečena ...

Tko da tud sama tale Freemanov gel odsvetujemm, ker se najdejo dosti boljši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 August 2005 - 09:40 AM

QUOTE(MARELICA)
Jenna katera firma pa je to? Ker mene skoraj vse pečejo razen prej omenjene. Elizabeth Arden.


firma je freeman
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users