Jump to content


Photo

fitnes


  • Please log in to reply
477 replies to this topic

#81 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2009 - 04:45 PM

Zdej kkšn mesec nisem bila, ampak bom najverjetneje kmalu začela spet hodit. Meni je kar všeč. Je precej mirno, klientela je vredu, inštruktorji tudi, od naprav imaš ene 4 orbitreke, 6 stez za tek, 4 kolesa plus ostale trenažerje. Kardio naprave imajo tudi tv. Gužve ni nikoli prav pretirane. Garderobe so čiste, jaz se sicer ne tuširam tam.
Drugače se mi pa ne zdi neki ful drago v primerjavi z drugimi fitnesi (Sokol, Sunny, Fit&Fun, Moj Fit). Jaz zmraj vzamem 3 mesečno, ker je najbolj ugodna.
Aja, pa parking zmeraj dobiš, kar je meni precej pomembno.
To je nekako to. Če te pa še kaj zanima, sem na voljo smile.gif .
  • 0

#82 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2009 - 04:52 PM

A steper majo? biggrin.gif Super, jaz bom res šla, sam bom v večernih urah hodila. A maš prvo uvodno uro s trenerjem/inštruktorjem? Jaz bi rada da mu lahko povem svoje želje, potem mi pa on priporoči vaje pa to.
  • 0

#83 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 11 December 2009 - 06:11 PM

QUOTE(ora @ 10. 12. 2009 - 22:43) View Post

Moj ma 65kil! Vteži pa dviguje 1/2 ure dnevno, tako da ne spada ravno tja. Pa še nekaj mi ni jasno. Proteini, proteini, proteini kaj pa vse ostalo? Kako veš koliko moraš zaužit, da bo ravno prav in da ne bodo ledvica trpela? Kolkr jaz poznam junakov si noben lih ne računa kolk mora pojest. Sej je prav, da zadostijo potrebe, sam se mi zdi, da je večina premalo poučena o tem in da jejo to kar tako, kot malco?


To pa čist verjamem, ja. En moj sosed si je ledvica tako zjebou s tem, da niso vedeli, če bo preživel.
Tisti pravi fitneserji si pa kar računajo koliko, kaj in predvsem kdaj pojejo oz. čez čas ti to pride v kri in veš brez tehtanja in računanja.

Primer jedilnika
za pridobivanje mišične mase.

Še o dodatkih.

Mislim, da je tole najbolj pomembno (ampak tega si ne dajo vsi dopovedati):
Najrazličnejši dodatki, ki jih lahko kupite v trgovinah s športno prehrano, so drugotnega pomena - do izraza pridejo le, če ste prej poskrbeli za urejeno prehrano in vadbo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#84 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 11 December 2009 - 06:24 PM

Moj bi bogi umrl od take hrane. Predstavljaj si, da bi ti to pojedla biggrin.gif . On je pa meter pa čevap biggrin.gif . Drugače se pa strinjam z napisanim smile.gif
  • 0

#85 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 11 December 2009 - 07:41 PM

jaz vedno po fitnesu spijem proteine(hitre)
če mam hud trening spijem še počasne proteine ali desert pred spanjem
pred kardio vadbo pijem termodrine ali L-carnitine in dnevno jem omega kapsule
vse seveda po posvetovanju smile.gif
  • 0

#86 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 11 December 2009 - 07:45 PM

A kaj treniraš ali pač sam v fitnes hodiš?

Ma meni je ful vseeno, če mi telo mišice je, as far as I look thin smile.gif Pač itak ne laufam zarad mišic, kadar mam pa občutek, da bi znale bit drug dan posledice pa itak kakšen "močnejši" obrok pojem, pa res skor nikoli nimam musklfibra.
  • 0

#87 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 11 December 2009 - 07:48 PM

v bistvu sem v telovadnici skupaj že 20 let(najprej športno ritmična gimn, pa še klasični balet)
zdaj samo fitness že par let(in če nisem skromna lahko povem da sem že fajn natrenirana)
  • 0

#88 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2009 - 09:46 PM

d best, potem si ritmična mala fitneserka biggrin.gif
men so take ženske postave všeč, me ful ne mot dobr natreniran ženski trebuh, roke, ipd, ampak pač v meji, meja mi sega vse dokler ni bejba tok natrenirana, da je za na miss bodybilder oder
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#89 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 11 December 2009 - 09:56 PM

LOL Rea biggrin.gif
se povsem strinjam s tabo:meni je všeč oblikovano,natrenirano telo ,v smislu da ko stisneš so mišice ko pa maš v prostem položaju pa da se vidi oblikovan lok, oblika, ....pač da ostane ženstveno, vse nad mejo pa nikakor smile.gif
  • 0

#90 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 11 December 2009 - 10:04 PM

Jaz mam noge kot kak smučar sad.gif . Se mi skorej ni treba napenjat da se mišice vidijo. Pa ravno noge no sad.gif Zato sem izbrala tek, ker se mi zdi, da se oblikuješ na ta način, da se mišice nekako podaljšajo.
  • 0

#91 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 11 December 2009 - 10:11 PM

kaj si pa trenirala?
jaz imam tudi očitne mišice na nogah, od športno ritmične , se pa mišice razlikujejo od športa do športa,
ampak jaz svoje noge smatram za dobre,lepe in poleti non stop nosim minice biggrin.gif oops.gif
zato mi je čudno da praviš da so tvoje tebi grde ermm.gif
  • 0

#92 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 11 December 2009 - 10:14 PM

Nič nisem trenirala, taka pač sem sad.gif zgornji del ok, od kolena doli tudi, stegna pa močna.
  • 0

#93 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 11 December 2009 - 10:26 PM

no če nisi, verjetno ni tako hudo kot sama vidiš wink.gif Sicer pa kot si sama napisala z ustrezno vadbo lahko marsikaj rešiš smile.gif
  • 0

#94 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2009 - 10:35 PM

ora, tek niti ne podaljša mišic nog/stegn, teorija&praksa!
pilates miljon procentno podaljšuje mišice celotnega trupa, mišice sprošča in jih ne krč.
tko da magar dj pilates vsaj v kombinaciji s tekom.
jz mam tud že po sestavi telesa mišice, predvsem na stegnih, in me sicer ni nikol to motlo, ko sem par let nazaj shujšala in sem zraven uno obdobje dost športala, me je sicer po celem telesu pobralo, ampak mišice na stegnih so ble še vedno, šele ko sm odkrila pilates sm opazla razliko, kako mi jih je podaljšal,.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#95 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 11 December 2009 - 10:40 PM

Sem sprobala, pa se mi prav dolgo ni dalo sami to izvajat. DA bi pa hodila na kak pilates se mi zdi pa kar drago.
  • 0

#96 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 December 2009 - 10:03 AM

Morda greš pa preko kakšnega društva. Jaz sem včlanjena v športno društvo ene večje firme v VE (lahko se včlani kdor koli) in hodim na telovadbo preko njih. Najcenejša varianta.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#97 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2009 - 11:02 AM

QUOTE(Plain Jane @ 11. 12. 2009 - 16:52) View Post

A steper majo? biggrin.gif Super, jaz bom res šla, sam bom v večernih urah hodila. A maš prvo uvodno uro s trenerjem/inštruktorjem? Jaz bi rada da mu lahko povem svoje želje, potem mi pa on priporoči vaje pa to.


Steper imajo tut ja..dva smile.gif . Jaz tudi vglavnem hodim v večernih urah. Imaš uvodno uro ja. Kjer ti razložijo kako se pravilno uporablja naprave in lahko tudi kaj povprašaš. Lahko ti pa tut prov naredijo program vadbe, glede na to kater del telesa želiš okrepit. Samo to nekaj doplačaš. Ti pa vse razložijo. smile.gif
  • 0

#98 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2010 - 08:54 PM

en zanimiv link če katero zanima

http://www.bodybuild...ilding/training
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#99 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 23 January 2010 - 11:26 AM

QUOTE(ora @ 11. 12. 2009 - 19:45) View Post


Ma meni je vseeno, če mi telo mišice je, as far as I look thin smile.gif.


How much do I agree ,pa vem da to ni ravno dobr zame down.gif ...
  • 0

#100 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2010 - 11:30 AM

A kdo hodi v fitness bit center v Štepanjcu? Pa na te organizirane vadbe?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users