Jump to content


Photo

Kaj ste danes naredili zase?


  • Please log in to reply
6989 replies to this topic

#6321 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 June 2015 - 04:38 PM

Ni ga čez lep, klimatiziran fitness in lep razgled okoli sebe. :ph34r: :P


Meni pa fitnesi nikakor ne potegnejo. Kr vidim svic od vseh ljudi na tistih mucilnih napravah. :D
  • 0
Viens, reste ici!

#6322 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2015 - 09:00 AM

Izjemno sem vesela, da mi je uspelo, da že dober teden vsako jutro, na tešče, spijem 8 dcl vode s sokom ene limone + kmalu za tem 2 dcl navadne vode.

Si nikoli nisem mislila, da bom lahko, ampak sem se do sedaj že tako lepo navadila, da mi niti malo ni težko dan začeti s tolikšno količino tekočine. Kakšne kave sploh ne rabim, me takoj zbudi. Fino je.  ^_^


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6323 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 June 2015 - 09:22 AM

Včeraj:

cca. 1,5 km plavanja + primarna produkcija D vitamina na soncu.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6324 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 15 June 2015 - 11:59 AM

Med 7 in 8 km teka, del je bil po dežju (še za dušo nekaj :))


  • 0

#6325 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2015 - 05:46 PM

Meni pa fitnesi nikakor ne potegnejo. Kr vidim svic od vseh ljudi na tistih mucilnih napravah. :D

 

Enako. :D


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6326 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 June 2015 - 07:52 AM

Včeraj sem prvič pretekla 5,5 km in to brez večjih problemov :)

Do sedaj sem vedno cca 4km.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#6327 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2015 - 08:55 AM

Bila sem na telovadbi (nas je kar konkretno zgonil, sploh ker je bilo vroce za pop...). Potem sem sla pa se na cvek in pivo (za duso).
  • 0

#6328 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2015 - 05:15 PM

1000 kcal burn Fitness blender workout


  • 0

#6329 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 June 2015 - 09:46 AM

5 km teka + 5 km kolesa (do tja in nazaj) + raztezanje


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6330 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 10:09 AM

6 km teka včeraj


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6331 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 June 2015 - 05:56 PM

10km. Prvic sem sama toliko zmogla. ^_^
  • 3

After all this time?

Always.


#6332 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 25 June 2015 - 07:33 PM

Pohod na Raduho iz Bistre - 4,5 ure v eno smer. Čisto sem uničena. Malo mam noge otečene, kar jih še nikoli nisem mela.


  • 0

#6333 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2015 - 08:38 AM

7.5 km teka

 

Nincha, čestitam :)


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6334 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2015 - 09:29 PM

10 km teka, prvič :hooray:

 

Proti koncu sva naletela na malo jeznega gada. Pa bi šla Tanzanija po vodi, če bi katerega od naju pičil


  • 2

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6335 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 03 July 2015 - 07:46 AM

Jaz sem ga tudi včeraj srečala :o Zagledala sem ga, ko bi že skoraj stopila nanj, med tekom seveda in so mi prav noge malo otrpnile za trenutek.


  • 0

#6336 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2015 - 07:55 AM

Ja, midva sva bila tudi blizu. M. je skočil vstran in me malo grobo odrinil. Se mi je pol ful opravičeval :D


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6337 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 03 July 2015 - 07:59 AM

Tale sicer ni bil videti še popolnoma segret ampak glede na to, da je bila spredaj mamica z vozičkom je moral ravno pridet na pot. Tam čez 70 sm je bil dolg :/, res za pokakat se.


  • 0

#6338 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2015 - 08:29 AM

Gadi so drugače zaščiteni, ane?


  • 0

#6339 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 July 2015 - 07:23 AM

Vceraj dopoldan jogo na SUPu, prvic. Danes me vse boli, bonus odrgnine na kolcnih kosteh. Je bilo pa noro fajn. Want to do it again. ^_^
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6340 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 July 2015 - 06:43 PM

Zjutraj soncenje za duso ( :D ), zdaj 7.5km teka.

Btw punce, kako se ve spopadate z zejo med tekom? Nosite vodo sabo? Jaz tam nekje po petem kilometru ratam tako neznosno zejna, da se mi kar mesat zacne, ampak ful ne bi nosila flase v roki. :(
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users