Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#221 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 May 2011 - 10:23 AM

QUOTE(Buggy @ 3. 5. 2011 - 10:29) View Post

Prov sitni ste s tem Joicotom smile.gif


laugh.gif

Body Luxe vzami ... pa lahko še poleg BL Thickening Elixir ali pa ovo kremo/gel od Tigija. -.- twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#222 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 11:37 AM

QUOTE(_M_ @ 30. 4. 2011 - 9:41) View Post

Jst rabim en nov šampon, rada bi pa takega, ki pusti lase dovolj mehke, da ni treba uporabljat maske ali šampona, ker to mi vse zmasti lase oz. imam pol preveč mehke, ker so moji lasje že tako dokaj tanki in pol mam ist polizane, kljub kodrom ermm.gif

a je katera probala tega - Joico Moisture Recovery Shampoo for Dry Hair

zdaj sem sicer imela Tigi OH in mi je bil kr všeč, sam sem se ga mal naveličala wink.gif

Men je všeč od Fitovala šampon proti izpadanju las(mi ne izpadajo sicer sleep.gif biggrin.gif ), pustim gor nekaj minut in večinoma ne rabim balzama, polizani pa tudi niso. imam tak isto kot ti, kodre.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#223 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 11:50 AM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 3. 5. 2011 - 11:23) View Post

laugh.gif

Body Luxe vzami ... pa lahko še poleg BL Thickening Elixir ali pa ovo kremo/gel od Tigija. -.- twisted.gif

evil.gif biggrin.gif

  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#224 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 May 2011 - 02:01 PM


Body Luxe pa res ni za uničene oz. suhe lase, bi kvečjemu še poslabšal. Vzemi K-Pak ali Moisture Recovery.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#225 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 May 2011 - 03:51 PM

Buggy, na kakšno se pa barvaš? Drugač ti jst priporočam K-pak, pa mogoče ne tok ta dvojček, bolj Intense Hydrator. To je res najboljši izdelek za uničene, suhe lase. Jst mam skurjene blond lase, pomaga ful, moja najboljša prijateljica ima ful dolge rjave lase, ki so uničeni od likanja, ji isto pomaga ful. Imam celo K-Pak kolekcijo (torej šampon, balzam, hidrator, rekonstruktor) in se hidrator daleč najbolje obnese. Tudi ta dvojček je seveda daleč od slabega, če ne bi imela hidratorja bi bil u bistvu najbolj soliden nadomestek, ampak razlika je pa vseeno. Še posebej v kombinaciji s tem vlažilnim šamponom, ker potem las res dobi vse kar potrebuje.

Še ocena:

QUOTE(DiLeMa @ 29. 8. 2007 - 12:16) View Post

Intense Hydrator je izjemno kvalitetna zadeva, nekaj podobnega, kot od Paula Mitchella, je vlažilno, keratinsko, proteinsko, z veliko naravnimi ekstrakti, fantastično.


http://www.feeluniqu...aged-Hair-250ml


Mater, mene bi mogl plačat kakšno reklamo delam Joicotu. laugh.gif Ampak jst sem res navdušena, glede na svojo barvo las sem res preizkusila mali miljon izdelkov. Seveda različnim lasem pašejo različne stvari, ampak mislim da s čimerkoli od Joica skor ni mogoče falit. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#226 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 03:58 PM

Trenutno sem rdeča smile.gif V mislih mam pa itak tole, ker je cel komplet, pa ne zdi se mi drag: http://www.feeluniqu...Limited-Edition
Pa še glih tolk je vsega, da bom lahko sprobala, če mi sploh odgovarja, ne bo mi pa treba "stran" metat, če mi ne bo.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#227 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 May 2011 - 04:02 PM

Hm to je pa nekaj drugega. To je pa prav obnovitvena kura, ki jo delajo v salonih. So sicer K-pak šampon, balzam, hidrator, rekosntruktor, ampak kolikor sem sprašvala frizerja mi je rekel, da vseeno ni čist isto, da ima to še nekoliko drugačen pH itd. Tko da ta komplet naj bi se uporabljal izključno kot kura nekajkrat letno. mam to že dolgo na WL, ker se ima tole ziher za vsaj ene 3x in stane 10€, pri frizerju pa ena kura stane 10€.
  • 0

After all this time?

Always.


#228 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 04:03 PM

Aha. Sm misnla, da je šampon isti. Bom še mal pogledala torej, čeprov tole tud ne bi bla slaba ideja.
Hvala.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#229 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 May 2011 - 04:06 PM

Ne, sej pomojem tut ni slaba ideja Da npr. vsake tri mesece potem tole narediš, je ful fajn učinek. Še zlasti po morju npr., ko so lasje še dodatno uničeni od sonca in morja.


Joj, šele zdej opažam kok sem bila neumna in kok keša sem včasih zapravila, pri nas je vse to TOOOOOK drago, na internetu pa 50x ceneje, noro res.
  • 0

After all this time?

Always.


#230 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 03 May 2011 - 04:09 PM

Jaz imam tale komplet in kar dolge lase in imam za krepko dlje kot 3x (mogoče že 10x). Ne vem, možno, da sem jaz tako šparavna laugh.gif Niti se mi ne zdi zelo obnovitveno. Ali pa imam tako skurjene lase, da mi nič ne pomaga.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#231 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 May 2011 - 04:13 PM

No sej, čist možno da je za dlje, jst sem kr neki rekla, ga še nisem imela. Hotla sem samo povedat, da imaš to za 3x, 5x, 10x, mogoče celo več- za dobrih 10€, pri frizerju pa ENA kura stane toliko. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#232 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 03 May 2011 - 04:20 PM

To pa. Ravno zato ne hodim k frizerju biggrin.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#233 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 08:11 PM

QUOTE(Nincha @ 3. 5. 2011 - 0:35) View Post

Hm, lej tko ti bom rekla. Moje lasišče ni občutljivo, me ne srbi, ampak mi noben šampon do zdej še ni povzročal srbečice/prhljaja. Tko da mogoče nisem najbolj koristna glede tega. Glede slame pa veš, kašne lase imam, in so ob bedni negi zelo nagnjeni k temu, da so slamnati in trdi, pa jih ta šampon čudovito zmehča, najbolj od vseh preizkušenih do zdaj. Hrati mi pa las nič ne obteži, meni je idealen.

Če ti ne bo odgovarjal ga lahko pa še vedno meni prodaš. tongue.gif


You have a point, mislim, da ga bom kar narocila pa, da vidimo. : D

Hvala!

QUOTE(Buggy @ 3. 5. 2011 - 10:29) View Post

Prov sitni ste s tem Joicotom smile.gif


laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#234 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 May 2011 - 10:03 PM


QUOTE(Jinadaze @ 3. 5. 2011 - 15:01) View Post

Body Luxe pa res ni za uničene oz. suhe lase, bi kvečjemu še poslabšal. Vzemi K-Pak ali Moisture Recovery.

Ja ampak pravi, da je brez volumna. Če vzame dvojček, bi bilo po moje vredu.
Kaj bolj hranljivega bi ji lase menda še dodatno obtežilo, če je že zdaj s suhimi/uničenimi brez volumna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#235 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 May 2011 - 10:08 PM

Jaz sem danes dobila paket od FragranceDirect, Body Luxe šampon, cant wait to try it! woot.gif

QUOTE(Frčica @ 3. 5. 2011 - 12:37) View Post

Men je všeč od Fitovala šampon proti izpadanju las(mi ne izpadajo sicer sleep.gif biggrin.gif ), pustim gor nekaj minut in večinoma ne rabim balzama, polizani pa tudi niso. imam tak isto kot ti, kodre.


Aham, to je tudi zelo soliden šampon za mastne, nevolumnaste lase. Ga jaz kdaj pa kdaj ukradem mami.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#236 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 May 2011 - 10:10 PM



Jaz sem še dobila tisto za volumen ... mi je bolj všeč od Tigija.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#237 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 May 2011 - 10:16 PM


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 3. 5. 2011 - 23:03) View Post

Ja ampak pravi, da je brez volumna. Če vzame dvojček, bi bilo po moje vredu.
Kaj bolj hranljivega bi ji lase menda še dodatno obtežilo, če je že zdaj s suhimi/uničenimi brez volumna.



Vem, ampak jaz bi na njenem mestu raje imela zdravo izgledajoče lase. Se mi zdi, da bi s tem šamponom taki lasje izgledali kot slama.
Za volumen se pa kaj drugega uporabi, za styling.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#238 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 May 2011 - 10:50 PM




Ja, to je res, vendar je potem verjetnost, da bo uporabila tono stajling proizvoda, da bo imela volumen,
ker so pač zdravi lasje mehki in poležani, če nimaš glih res ogromno las na glavi.
Če bi si rada lase v prvi vrsti zelo pozdravila, tudi jaz predlagam kaj hranljivejšega ... sem mislila, da ji
gre bolj za volumen.




QUOTE(Jinadaze @ 3. 5. 2011 - 23:16) View Post

Se mi zdi, da bi s tem šamponom taki lasje izgledali kot slama.

Če bi še uporabljala balzam, menda ne bi bilo glih tak.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#239 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 01:19 AM

QUOTE(_Planet_ @ 3. 5. 2011 - 21:11) View Post

You have a point, mislim, da ga bom kar narocila pa, da vidimo. : D


Naroceno. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#240 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2011 - 08:13 AM

Najprej jih želim pozdravit, ja. Volumen se itak da kar hitro naredit, če se fenaš smile.gif
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users