Jump to content


Photo

KORISTNI NASVETI in OPAZKE ZA NAŠE ZDRAVO ŽIVLJENJE


  • Please log in to reply
1085 replies to this topic

#1041 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 17 January 2022 - 09:41 AM

Jaz imam eno celo Fit akademijo od Patricije, ce bi katero zanimalo. Najbrz bi lahko nalozila na splet. Je pa Basic in Pro verzija (po ene 20 treningov vsaka) pa se plesni treningi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1042 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13711 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2022 - 09:52 AM

Pa ce ji pises?

https://vformizalenk...ba-viit-online/tule odgovori na kar nekaj vprasanj.

Ora, to sem videla. Jaz se raje na podlagi videa odločim, če mi je sploh všeč. Ne maram kontaktirati ljudi. Mi je tudi neumno, da ne more enega videa dati gor. Če že ne zaradi drugega, eni smo bolj vizualni tipi.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#1043 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 17 January 2022 - 09:58 AM

Ja sploh pa je ena drazjih.
  • 0

#1044 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14774 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 January 2022 - 12:35 PM

test


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1045 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 September 2022 - 02:37 PM

Kaj jeste pred treningom in koliko časa pred treningom jeste? Najt moram nekaj optimalnega. A je katera probala neke energijske gele? To ne mislim uživat, ampak me bolj firbec kako deluje, če mi kdaj ne uspe imet obroka pravočasno in da pol ne crknem med treningom...


  • 0

#1046 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 11 September 2022 - 03:43 PM

Jem, trenutno bilokaj, sicer pa kaksne koruzn kosmice z jogurtom, kruh z marmelado in arasidovim maslom...
  • 0

#1047 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2022 - 03:45 PM

Tiste, ki ste ze uporabljale kompresijske nogavice, koliko ste seznanjene s ponudbo na trgu?
Danes sem se sla pozanimati v eno trgovino, pa me je kar na rit vrglo, da par bolj kvalitetnih bi koštal malo manj kot 50 eur 😳
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1048 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 02 December 2022 - 04:05 PM

Jop S jih je nosil do infarkta,pa so bile ze takrat 30€.
  • 0

#1049 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 February 2023 - 05:02 PM

Pozna katera kakšen kul pilates kanal na youtubu, podobno kot je za jogo Yoga with Adrienne?


  • 0

After all this time?

Always.


#1050 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2023 - 05:19 PM

Move with Nicole pa delno Sanne Vloet - mislim da je sla na placljiv app pred kratkim. Lottie Murphy ima tudi svoje stare videe se gor preden je sla na placljiv app, je pa bolj za zacetnike.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#1051 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 February 2023 - 04:56 PM

O super, hvala, bom pogledala. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#1052 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14774 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 02 March 2023 - 09:16 AM

Ne vem, ce ima tudi pilates vaje, meni je Hevea priporocila Down dog joga app in mi je super. Sem naredila letni subscription. Izberes glasbeno ozadje, glas, odsteva pri pozah, da ves koliko se zdrzat, tak umirjen app (no, take imam kaz nastavitve) :)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1053 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 March 2023 - 02:07 PM

Najs, hvala, bom preverila, če majo tut kakšne brezplačne vsebine. Nisem toliko v tem, da bi naročine plačevala, samo tako za kdaj, če mi ne uspe na vadbo, da lahko nekaj preverjenega fajn na hitro naredim doma. :)


  • 0

After all this time?

Always.


#1054 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 March 2023 - 02:48 PM

Fitness Blender je bil fajn za brezplacne vadbe.
  • 0

#1055 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 12 March 2023 - 08:33 PM

Kaksna je pa cena pri down dog? Nikjer ne najdem. Iiin nasla, 35 letno.
  • 0

#1056 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2023 - 08:40 PM

Neeee, jaz plačujem 12 :o kako? In potem imam dostop do vseh njihovih aplikacij
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#1057 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 12 March 2023 - 08:42 PM

😮
  • 0

#1058 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14774 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 March 2023 - 10:20 PM

Jaz sem naredila subscription za 65eur/letno. Hmm?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1059 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 March 2023 - 10:08 AM

Whoa. Moj brat je takrat tudi neko ugodno akcijo ujel, mislim, da so imeli novembra ali kdaj ful znizanje. Pri enih teh programih lahko kodo tudi retroaktivno koristis, ce imam prav v spominu. Bom pobrskala. Ceprav ce pogosto delas, se v vsakem primeru splaca. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1060 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 March 2023 - 10:12 AM

Tole sem nasla. So malo spremenili, ampak mogoce vseeno pride komu prav: 

 

 

 

I got an email about a sale! How do I get the sale price?

Whenever we have a sale, you must purchase through our website to get the discounted price.

Purchases can be made on our website using a credit card or PayPal. For international transactions, we do not charge exchange fees, but your bank might, so make sure to check with them!

If you have already purchased a subscription, and you'd like to take advantage of a special sale we're having, you will have to take a few steps, depending on how you made your current purchase. Please note that a subscription purchase goes into effect immediately upon purchase and will cancel any current subscription. It will not be added onto the end of your current subscription.

If you purchased via our website or Google Play:

If you purchased your current subscription through the web, go to Settings and then Subscriptions to cancel your current subscription. If you purchased through Google Play, you can cancel your current subscription through the Google Play Store. After cancelling your current subscription, you can purchase a new subscription through our website.

Please note, if you choose to cancel and repurchase, we will not be able to offer you a partial refund. In some limited circumstances, you may be eligible for a refund of your current purchase - you can check your refund eligibility by clicking on "I want a refund" at Support. If you are eligible for a refund and have successfully requested and received confirmation of a refund at "I want a refund" at Support, then your current subscription is automatically cancelled. Then you can purchase a new subscription through our website.

If you purchased your subscription through Apple:

You will need to cancel your subscription through the Apple App Store. Please note, we are unable to accommodate refund requests for purchases made through Apple. After you have canceled your current subscription through Apple, you can purchase a new subscription through our website, which usually has the best price!

 

https://www.downdoga...unt-and-billing


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users