Jump to content


Photo

Spodnje perilo


  • Please log in to reply
1706 replies to this topic

#1441 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 23 February 2017 - 04:36 PM

Moj bog, pri nas bi dala za to celo premoženje, modrci se gibljejo kar okrog 40€


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1442 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 February 2017 - 04:40 PM

Ja, v švici je 65 frankov :D 
Sej so mel že vse izropan v Indiji, to je blo kar je blo mojih številk, pa da je bil moj stil. 


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#1443 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 June 2017 - 09:01 AM

Prosim za pomoč! Kje bi dobila kvalitetne čipkaste brazilke? Intimissimijeve sem kupila februarja pa so že povsem scufane, medtem ko imam ful njihovih gat še izpred 3 in več let pa so še nosljive (barve so mal zbledele, sicer so pa čist OK, nobenega cufanja). C&A, H&M?


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1444 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 June 2017 - 10:05 AM

Mogoče Women's secret?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1445 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 June 2017 - 10:09 AM

Spela, izberi take s cim manj elastana, ker te nitke zacnejo kaj cveteti po nekaj pranjih. Jaz s tistimi od H&M nimam dobrih izkusenj. Z navadnimi ja, s cipkastimi pa ne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1446 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 November 2017 - 02:29 PM

od6K6OTl_o.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1447 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 April 2018 - 02:51 PM

32_lady_moon_shop_2000x3000-01_1_.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1448 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 July 2018 - 08:34 AM

60397cheekbyliscadessous.jpg

 

62457cheekbyliscadessous.jpg


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1449 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2018 - 07:35 AM

Ne vem, kam napisati, mogoče je tu najbolj primerno.

 

V Lidlu sem si ogledovala spodnjice, smešna cena 5€ za 5 komadov. Z razlogom, zelo tanek material, s šivom čez rit. Prišli smo do maksimuma šparanja pri materialu.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#1450 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 September 2018 - 10:04 AM

Jaz trenutno samo Lidlove spodnjice nosim, so mi najbolj udobne in po veckratnem pranju iste. Ne vem sicer, koliko so stale. Siv po sredini je pa model, nimajo vsi tega.
  • 0

#1451 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2018 - 10:41 AM

Že, samo zakaj je ta šiv? Potem ima pa 2 kosa blaga, ki vlečeta vsak v svojo smer in je grdo nagubano.

 

Sem jih imela pred leti tudi jaz, za to ceno nimam pripomb na kvaliteto. Ta šiv me pa odvrača.Je pa material tanjši kot je bil.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#1452 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2018 - 12:59 PM

Kaj niso ene hlačke s tem namenom oz.da izgleda rit lepše oblike? Mene tudi moti tak šiv in še ful tanek material, brrrr, ne kupim.
  • 0

#1453 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 September 2018 - 02:53 PM

Ja taksne so brazilke :)
  • 0

#1454 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 September 2018 - 05:06 PM

Jaz imam ene slip crne iz Lidla in so mi zakon, sploh za ceno. Ta siv cez rit pa gre tudi meni na zivce, ker me ful riba. 😀
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1455 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 October 2018 - 01:25 PM

Spet jaz ... Meni so Intimissimi čipkasti modrci ful všeč, tut fajn barve imajo, ampak so mi naramnice prekratke al ne vem, kako nej to razložim - skos mi gor lezejo, zato jih ne kupujem al morm kak drug model probat, nimam pojma.  V H&M sem našla enga super lepega, ampak je samo v črni barvi pa mi je malo dolgočasno ....  Jaz bi kakšno lepo sivko/turkizno/vijolično/pudrasto čipko pa pojma nimam, kje gledat.  Ne vem, če si upam prek neta modrce kupovat, da se ne bom nategnila. Mi lahko kej svetujete?


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1456 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 October 2018 - 01:28 PM

Poskusi s kaksnim drugim modelom ali drugo stevilko. Pred kratkim sem na redditu naletela na razdelek A bra that fits in je bil zanimivo branje, mogoce tam najdes kaksen bolj konkreten nasvet?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1457 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2019 - 02:25 PM

https://int.li-vy.co...lingerie?sz=250


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1458 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 February 2019 - 04:54 PM

Iscem kaksne cisto obicajne spodnje hlacke (torej nobene cipke, vzorcka ali cesa podobnega), po moznosti iz bombaza ali modala, najraje v crni ali kozni barvi, pa da se cim manj vidijo pod oblacili. Bom dobila to kje vse v enem ali je to cisto utopicna misija? 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1459 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 18 February 2019 - 04:59 PM

Intimissimi brezsivne. Razlicne materiale imajo in modele.

https://us.intimissi...CategoryId=4885

Tezenis ima tudi, ce ti je blizje.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1460 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 February 2019 - 05:05 PM

Meni so najboljše Now Show Hiphugger panty od Victoria's secret. Sicer niso bombažne, ampak se pod oprijetimi oblačili res nič ne vidijo. Na voljo so v različnih barvah - vključno s črno in kožno. 

V465278_OF_F.jpg

V465354_OF_F.jpg


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users