Jump to content


Photo

gliss kur


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 July 2005 - 05:21 PM

A poznate Gliss Kur-jeve izdelke za lase?
Me zanima kolk ste kaj zadovoljne z njimi..

Meni je frizerka priporočila gliss kur-jevo olje za poškodovane lase-pa sm bla dans v dm, pa nism tega dobila: sm pa kupila kremo za poškodovane in uničene lase+za lesk iste firme- me zanima, če je potem to enak učinek, enako delovanje-le da je namesto olja v kremi? Ali pa je to že povsem drug izdelek? ermm.gif:
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 19 July 2005 - 06:49 PM

Jst mam od gliss kur-a šampon, balzam, tisto sprio za lesk pa se sprej za lase za zascito pred soncem. Morm rect d sm dolg iskala sampon zase, ker mi noben ni odgovarjal. S tem pa sem RESNIČNO ZADOVOLJNA!!! biggrin.gif
Ti priporocam! laugh.gif
  • 0

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 July 2005 - 08:26 PM

mam gliss kur sprej z uv zaščito in balzam za lesk las na šprico, ki se ne izpira. men je oboje dost v redu, pri temu balzamu mi sicer ni fajn to, da se ne izpira (tega še nism dost navajena, očitno), ampak se mi zdi, da dobro opravi svojo nalogo. cene se mi zdijo tut dost sprejemljive, tko, da sm zadovoljna s tema izdelkoma.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 20 July 2005 - 09:44 AM

QUOTE(*simoncy*)
A poznate Gliss Kur-jeve izdelke za lase?
Me zanima kolk ste kaj zadovoljne z njimi..

Meni je frizerka priporočila gliss kur-jevo olje za poškodovane lase-pa sm bla dans v dm, pa nism tega dobila: sm pa kupila kremo za poškodovane in uničene lase+za lesk iste firme- me zanima, če je potem to enak učinek, enako delovanje-le da je namesto olja v kremi? Ali pa je to že povsem drug izdelek? ermm.gif:


Ola,a si bla mogoce vceri dopoldne v BTC-ju v DM-ju?
Jst sm bla namrec tud tam in je ena sprasevala prav za to olje in da ji je to priporocila frizerka. Zdej pa to mal berem pa sm vidla,da smo se mogoce vceri srecale (ker si tud iz Nm) wink.gif

No,okol tega olja ti pa ne znam nc pomagat...

LP,Pika
  • 0

#5 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 July 2005 - 02:48 PM

Pikaa, ti si to ermm.gif: Kolk je svet majhen..
Ej, veš da sm mela nek filing, da si pa morde ti ona iz foruma! biggrin.gif

Ja, jst sm ta, k sm sprašvala za to olje... oops.gif wink.gif
Najprej sm si misla, da te ne bom zdej zaposljevala s tem, da te to sprašujem, sam sm si misla za to pa so trgovke oops.gif
Bom še kdaj pršla pogledat! Sam kaj k sm bol malo v mestu..

No, hvala da si mi skušala pomagat, morm rečt da deluješ zlo prjazno!
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#6 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 20 July 2005 - 02:54 PM

simoncy,jaz nism trgovka,slucajn sm tam nakupovala. In ker sm tud jaz neki rabila trgovko,sm mogla pocakat,da si jo ti tapru izprasala laugh.gif

Tako da ta trenutek niti ne vem kako zgledas,ker sploh nism bla pozorna...

Mogoce pa se se kje srecamo,lp
Pika
  • 0

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 July 2005 - 03:04 PM

Hm... pol pa tut jst ne vem, kera bi bla ti: tut nism bla dost pozorna na žalost cry.gif
Prbližn se mi zdi, kera bi lahko bla-z mami al pa sestro slučajn? Tam tut pr gliss kur?

Ah, itak se ne bom mogla spomnt-čist bliz smo ble, pa se nismo poznale mad.gif laugh.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#8 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 20 July 2005 - 04:20 PM

jaz sem zadovoljna z njihovo Liquid silk aroma tiefenpflege kur. Prava aromaterapija, dobesedno. Pa lasje tudi bolj svileni.
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 July 2005 - 06:36 PM

To 'liquid silk' si jaz že dolgo ogledujem...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 lepotička

lepotička

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 21 July 2005 - 09:41 AM

mam grozno suhe lase pa že več let mi pomaga le Gliss kur-jeva maska v lončku z eteričnimi olji (oranžna in rumena). Iz izkušenj povem, da šiša mnogokater višje razredni proizvod.
  • 0
L'amour toujours

#11 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 21 July 2005 - 05:51 PM

Jaz sem si včeraj umila lase s tisto kupljeno kremo od glis kurja za lesk in za poškodovane pa uničene lase..
Priznam, da sem glede leska pričakovala večje učinke-ampk sm zadovoljna, k mal bol kot ponavadi se pa le svetjo..
Mam pa zarad tiste kreme zlo mehke, pa voljne lase: včeri pa dans že skos po laseh šarim, k je tko mehko biggrin.gif Pa tut zlo lepo dišijo lasje, pa zloo zdravi so vidt!

Tko da moja ocena gliss kurja od 1-10 bi bla 9 (zarad tistga pomanjkljivga leska wink.gif )
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#12 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 22 July 2005 - 10:30 AM

Hej!!!!

Pri korenini las imam lase zelo mastne, pri konici pa rahlo suhe, poškodovane. Pa uporabljam od Gliss Kur aroma globinsko kuro proti cepljenju las z blagodejnimi učinki aromatičnih olj, ampak samo za konice. Me zanima če mi lahko to pol vpliva tud na korenino las in povzroči da so lasje bolj mastni. Ali je ta izdelek zame sploh primeren? Ali mogoče poznate kaj od Gliss Kur za mastne lase?

:help:
  • 0

#13 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 22 July 2005 - 10:51 AM

Hej, za zihr je gliss kur prava vrsta izdelkov, k ti lahko pomaga, k jst sm čist navdušena nad njim..
Na žalost sm pa komej spoznala ta gliss kur, tko da ne vem kej dost o ostalih izdelkih povedat.. Bojo ostale forumovke posredovale biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 July 2005 - 07:47 PM

Jaz pa sem si včeraj kupila tole masko 'liquid silk aroma tiefenpflege kur' - ta roza in še 'liquid silk express-repair spulung' - tudi ta roza... sprej, ki se ne izpere. Oboje deluje obetavno, pa za oboje sem dala cca. 2k.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 July 2005 - 09:38 AM

Men so ti izdelki Gliss Kur Hair Repair izredno všeč ... cenovno se mi zdijo precej dostopni, ful lepo dišijo in resnično pomagajo. Jaz imam od 7-letnega beljenja lase ful uničene, pa opazim po uporabi teh izdelkov ogromno razliko. Uporabljam šampon, balzam in masko, včasih iz kolekcije Shining Blonde, drugič pa iz aromaterapija kolekcije za poškodovane in suhe lase. Obvezno nanesem na mokre lase po pranju tudi ta sprejček express-repair spulung, ki poleg tega da naredi lase ful mehke in dišeče, popolnoma nič ne oteži. Ma meni po tem spreju lasje še ene tri dni tako omamno dišijo, da si jih kar naprej voham. wink.gif Pa tudi na suhe lase ga včasih malo posprejam, če se mi zdi, da niso dovolj voljni ... itak se takoj vsrka v lase in nič ne masti.

Uglavnem ... jaz ful priporočam. Sem s temi izdelki dosti bolj zadovoljna kot z Guhlovimi, ki sem jih prej nekaj časa uporabljala.
  • 0

#16 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 24 July 2005 - 01:58 PM

Kaj pa silikon, uporablja katera? baje je za na morje full dober, da pred soncem pa to slano vodo full pomaga, sploh če imaš barvane lase?

LP T
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2005 - 02:56 PM

Jaz imam za to od Kerastase eno olje na šprico.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2005 - 02:58 PM

QUOTE(DiLeMa)
Uglavnem ... jaz ful priporočam. Sem s temi izdelki dosti bolj zadovoljna kot z Guhlovimi, ki sem jih prej nekaj časa uporabljala.

Mene je Guhl res prepričal samo z za moje pojme res neverjetno dobrimi šamponi (mango, mandellj, konjak&jajce)... mislim da, ko porabim multiviti od Tigija, da se bom ponovno vrnila k Guhlovim šamponom.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 24 July 2005 - 07:15 PM

Ugotavljam, da imam tudi gliss kurov sprejček za lase. Nekje v kotu police je ždel. Uporaben je predvsem zaradi prijetnega vonja, nekega efekta na lase pa ne opazim.
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 July 2005 - 01:08 PM

Lilith, katerega pa?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users