Jump to content


Photo

Potujem z letalom - kaj moram vedeti?


  • Please log in to reply
899 replies to this topic

#41 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 February 2010 - 04:34 PM

Vidiš, skupaj sta še vedno imela manj kot 40 kg. Zato ni bilo problema. wink.gif
  • 0

#42 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 February 2010 - 11:35 AM

Fak no. Jaz sem za en mesec Maroka (letela tja pozimi) imela manj kot 10kg, pa sem imela not ful puloverjev. Mi ni jasno kako vam uspe nabrat tako ekstremne kilaže, pa kako pol s tem operirate, saj to mora bit že omara, ne kufer laugh.gif .

Meni je najbolj simpl imet samo en ruzak (ročna prtljaga) pa to je to. Se nikjer nič ne izgublja, ni treba čakat v vsrti za neke nalepke in tehtanja, pa lahko se manevrira z njim. Simpl k pimpl.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#43 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 09 February 2010 - 11:54 AM

^se popolnoma strinjam...ruzak je zakon!
  • 0

#44 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 09 February 2010 - 06:45 PM

Jst pa zmer glih za glih spakiram (al pa pač še kaj doma pustim). Največ tehtajo čevlji pa kozmetika, I guess. Al pa si pustim še mau placa, pa na dopustu kupim kakšne obleke in je pol lih za glih, ko se vračam. biggrin.gif Sicer sem pa samo dvakrat letela...
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#45 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2010 - 12:35 AM

Meni ni jasno, kako ljudem rata tako malo spakirat, jaz samo da vzamem osnovno kozmetiko, malo za preoblečt, eno rezervno obutev in dve knjigi je takoj 15 kil butl.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 February 2010 - 12:40 AM




Itak. Če vzameš knjige in kaj bolj težkega, se takoj zelo pozna.
Ne rabiš imeti za to cele omare cotovja zraven.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2010 - 12:42 AM

Ma ne vzamem glih cele knjižnice no, ene 2-3 max ponavadi.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#48 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 10 February 2010 - 12:44 AM

Cunje so itak lahke, če ne vlečeš zdej enih zimskih puloverjev pa ful kavbojk. Malenkosti se nabere- šamponov, krem, olj, čevljev itd. Te stvari so pa dost težke. Pa neki je treba upoštevat, da ma že kufer kakšno kilo ali tri.
  • 0

After all this time?

Always.


#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 February 2010 - 12:44 AM



Ja jaz tudi vzamem kaki 2 knjigi in še kak National Geographic, pa fen, likalnik in še kaj,
pa je že težko.
Hočem povedat, da se srečujem z enako zadevo. Potem pa kdo misli, da vlačim res cele
pakete kozmetike in omaro oblačil. -) Vsak najprej to pomisli.

Aja, pa laki za nohte so zelo težki, ha ha.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2010 - 01:18 PM

Jaz imam isto fen kamorkoli grem (poleti ga edino nisem vzela s sabo), kako knjigo (pač skrbim da ne vzamem baš najtežje bukle), rezervne čevlje kakor kdaj. Zdaj pozimi sem itak imela samo ene škornje (na sebi), ker so edini ki zdržijo sneg , led in vodo/plundro, zakaj bi pol jemala druge, ki bi mi takoj premočli? BV.
Poleti pa že kake japanke, al pa kaj laganega.
Sam ne vem no, nekaj je nabrat 10-15kg, sam nad 20kg je pa že bizarno. ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#51 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 February 2010 - 01:41 PM

Bizarno, men je pa bizarno it nekam in imet s sabo samo ene čevlje biggrin.gif

Pa lej, logično, nakomu je 10kg prtljage zadost, je minimalist, ker ima izkušnje si poenostavi ni ima vse v nahrbtniku, aka you, če imaš pa en velik lagoden kovček, pa ti ni treba skrbet za vleko na dolge razdalje, pa raje vzamem kaj več kot pa premalo. Simpl ko pimpl.


Mene pa zanima kako je s carinjenjem na brniku; a komplicirajo z elektroniko, če imam nekaj v kufru, nekaj pa pri sebi in nimam s sabo embalaž ampak pač rečem, da sem to imela že prej? A so nasploh tečni in ful preverjajo?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#52 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2010 - 11:23 PM

Olivija, pazi, da ne bo imelo tisto "od prej" samo ameriskega napajalnika. : D

Ne vem, koliko komplicirajo, pomoje, ce imas brez embalaze v osebni prtljagi ne bi smelo biti problemov.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#53 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 11 February 2010 - 09:04 AM

biggrin.gif

Hehe.

Ok. Bom odrezala ameriški šalter in mi bo ati doma zvezal gor evropskega. Se da! huh.gif laugh.gif Hec. Mislim, da se pa res, sam mene je skor kap, ko sem vidla kako mi je zmodificiral trdi disk. Je pa sedaj veliko bolj praktično. Da ne omenjam, da mi je enkrat crknil adapter za računalnik in bi mu skoraj uspelo naredit eno kompozicijo kablov in nastavkov, da bi mi iz nekega adapterja za star sintisajzer naredil nadomestek. Bi skor šlo, ma je bil mal prešvoh. laugh.gif

Ker ena kolegica je pravla, da je šel njen brat iz amerike nazaj na brnik, so mu prešnofali cote in ocarinli, ker so mele etikete gor. I ain't gonna be that stupid, sam vseen. Če ti grejo za take malenkosti gledat, omg.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#54 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2010 - 07:36 PM

: D Da se marsikaj ja, moj dec tudi cara s temi adapterji, ko se kateri pokvari. ;) Kaj je doletelo trdi disk? : D

Huh, a res (za cote mislim)?

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#55 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 11 February 2010 - 08:06 PM

Iz ameriškega je dobil evropski vtikač. Nek klobčič je sicer zdej na kabli z izolir-trakom, ampak sicer precej elegantno izvedeno.

Kar se pa etiket tiče pa ja. Pa baje ni bilo tako poceni, ker se je šlo za neke drage hlače pa usnjene stvari.. o_
O
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#56 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2010 - 08:21 PM

;)

Namesto izolir traku poba uporablja termokrcljive cevke - oblikovna spica, ti recem. : D


Si bom zapomnila. Hehe se bomo zaceli oblaciti kot v casih SFRJ, ko je hodila moja sestricna iz Mb v shopping k nam na Primorsko, v Staro Gorico. Potem smo se pa vracali cez mejo v konvojih in vsak je imel na sebi par majic in dvojne hlace, ce je slo. laugh.gif

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#57 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 11 February 2010 - 09:08 PM

Oh dear. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#58 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2010 - 09:19 PM

;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#59 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82471 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2010 - 09:46 PM



Jaz nikoli (ok, celo dvakrat sem letela) nisem imela več kot 12 kil. ermm.gif Za 7/8 dni.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 February 2010 - 10:58 PM




To je pa precej šokantna informacija, moram priznati. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users