Jump to content


Photo

Korzika


  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#141 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 04 July 2023 - 12:01 PM

Normalne,primerljive nasim. Edino cena sladoleda meje presenetila,ostala je namrec enaka kot 2019 ko smo bili nazadnje. V Sieni smo dali za 2 pici,carbonaro,jabolcnik in 2l vode,machiatto in capuccino 60€, se mi je zdelo malo. V Firencah ko smo meli pico, biftek in testenine z ragujem divjeg prasica je bilo ze drazje (meso je drago, po 5€ na 100g).
  • 0

#142 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82473 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2023 - 12:18 PM

Midva sva dala po 3 € za kepico, ampak sem nekje videla, da je bil tudi po 1,8 (mi pa ni izgledal ne vem kaj). Kava se mi je zdela poceni, 1,5 - 2 € za machiatto ali cappuccino (pri nas za ta denar se espressa ne dobiš več) in aperol, vino in pivo pa spet primerljivih cen.

V restavracijah pa itak povsod računajo pogrinjke, tudi če samo pribor in prtiček dobiš, ne kruha npr.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#143 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 04 July 2023 - 12:41 PM

Ja pogrinjki so pa povsod ja. Ampak to je bilo v Ita se ko smo s starsi hodili. Korzika recimo je solata 20€, meni 65€, pica od 20 dalje. Pa ima ita ful dobro bg ponudbo, Korzika pa nikakvo se v trgovinah.
  • 0

#144 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2023 - 08:19 AM

A ste bili zdaj tudi v Toskani?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#145 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 28 February 2024 - 01:24 PM

A letos gre kdo na Korziko? Razmisljam, ce bi sli. Za tja in nazaj bi se pa se kje v Ita. ustavili, da ne bi bilo prevec voznje naenkrat.
I. bi sicer sla rada v hotel s toplo vodo, znaci v Moravce ali kaj :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#146 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2024 - 03:50 PM

Mi razmišljamo, da bi šli v Gardaland, naprej do Nice in z Nice do Bastie na Korziki, nazaj pa na Livorno. Ampak moram najprej naštudirat kje bi spali in stroške skuipaj potegnit. Kolebam med Korziko, Hrvaško, Dolomiti, Grčijo in čem xy :)


  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#147 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 28 February 2024 - 04:33 PM

Jaz tudi, haha. Vse je se odprto.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users