Jump to content


Photo

STRIJE


  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#41 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2010 - 12:09 PM



Jaz pa na bokih. x(


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#42 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 12:15 PM

ja pa na bokih, notranji strani kolen in stegen, na riti in po joških biggrin.gif I guess I win? wacko.gif
  • 0

#43 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 12:42 PM

Jaz jih imam na bokih in ene par na joškah. Ampak na bokih okoli miljon.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#44 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 February 2010 - 12:55 PM

Ja, ok vse lepo in prav dokler so bele oz nevidne, ampak če so temno rdeče in široke tudi po centimeter! pa je čist druga stvar. :S

Jaz jih imam tudi od prej na riti in stegnih, tiste nevidne, in se za njih sploh ne sekiram. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#45 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 February 2010 - 01:08 PM

1 cm? Res? ohmy.gif cry.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2010 - 01:16 PM

Jaz imam po bokih že milijon let strije, skor se ne spomnim, da jih kdaj ne bi imela, pa veliko jih je, ampak meni so sčasoma zbledele. Po nogah nimam nič, po joških tudi začuda skoraj nič oz. par dobesedno nevidnih, čisto tankih, enake barve kot koža - se ne vidijo, če res nisi extra pozoren. Aja, pa na notranji strani rok imam pač miniaturnih. Pa jaz skoraj ne poznam punce, ki ne bi imela niti ene, ne vem kje je fora, no. Meni smo v gimnaziji ful simpatično učiteljico za športno vzgojo, postavo tako, da dol padeš, izklesana v nulo, pa polno strij po bokih. hmm.gif Aja, pa moj fant jih ima po bokih in malo po riti, čisto tanke in svetle.

Sprijaznit se bo treba, da smo čisto deformirani, LOL.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 02 February 2010 - 01:17 PM

Jaz jih mam po riti, če ne bi imela še celulita se sploh ne bi vidle, Tako sem pa ko en puding nagrbančen. se pa z leti vedno manj vidijo te strije.
  • 0

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2010 - 01:17 PM

QUOTE(ora @ 2. 2. 2010 - 13:17) View Post

puding nagrbančen

Hahahaha, kake maš. thumbup.gif laugh.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 February 2010 - 01:21 PM

QUOTE(Kinky @ 2. 2. 2010 - 13:08) View Post

1 cm? Res? ohmy.gif cry.gif


Ja ta ki jo imam na boku, najhujši primerek je verjetno nekaj takega ja. Morda milimeter manj.

Sej bi pokazala slikco, sam verjamem da to nobene kej posebno ne interesira butl.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#50 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 02 February 2010 - 01:21 PM

Ja a ni tak, ko ga naliješ kuhanega v posodice, pa se skorjica dela laugh.gif
  • 0

#51 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 02 February 2010 - 01:27 PM

Jaz hvala bogu brez strij, vsaj zaenkrat tongue.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#52 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2010 - 01:44 PM

QUOTE(Sarah @ 2. 2. 2010 - 12:55) View Post

Ja, ok vse lepo in prav dokler so bele oz nevidne, ampak če so temno rdeče in široke tudi po centimeter! pa je čist druga stvar. :S


Sarah, sej bodo zbledele, mojemu pobu se tudi delajo, en cas so rdece, potem pa zbledijo. Nimas kaj?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#53 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 02 February 2010 - 01:52 PM

Js jih imam FUL po riti in pa od kolen navzgor do ene polovice stegen. So pa bele in me sploh ne motijo, se niti nikol nisem zaradi njih sekirala. Pa zdi se mi da se z leti vedno manj vidijo. Pomojem mam dost neelastično kožo, ker ni od tega, da bi hitro zrasla ali pa se zredila/shujšala. Brat jih ima pa nekaj po hrbtu, se je na prehodu v sredno ful potegnu, tko za ene 15-20cm je v enmu letu zrasu.
Mi je blo pa ful smešno ko mi je lani ena kolegica rekla, I od kdaj maš pa ti strije hahaha, pa še spomnem se ko sem jim jih par let nazaj kazala, pa so mi use rekle, da to pa niso strije, da ni možno da bi jih dobila.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#54 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 02 February 2010 - 02:25 PM

Jaz jih imam ful; po riti, bokih, zunanji strani stegen, še po mečih in nekej malega po joških. So pa že kožne barve povsod, tako da niso tok vidne. Sploh po joških so praktično neopazne. Sem se pa včasih zaradi strij ful sekirala, zdej mi pa dol visi.
  • 0

#55 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 02 February 2010 - 02:48 PM

Jaz jih imam tudi po prsih in bokih. Sem pa gledala na youtubu eno, ki pravi, da se je možno znebit strij z mazanjem s karitejevim maslom-mazat se moraš pa pol leta. Jaz še nisem probala, ampak ga imam doma. Sem ga zmešala z oljem pšeničnih kalčkov in se bom začela mazat redno pa bom videla, če je kaj na tem. Nekateri so imeli zelo dobre rezultate in so res izginile. Kaj vi mislite? smile.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#56 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 02 February 2010 - 03:03 PM

A se kateri strije tut čutjo? Meni se FUL čutijo, jih mam na riti ogromno, pa ne, ker bi jaz prehitro zrasla, ampak ker mi je rit prehitro zrasla laugh.gif So široke ene 3 mm, pa fuul jih je, pa če grem z roko čez rit prav čutim vsako posebaj down.gif sick.gif

A lasersko odstranjevanje res obstaja? woot.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#57 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 02 February 2010 - 03:08 PM

Nina, si ti zamenjala široko/dolgo?
  • 0

#58 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 02 February 2010 - 03:11 PM

Ne, ful so široke pa opazne, res ful, pa zdej so bele, sam so se mi tut fuuul dolg časa "celile", vsaj eno leto so bile rdeče, če ne več.
  • 0

After all this time?

Always.


#59 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 02 February 2010 - 03:14 PM

Pa sej 3cm se niti nosečnicam po trebuhu ne nardijo, ne morem si predstavljat sorry. Čuti se pa itak una negladka koža. Vsaj pri meni, ker mam velik kratkih.
  • 0

#60 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 02 February 2010 - 03:15 PM

Sej ne cm, mm!
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users