Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#21 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 March 2005 - 09:24 PM

[quote=Nana28]jest sem vcasih delala v Panterju in ne vem da bi kdaj imeli to spricanje...Jest nisem bila nikoli ampak res nikoli nic flekasta ko sem se pospricala...sicer ne vem ce se kje to izvajajo razn v Metropolisu...

Nana, mislim, da je bilo to leto in pol nazaj. Pantar v Šentvidu? Tko je rekla...ja skor sigurna sem da je rekla Panter rolleyes.gif

lp N
  • 0

#22 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 30 March 2005 - 02:59 PM

nisi nič flekast. prov lepo rjav si. jz ko sem prišla tja na prakso sem bila dobosedno zelena v obraz, pa so me okol teh popldne pošprical, in se zvečer nisem prepoznala.barva mi je držala kak teden
  • 0

#23 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 31 March 2005 - 01:09 PM

Naredila bi si rada piling za telo iz domačih sestavin, pa ne vem kako.
  • 0

#24 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 31 March 2005 - 03:55 PM

v losjon za telo ali olje zmešaj sladkor, zdrob, polento ali kaj podobnega. sam je fajn če je bolj grob, ker je za telo bolš. se pravi sol ali sladkor. nato si pod tušem naredi piling in dobro izmij iz telesa in po tem se dobro namaži s kakim vlažilnim losjonom.
  • 0

#25 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 April 2005 - 05:27 PM

Marjetica,
če se boš pa odločila za nakup peelinga za telo, pa ti priporočam Geomarov Talasso scrub z negovalnimi olji.
Od vseh peelingov, ki sem jih poizkusila se mi ta zdi najboljši!

LP J
  • 0

#26 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 15 April 2005 - 11:29 AM

Živjo,
ali ima mogoče katera izkušnje z DM-ovimi izdelki za samoporjavitev?Obstajajo neki njihovi robčki s katerimi si obraz le obrišeš pa naj bi delovalo.

lp
  • 0

#27 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2005 - 12:20 PM

Jaz sem si včeraj v Müllerju kupila Sun Ozon ST za obraz in pa te robčke. Robčkov še nisem probala, jih pa ne bom imela za obraz, ker se bojim, da bi se po obrveh, ampak za noge. Ko preizkusim, javim. Krema za obraz pa je O.K.
Je pa Sun Ozon praktično enaka stvar kot Sun Dance.
  • 0

#28 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 15 April 2005 - 03:00 PM

Cau, js sm pa sprobala neko samoporj kremo od Garnierja, pa je tko tko. Preveč umetno, oranžkast izpade. Ni mi lih kul, tko da razmišljam, da bi si ubodla od Avona za obraz Light, majo zdej cenejš (ta mesc). A jo kera že uporablja? Kakšna barva pride-js sm naravno kr blede polti, pa nočm pretiravat, sam rjav odtenk bi pa res sedu po teh oranžkastih poskusih laugh.gif
Aja kaj pa za telo od Avona? Pa zanima me, kje točno se pol sploh posprejaš oz. namažeš po telesu- kako je z gležnji, prsti na nogah, koleni. A se kera res po celem telesu s tem maže--mislm buši, ritko, hrbet, noge... Me ful zanima če se splača, pa kako to v resnici zgleda.
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#29 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 16 April 2005 - 12:28 PM

QUOTE(kaya)
Jaz sem si včeraj v Müllerju kupila Sun Ozon ST za obraz in pa te robčke. Robčkov še nisem probala, jih pa ne bom imela za obraz, ker se bojim, da bi se po obrveh, ampak za noge. Ko preizkusim, javim. Krema za obraz pa je O.K.
Je pa Sun Ozon praktično enaka stvar kot Sun Dance.

jst tud uporabljam mullerjevo znamko in je prou fajn laugh.gif
  • 0

#30 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 16 April 2005 - 12:41 PM

Jaz uporabljam Niveo(kot skoraj vso kozmetiko) v spreju, mi je prav dobra

lp, tinca
  • 0

#31 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 16 April 2005 - 02:13 PM

Mene pa zanima, a so ti robčki v redu in kakšna polt pride? In ali si kaj flekast ko jih uporabljaš? oops.gif
  • 0
IPB Image

#32 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 16 April 2005 - 02:58 PM

kokr sm jz slišala so zlo v redu, sam morš se res po celmu obrazu ornk razmazat. so pa idealni sam za po obrazu
  • 0

#33 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 16 April 2005 - 03:42 PM

sunflower, hvala smile.gif
  • 0
IPB Image

#34 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 16 April 2005 - 04:22 PM

Te robčki naj bi bli tako za na obraz kot za na dekolte pa noge. Zato me je zanimal če ma katera izkušnje, ker je zelo nizka cena.

lp
  • 0

#35 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 16 April 2005 - 04:56 PM

naj bi bili, vendar je moje mnenje da se s temi robčki da lepo "obrisat" samo po manjši površini, ne pa npr po celih nogah.ne vem no
  • 0

#36 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2005 - 02:36 PM

No, jaz sem se s temi robčki pred 2 dnevoma po nogah namazala in moram rečt, da sem zelo zadovoljna. Barva pa je enaka, kot če bi se s kremo. Je pa lepo enakomerno in nič lisasto.
  • 0

#37 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 17 April 2005 - 03:12 PM

kolk časa pa pol ta barva drži?
  • 0
IPB Image

#38 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2005 - 08:56 PM

Jst mam pa eno vprasanje. oops.gif

Ali si lahko preden se namazem s kremo za samoporjavitev, nanesem kaksno vlazilno kremo, ali bom potem cisto lisasta? Problem je, da imam tako zelo suho kozo, da me po tusiranu zateguje se preden se nezno obrisem z brisaco. Potem mi pa koza tako hitro vsrka ST kremo, da se sploh ne morem lepo razmazat. sad.gif
Ali ima kdorkoli kaksen nasvet? ermm.gif
  • 0

#39 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2005 - 09:21 AM

Jaz si kremo nanašam vsak drugi dan, da ohranjam porjavelost.
  • 0

#40 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 18 April 2005 - 03:16 PM

QUOTE(espea)
Jst mam pa eno vprasanje. oops.gif

Ali si lahko preden se namazem s kremo za samoporjavitev, nanesem kaksno vlazilno kremo, ali bom potem cisto lisasta? Problem je, da imam tako zelo suho kozo, da me po tusiranu zateguje se preden se nezno obrisem z brisaco. Potem mi pa koza tako hitro vsrka ST kremo, da se sploh ne morem lepo razmazat. sad.gif
Ali ima kdorkoli kaksen nasvet? ermm.gif


...jaz si vedno preden se namažem s kremo za porjavenje, več kot ponavadi vlažilne kreme prej nanesem. Sicer sem vsa flekasta.
Pri kremi za samoporjavenje moraš tudi paziti na začetku lasišča, okrog obrvi; tu jo daš malo in ful jo vtiraš, jaz si potem z eno vatirano palčko tudi čez obrvi potegnem. Sploh moraš bit natančen pri nanašanju na obraz. In na komolce, kolena, kjer je daš manj kot drugje.

lp, tinca
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users