Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlačic - izkušnje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#201 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 April 2020 - 01:35 PM

Ja ravno iz Dermacentra so mi odpisali kjer imajo akcijo -50% pa potem pride cena 6h obiskov 270€ kar se mi pa zdi kar ugodno glede na to da imaš potem celo življenje mir, tako da bom pomojem kar potrdila.

V Skin dermatologija je ista cena kot tukaj redna - 90€/tretma.

Ful ti hvala za pomoč :*
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#202 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 19 April 2020 - 07:31 PM

Mayckica, kje si to akcijo videla? Bi si jaz tudi kupila, samo ne vem, kako bo po porodu glede obiskov, tezko izvedljivo...

Ker jaz sem bilatam na brazilski pred leti, bi si pa z veseljem se kaj odstranila, ja, hehe.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#203 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 April 2020 - 08:07 AM

Evo tukaj: https://www.dermacen...anjevanje-dlak/

Pa tok so mi šli na roko da bom lahko dobila po tej ceni še v maju, ker zaradi karantene ne morem v aprilu do njih.
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#204 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 20 April 2020 - 06:06 PM

hvala ;)
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#205 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 May 2021 - 08:36 PM

No da malo poročam, do zdaj sem imela 4 tretmaje (vmes pol leta zaradi corone nisem šla), zadnji pred cca mesecem in pol in imam samo še nekaj večinoma svetlih dlačic tako da sem izredno zadovoljna, pa ostala sta mi še dva obiska.

Ko bom enkrat spet bolj pri denarju si bom zagotovo privoščila še za goleni
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#206 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2023 - 07:39 PM

Coco (in za vse ostale, ki jih zanima : )) … uporabljam Philips Lumeo BRI958/00. Moja koža je svetla, dlake temne in močne, tako da sem idealna podlaga za dobre rezultate. : ) Lumeo sem dosedaj uporabila dvakrat ali trikrat od pomladi (noge, roke, pazduhe, obraz, bikini, trebuh), in so dlake skoraj že izpuhtele. Večina že po prvi uporabi. Ni se mi uspelo držati režima, ker sem bila premalo disciplinirana, rezultati pa vseeno so.
Še največ puha se je spet pojavilo na rokah in na obrazu (brada, zgornja ustnica) se tudi še vedno najdejo posamezne močne dlake. Ampak glede na vse (hormonsko stanje, nedisciplino pri uporabi) sem več kot zadovoljna.

Pred tem sem se dobrih deset let redno depilirala poleti in pozimi, že s tem so dlake precej oslabele in se zredčile.

Še pred tem sem se brila skoraj 20 let.

Še to: pri svojih letih imam tudi sive dlake (pod pazduho), nanje pričakovano ni učinka.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#207 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 September 2023 - 07:57 PM

Hvala, Planet! Jaz se spogledujem z njo že odkar je prišla na trg, pa sem čakala vtise drugih :), zdaj pa zadnji dve leti itak ni prišla v poštev. V Eindhovnu v tovarniški trgovini bojda stane samo 199€.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#208 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2023 - 08:00 PM

Kako dolgo pa traja, da recimo naredis en tretma ene noge? Ne znam si predstavljat, slisi se pa zelo vsecno res tole.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#209 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2023 - 08:39 PM

^^
Buggy, meni se ne zdi zamudno, mi pa naredi frendica. Eno uro recimo za vse (=nogi, roki, bikini, pazduhe, …). Še najbolj je za paziti, da ne izpuščaš predelov kože, sem imela prvič nekaj irokez. : ))

Coco, zelo ugodna cena, ta je bila krat dva (pri nas pač).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#210 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 September 2023 - 12:08 PM

Joj sploh nisem vedela, da to obstaja. Ful bi imela. 

Cena je pa obupna.


  • 0

#211 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2023 - 12:11 PM

Na amazonu se dobi ful bolj ugodno, samo pač ni firma. Ocene so pa super.

Npr: https://www.amazon.d...yY2hfYXRm&psc=1

Ne jamčim pa osebno, nisem še kupila. 😆
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#212 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 September 2023 - 12:38 PM

:)

Hvala za info, bom malo prečekirala.


  • 0

#213 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 September 2023 - 01:08 PM

Mene tudi mika laser. Ze par let si govorim, da bi sla v kaksen salon na tretmaje pa me vedno cene odvrnejo, vsaj v Lj. Toliko denarja mi pa ni za dat zaradi dlakovja.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#214 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2023 - 02:37 PM

Jina, enako je bilo z mano. Potem je pa tako naneslo, da mi je frendica ponudila souporabo Lumee in sedaj se flashava. : ))
Zaenkrat se obnese.
Letošnje poletje sem se samo konec junija zdepilirala z voskom, potem pa nič več, tu in tam se s pinceto sprehodim po nogah. Običajno sem se morala vsake tri tedne voskat (ali pa še pogosteje; zadnja tri leta se je dlakam odpeljalo).

Druga frendica si je pa razdelila nakup še z dvema sorodnicama.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#215 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 September 2023 - 02:47 PM

Jaz si govorim, da je boljse tako in imeti grivo na glavi, kot pa kontra. :D Moja mami npr. skoraj nima dlak po telesu, hkrati pa lase bolj slabe.
Mene moti, ker kljub temu da imam visok bolecinski prag, si ne morem z epilatorjem pokosit podpazduh in bikini predela, je cisto preagresivno za mojo kozo in mi takoj kri pritece. Na nogah so se mi zaradi epilatorja ful zredcile in stanjsale.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#216 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 September 2023 - 02:47 PM

Kako pogosto pa naj bi to uporabljal? In kako dolgo, da je mir?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#217 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 03 September 2023 - 02:53 PM

Ja bere se sanjsko ampak meni se zdi ful zamudno,sem poskusla ,ker sem ga enkrat mami kupila za rd, pa je bilo prevec,zdaj z otroki mi pa sploh ne bi zneslo.

Joj Jina,moja E bo cez par let zrela za laser,ves kaksna je po nogah in hrbtu 😮
  • 0

#218 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 September 2023 - 02:59 PM

A ze? Mene ubija predvsem to, da imam pod pazduho tako mocne, da bi se lahko 2x na dan brila pa bi se se vedno poznalo. Tudi po 3 dlake mi rastejo iz ene pore, pa temne so. :wacko:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#219 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2023 - 03:06 PM

Jina, enako glede las. : )

Na začetku imaš nek protokol, ja, ampak kot rečeno, se mi ga ni uspelo držat, celo brez majhnih otrok ne. : )) Pa pomoje je lažje/hitreje, če te nekdo drug.

Pazduhe si jaz že dolgo samo s pinceto pulim in bikini tudi. Mi ne ustreza najbolj voskanje na teh predelih. Imam srečo, da so se mi po pincetanju hitro zredčile, sicer so tudi meni rastle po dve ali tri iz enega mešička, noro. Boli me puljenje sicer ne prav posebej, sploh bikini je čisto neobčutljiv.
Škoda, da nimam slik prej in potem, pomoje sva imeli podobno, Jina. Sedaj je pa res gladka koža s komaj kakšno dlako kje.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#220 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 03 September 2023 - 07:03 PM

Jina, to glede krvavenja bi se scasoma uredilo. Jaz si sicer trenutno brijem, ampak sem si res veliko let samo depilirala in ko si enkrat tako pogosto, niti nimas vseh dlak naenkrat zunaj, tako kot pri britju in je ze zato manj agresivno do koze. Pa tudi sama koza bi se navadila.

Meni je laser na intimnem podrocju spremenil zivljenje, res, vcasih sem imela tezavo iti v kopalke zaradi dlak.. medtrm ko na drugih podrocjih ni blaznih sprememb. Je manj, ampak se vedno toliko, da moram skoz briti.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users