Jump to content


Photo

The Body Shop


  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 April 2006 - 02:02 PM

.
Jaz sem ponosna lastnica body butterja papaja - vonj je prečudovit, res papajast, naraven. Maže se krasno, vpije tudi hitro, koža pa ni mastna po uporabi ampak fuuul mehka in predvsem dišeča. Sem čisto navdušena! Ni ful hranljiv, takšnega sem tudi hotela, kot nalašč za prihajajoče mesece!
Posted Image

Navdušena sem pa tudi nad Almond Oil hand rescue treatment kremo - sem si včeraj z njo moje pošastno občutljive in suhe roke namazala pred spanjem - danes so kot prerojene (ne pretiravam!) - mehke, tiste male ranice zaceljene (nekatere so izginile). Krema je kar fejst mastna, ampak se presenetljivo hitro vpije (pri Lushevi Smitten me ravno to moti, ker se mi vpija celo večnost, pa če si je še ne vem kako malo nanesem) in diši tudi za popizdit.
Posted Image



Ko grem v Celovec, definitvno grem v trgovino TBS, ni druge!

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2006 - 02:32 PM

Jsts sm pa bla pa učeri tm, pa me ni nič kaj posebi navdušlo, razen maskare ki pa je ne rabim še neki časa. Edin prijateljica si je kupla milo u obliki srčka.
  • 0

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2006 - 01:45 AM

.
Me zanima, če ima katera izkušnje ali pa vsaj približno ve, če se splača kupit Moisture Gloves?! Jaz sem si sicer kupla ene bombažne rokavice v lekarni, ampak to je nič od nič - v momentu so mi popile vso kremo. In zdaj me zanimajo tele:

IPB Image

Made with extra-stretchy natural cotton. Slather on our Almond Oil Intensive Hand Rescue (tole kremo že imam, zaj mi nucajo samo še rokavičke, haha), then slip on these gloves for mega moisture overnight.





.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 12 April 2006 - 10:46 AM

a se to da dobit v sloveniji? oops.gif
  • 0
Posted Image

#45 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 April 2006 - 12:38 PM

QUOTE(*Ar|anchY*)
a se to da dobit v sloveniji? oops.gif


ne, v sloveniji ni TBS trgovinic. na žalost.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#46 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 April 2006 - 08:03 AM

Men je ta embalaža ful dobra njihova.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#47 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2006 - 10:55 AM

QUOTE(Ka)
pri morju je. čisto blizu tistega trga glavnega. naslednja vrata ob TBS je bata


To se pravi ta trgovina gleda na morje?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#48 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2006 - 06:16 PM

Ali je dobro?

Coconut Lip Butter
Treat lips to the luscious taste and feel of coconut cream. With the antioxidant Vitamin E, plus Community Trade shea butter and beeswax from Zambia.

IPB Image

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 April 2006 - 07:35 PM

.
No, jaz sem bla včeraj v Celovcu v tem ta novem centru in sem kar razočarana nad trgovino TBS. Z negovalno kozmetiko izredno skopo založeni, tega dvojega pred mano zgoraj nalimanega (za tega v stiku se tudi sama navdušujem) tudi niso imeli. Body Butterjev zelo malo, pa še tisti s čudnim vonjem - Brazil Nut Body Butter (totalno osladen vonj, fuj), Shea Body Butter (takisto sama osladnost) - ta dva sta mi najbolj ostala v spominu kot totalno neprivlačna vonja. Kokosa seveda niso imeli. Hotela kupit tudi Scent-Me Bath Oil. Spet niso imeli. Nato sem bila že besna in od tam odšla samo s četvorčkom Shimmer Cubes Sparkle senčk.
Bi pa pohvalila prodajalke - prijazne, nevsiljive.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 April 2006 - 06:17 AM

No, vsaj prodajalke so zakej biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 April 2006 - 02:26 PM

.
Ja, to je najbolj pomembno. biggrin.gif
Kaj potem, če niso imeli tričetrt stvari, ki sem jih hotla! Poglavitno je, da me bo prodajalkin smeh grel še nekaj dni in noči. biggrin.gif

ps: Verja, upam, da si dobila zs. K nisi nič odgovorila.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 April 2006 - 07:49 PM

Tut jaz sem bla danes v TBS trgovinci...res so skopo založeni. ermm.gif
Me pa zanima glede teh njihovih sprejev za dišeče lase-naj bi bli samo za vonj (le-ti so,mimogrede,omamni :happy6: ).Pa to zmasti in obteži lase al kako? (če ima katera izkušnje ali vsaj malo pojma o tem)

Jenna (vem da si navdušena nad vsemi "nadnaravnimi" barvami glossov biggrin.gif )-si ščekirala tista dva njihova,v ful majhni pakungi?Cena je astronomska (še enkrat dražja sta od "navadnih" njihovih,samo mora izpasti fenomenalno na žnablih 8) ).Mene je pritegnila tista "tekočina"-res kot voda,na čopič-za naravno roza obarvanost. tongue.gif
  • 0

#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 April 2006 - 08:17 PM

.
Nisem opazila teh mičkenih glossov (se nisem dosti sukala med mejkapom). O kakšnih nadnaravnih biggrin.gif farbah pa je govora? Naravno roza obarvanost se tudi sliši mamljiva.

A ga lahko tu najdeš?
http://www.usa.thebo...yshop/index.jsp



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#54 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2006 - 08:17 PM

heh, lih o tmeu sm danes poslušala na tekomvanju od ang. kako se je začelo ko je hotu mož od ustanoviteljce prejahat ameriko, in da so na začetku stvari filali v flaške od cocacole ker niso meli keša za svoje.
in zdej to tu tongue.gif
  • 0

#55 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 April 2006 - 08:44 PM

[quote=Jenna].
Nisem opazila teh mičkenih glossov (se nisem dosti sukala med mejkapom). O kakšnih nadnaravnih biggrin.gif farbah pa je govora? Naravno roza obarvanost se tudi sliši mamljiva.

A ga lahko tu najdeš?
http://www.usa.thebo...yshop/index.jsp



.
Evo ju.
http://www.usa.thebo...odyshop/browse/
product_detail.jsp?productId=prod3760021&categoryId=cat30034
Samo odtenka tukaj na fotki še zdaleč ne zgledata tako nora (posebno desni).
Pa kako si mogla spregledat. :angry1:

Saj se hecam. biggrin.gif Nč jezna nate. tongue.gif


Aja,pa niti ni tko drag.Zgleda da sem napačno ceno tam pogledala,al so pa meli napisano narobe (meni se je videlo 22 evrov blink.gif ermm.gif ).

http://www.usa.thebo...odyshop/browse/
product_detail.jsp?productId=prod170028&categoryId=cat30034
Tole je pa za naravno obarvanost ustnic (in zdaj vidim-tut ličk).Tut odtenk na tej fotki ni ta pravi-drugače je zlo temno roza,skoraj bordo.
  • 0

#56 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 April 2006 - 07:59 AM

[quote=Jenna].
Ja, to je najbolj pomembno. biggrin.gif
Kaj potem, če niso imeli tričetrt stvari, ki sem jih hotla! Poglavitno je, da me bo prodajalkin smeh grel še nekaj dni in noči. biggrin.gif

ps: Verja, upam, da si dobila zs. K nisi nič odgovorila.




.

Sem ti odpisala nazaj, mi je bilo čudno, da nisi ti meni... Skrtka, vseeno hvala, pa ni panike, če niso imeli.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#57 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 April 2006 - 08:56 PM

Danes sem prvič sprobala njihov kokosov piling:
IPB Image

Totalno navdušena. Sprva samo nad vonjem (diši božansko!), nato pa še nad sestavo pilinga - tak kremen, ne pregost. Delci so majhni, ampak učinkoviti in ne pregrobi. Po brisanju z brisačo pa je koža nenormalno mehka in gladka. Tudi navlažena se mi zdi, zato se sploh nisem namazala s kremo. Daleč najboljši piling, kar sem jih kdaj uporabila.

Kolko vidim, bo še treba kokosov body butter nabavit. rolleyes.gif
  • 0

#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 April 2006 - 02:50 AM

.
Ob naslednjem obisku TBSja bo to gvišno moje!!! IPB Image

LIP PRISM

IPB Image

Lip Prisms come in two exciting and innovative shades that glide easily onto the lips and gives a rainbow-like effect with a sheer wash of color. Great by themselves or over any Lip Color.

Cholesteryl Oleyl Carbonate, Cholesteryl Chloride, Cholesteryl Nonanoate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate. May Contain: Red 27 Lake, Red 30 Lake.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 April 2006 - 08:19 AM

Jenna, če bojo sploh imeli ermm.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#60 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 April 2006 - 11:08 AM

QUOTE(Jenna)
.
Ob naslednjem obisku TBSja bo to gvišno moje!!!  IPB Image  

LIP PRISM

IPB Image

Lip Prisms come in two exciting and innovative shades that glide easily onto the lips and gives a rainbow-like effect with a sheer wash of color. Great by themselves or over any Lip Color.  

Cholesteryl Oleyl Carbonate, Cholesteryl Chloride, Cholesteryl Nonanoate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate. May Contain: Red 27 Lake, Red 30 Lake.

Zdaj sem te pa jaz zrajcala. :clown: :angel10:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users