Jump to content


Prihodnost...


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Guest_Maja_*

Guest_Maja_*
  • Guests

Posted 16 April 2004 - 07:43 AM

A je sploh možno napovedat prihodnost? Na kaj se oprejo vedeževalci? Full sem skeptiča, me lahko kdo prepriča da je to res to in ni le nateg?

M
  • 0

#2 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 16 April 2004 - 08:38 AM

Ljuba Maja...

Sklepam, da te ta veja zanima... Oz. da si že bila pri njih? Pri polaganju kart oz, pri spraševalcu, gre bolj zato, da si potrdi svoje "sume" o pravilnem ravnanju v določeni situaciji. Saj je dejansko tako - vsak človek že ve odgovor pri sebi... So samo dvomi, ki ga ovirajo pri tem wink.gif
In tudi.. pri pravem vedeževalcu.. so karte samo pripomoček, in tudi se ne sme napovedovati, lahko se samo opozarja... Kajti ti si tista, ki imaš usodo v svojih rokah... Ko sprašuješ vedeževalca, če se ti bo posrečil izpit, ki ga moraš opraviti, pa je odgovor "ne", si boš ta odgovor vtepla v glavo in nazadnje izpita res ne boš opravila... Ker boš mislila samo na to.."saj se mi ni treba trudit, mi je že povedal, da ga ne bom opravila" Namesto, da bi se ravno zato potrudila in dala vse moči v to delo... Brez učenja ne bo šlo... In če veš, da si se potrudila, da si vložila energijo v ta izpit , če četudi recimo, nisi naredila, je občutek drugačen, kot če se ne bi potrudila.. Misli so torej tvoj pripomoček:) Bolj so pozitivne večja verjetnost, je da se ti bo dogajalo pozitivno wink.gif Če misliš črno, pol imaš imaš samo črne stvari, ki si jih prikličeš na sebe... Se pravi, veliko stvari sami lahko uravnavamo, če znamo biti pozitivni:)

Pozdravček

Vilma
  • 0

#3 sena

sena

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 16 April 2004 - 04:23 PM

jaz osebno ne verjamem v te stvari
v življenju se lahko vsako sekundo nekaj spremeni, zato ne moreš vedeti kaj se bo zgodilo.
če bi vedeli kako bo potekalo življenje, bi se še s tem preobremenjevali in pokvarili še tisko kar je lepega
  • 0

#4 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 16 April 2004 - 10:00 PM

QUOTE(Maja)
Full sem skeptiča, me lahko kdo prepriča da je to res to in ni le nateg?


Hahaha, ne, ne morem te prepricati da to ni le nateg laugh.gif laugh.gif Upam vsaj twisted.gif laugh.gif
  • 0

#5 cica

cica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 17 April 2004 - 09:42 AM

Jaz pa verjamem v to, enostavno me je ena ženska pred meseci "prebrala" k odprto knjigo in mi napovedala kako naprej. Sem bila potem v bistvu full prestrašena... ampak tudi prepričana da delam prav.

ciao
  • 0

#6 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 12 July 2004 - 07:30 AM

Kar se vedezevanja tice je takole. Je res kolikor kdo verjame ampak prej ko slej se vidi kolikor je res ali ne. Namrec danes imas vede~evalcev na vseh koncih in krajev in tudi ve
vrst jih imaa. Se pravi eni vedezujejo samo tako kot pise na kartah ali se naucijo, da zasluzijo, eni vedezujejo, da lahko manipolirajo z ljudmi in eni, ki si resnicno vzamejo cas in se posvetijo ljudem in ti so pravi vedezevalci. Povejo samo toliko kolikor lahko prenese clovek, ki ga zanima usoda ali prihodnjost. namrec tudi jaz vedezujem ampak nikoli na pozabim, da je clovek vsak da najprej pogledam koliko je psihicno mocna oseba. Kajti tu je treba gledat, da si ta oseba lahko pomaga ne pa, da jo prestrasi do konca.
Lep pozdrav
Venesa
  • 0

#7 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 18 August 2004 - 03:46 PM

Jaz pa mislim takole:
Kdor sploh ne verjame v te stvari, potem nima smisla da hodi spraševat. Tisti ki pa jih to zanima oz. verjamejo v horoskope in itd, med takimi sem tudi jaz, zlasti če mi piše pozitivno, pa v to še bolj verjamemo. Pred približno 14 dnevi sem v polnočni oddaji na radiu Slo poslušala astrologinjo Tejo Erhatič. Med to oddajo smo imeli poslušalci tudi priložnost kaj vprašati, jaz bi, vendar nisem dobila zveze. Vendar me je po koncu oddaje zamikalo da bi se oglasila pri njej, saj me zanimajo nekatere stvari. Pa sem oklevala, a bi, ali ne bi, pa spet ja in spet ne. Poleg tega je obisk 10 000 SIT. Še isti dan sva se pogovarjali z mojo prijateljico in mi je svetovala, pač da če res vztrajam potem ja, vendar potem bom jaz ko bom karkoli zvedela zavestno delala na tem da se bo to res zgodilo, razmišljala in premlevala njeno napoved in se ne bom prepustila dogodkom sicer. In še prav je imela, ker me dobro pozna in ve kako funkcioniram. No, ta pogovor mi je nekako pomagal in me odklopil od razmišljanja da bi to astrologinjo poiskala. (če koga zanima, mi naj piše in mu posredujem informacije o njej).

Kljub moji odločitvi in predvsem zaradi tega ker moram, vseeno pogledam kaj mi pravi horoskop, kajti menim da nedvomno vpliva na razpoloženje tistega dne, tedna ali meseca. To sodim po sebi biggrin.gif

To je to
  • 0
LP, Finatina

#8 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 20 August 2004 - 01:07 AM

jst tud vrjamem, da majo nekateri to sposobnost, a kaj ko jih je veliko takih ki blefirajo in na ta nacin zavajajo ljudi in vlecejo dinarce.pred kratkim sem bila pri neki gospe, ki me je brala kot knjigo in kako naj ne vrjamem wink.gif
  • 0

#9 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 August 2004 - 07:19 AM

*Vesnica*, pri kateri si pa bila in ermm.gif: te je stalo?

Že vnaprej hvala za odgovor,
  • 0
LP, Finatina

#10 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 August 2004 - 10:30 AM

mah u nas familiji, skos neki sanjajo (po mamini strani) in si gledajo iz kavnih usedlin, pa levo in desno..
kr neki! biggrin.gif tongue.gif
drugace pa... me vedno zanima kaj bo z mojo prihodnostjo, samo ce je slabo napovedano ne verjamem laugh.gif laugh.gif ce je pa samo dobro pa si to vzamem za sveto
  • 0

#11 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 20 August 2004 - 10:40 AM

finatina,to je blo dol u makedoniji.drugo leto grem spet laugh.gif
cena = 800sit laugh.gif
  • 0

#12 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 20 August 2004 - 02:19 PM

Hvala za odgovor Vesnica. Aja, samo za to, pa ne bom šla tja. A ti je kaj takega povedala kar se je res ureničilo, mislim da se ti je vsaj splačalo iti ? Čeprav za tak denar, bi skoz visela tam 8) laugh.gif
  • 0
LP, Finatina

#13 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 23 August 2004 - 10:48 PM

finatina,men je blo ze dost da je povedala o men stvari ki so drzale,za ostalo bom pa se porocala,ceprav me je zelo presenetla,uf tezko bo rolleyes.gif laugh.gif
  • 0

#14 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 24 August 2004 - 09:06 AM

Ja, jaz verjamem, da imajo določeni ljudje razvite sposobnosti glede tega.
In tisti ki jih že imajo, povedo, kaj vidijo, ponavadi se tisto tudi uresniči.
Jaz sem bila 1-x pri vedeževalki in morem rečt, da je bilo vse, kar je rekla, res.

Obstajajo pa taki ljudje, ki se delajo nevem kao najbolj jasnovidne, pa o tem nimajo pojma, ker se jim itak gre samo za dnar. Si pač mislijo, evo, jaz bom nekaj povedal, ona stranka mi bo tak verjela, pa še mastno bo plačalo. To so prevaranti, ki bi jih po moje mogli tudi kaznovat. Samo obstaja še problem:

Kako ločiti med prevaranti in med tistimi ki so RES jasnovidni???
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#15 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 24 August 2004 - 12:15 PM

Pred leti, zdaj je že res zelo dolgo, sem tudi jaz hodila k vedeževalkam.. Čeprav, sem si ustvarila en določen nivo, po katerih jih ocenim oops.gif Do sedaj je bila samo ena, ki je čutila, da imam tudi jaz take sposobnosti in tudi mi je zadela vse. In tudi že par let imam sama eno ceno. Stranka, ki je pri meni, je obravnavana celostno, če se lahko tako izrazim. Morate vedet, da ljudje, ne verjamejo jasnovidnosti brez kart wink.gif Vendar tudi nisem imela nobenega, ki bi me tako kritično ocenil, da "nakladam". Ko ste pred vedeževalko ali jasnovidko, se takoj čuti, ali je njeno videnje namišljeno ali ne. Ženska ki vas hoče odpraviti po petnajstih minutah in vam pobere do 15.000, je ziher, da se ji gre sam za denar. In tudi ni vsaka dobra, če je nekomu povedala vse.. pri tebi pa se lahko moti. Odvisno je od energij, ki se začutijo. Jaz dam na to veliko. Ko začutim osebo kot celoto, tudi vem, da se mi bo odprla. In tako kot sem že enkrat poudarila; K vedeževalcu se ne hodi zgolj iz radovednosti, temveč tudi zato, da se potrdijo tvoji odgovori. Ti pa so vsi - v tebi wink.gif

En lep dan

Vilma
  • 0

#16 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 20 November 2004 - 12:29 AM

Ja ima Vilma prav kar se vedezevanja in jasnovidnosti tice. Res nekateri blefirajo ker jim gre za zasluzek to se kar hitro zacuti. Namrec
moram povedat, da imam tudi jaz stranke redne in marcikdo se za mene ne ve kajti jaz sem bolj skrita kot ne. Vsak, ki je do sedaj mene videl ali prisel sem si vzela cas in ni bilo pomembno kolkiko casa sem porabila za stranko. Jaz zelo pazim in gledam koliko lahko prenese clovek oz. stranka kajti tudi gledam, da ji cim vec povem in ji tudi hkrati gledam, da jo pomirim. Veliko jih je, ki si vzamejo k srcu in tezko prenesejo resnice . Celo nekateri razmisljao cele tedne o tem in si tako priklicejo nesreco nad glavo oz. vso negativo namesto, da bi skusale misliti pozitivno. zelo je pomembno, da je stranka v pozitivnem stanju in mocna. Kajti zivljenska usoda je tako misticna in razgibama, da se mi vcasih niti ne zavedamo. Neodobravam pa tisitim, ki znajo jemat samo denar od ljudi in tveziti ne vem kaj. Upam, da nisem koga uzalila s tem.
Vsem lep pozdrav
Venesa
  • 0

#17 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 30 December 2004 - 12:32 PM

No, mene pa zanima če kdo ve za kakšno vedeževalko ki je iz Maribora ali okolice? Jaz bi rada šla, ampak ne kar k ta prvi, ki mi bo natrosla stvari ki jih jaz sama poznam, zraven pa še zaračunala kup denarja. Zato, če katera ve za kakšno dobro vedežavlko, jo prosim, da mi to pove.
  • 0

#18 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 30 December 2004 - 01:00 PM

Pozdravček Sočnica.. Se bom pozanimala, pa ti povedala. Je ja pres, da se veliko gibam v takem krogu, Mariborski okoliš pa bolj slabo poznam. Mi je pa prijateljica povedala, da je bila pri eni v Mariboru, da je starejša in da se zna poglobiti wink.gif

Lepo bodi

Vilma
  • 0

#19 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 December 2004 - 05:48 PM

Večino ljudi se sprašuje kaj jih čaka v prihodnosti, kaj jim prinaša....
Ampak če bi vse že zvedel kaj te čaka po moje, da ni tako zanimivo. Poleg tega kaj če kej neprijetnega zveš, pol se pa lohk sekiraš pa določeni dogodki te ne razveselijo toliko kot, če bi se nenadno zgodili...
Razmisli, samo da ne boš kasneje razočarana...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users