Jump to content


Photo

celotni potek ličenja!


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 15 June 2005 - 07:11 AM

[quote=Tanjci]Dejte mi neki povedat, a se vedno ko greste ven, v sluzbo, na faks (whatever)... a se vedno pudrate?

Jst se pudram tud precej redko... se najvec pozim, da ne bi bla tolk bela recimo za kaksno vecerjo al pa kej bolj pomembnega. Drugac pa ni sans :!: To je tolk dela ermm.gif Ze ucki in usta mi vzamejo cca.10-15 min, ker si moram se lece not dat. Kdo bi pa ustajal tolk zgodi, da bi si se pudr gor dal!

Tud jaz sem hotla to vprasat.
Jaz pudra sploh ne uporabljam,le vcasih je izjema,ker sem glasbenica in si za na oder dam mal pudra v prahu in to je vse. A nimate nic bolj neciste koze?
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 June 2005 - 07:51 AM

Pudra nikoli ne uporabljam. Je pa puder priporočljiv, ker ščiti pred sončnimi žarki (veliko pudrov ima že UVA zaščito) in zato je pozimi nepogrešljiv. Poleti, ko je vroče, je puder bolje nadomestiti s kremo z V zaščito in uporabiti samo korektor za problematične predele.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 15 June 2005 - 08:42 AM

Jaz puder uporabljam izključno pozimi, pa še to ne vedno. Pogoj je, da je vlažilen, ker imam sicer suho kožo in ne maram, da mi jo potem skup vleče. Pred leti je imel Max factor super puder Ultra moist, pa ne vem, zakaj se ga ne dobi več. Zdaj mi je dober od Wichyja puder, ker je vlažen.
  • 0

#24 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 09:45 AM

Aja, pa za na smucanje si ga dam vedno gor... ker vem da sciti prot zunanjim uplivom (ne samo soncu), mam pa kr obcutljivo kozo na mraz - lisaji, rdeci fleki (kaj pa vem, kot kaksne pocene kapilarce zgledajo) ipd. Baje mam tanjko povrhnico.
  • 0
Posted Image

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 June 2005 - 04:05 PM

nikoli se še nisem in se nikoli tut ne bom pudrala. pa mi ni nič hudega, moji koži pa tut ne.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 04:17 PM

Jaz se tudi ful minimalno oz. samo pozimi. In si ne predstavljam, da bi si dajala vse mogoče pudre nase... tekoč, korektor, prah, kamen... Ojej. Pa saj to imaš fasado 1 cm. Je pa res, da sem srečnica, ker sem npr. v življenju imela morda 3 mozolje in sploh nikoli nobenih nepravilnosti. To imam po mami. 8)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#27 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 15 June 2005 - 04:17 PM

1-čiščenje obraza (gel in tonik)
2-dnevna krema, počakaš da se vpije
3-temno rjava obroba pod očmi (se mi zdi da mi bl paše, k sm blond, kokr pa črna)
4-maskara na trep.
5-barvne kroglice na lička
6-labela na ustnice (obožujem Obarvani Blistex wink.gif ).

To je to in res ni preveč dela. Kadar grem pa kam na lepš, si dam pa pod kroglice še tekoči puder Nivea Bute.
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#28 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 June 2005 - 05:33 PM

Vedno sem naličena. ermm.gif Ne gre drugače. Ti pride v kri. laugh.gif
  • 0

#29 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 15 June 2005 - 07:23 PM

Tud jaz sem bla vedno nalicena(gloss,maskara in sencila&svincnik),zdej pa ze tretji teden delam na bazenu in sm se cist odvadla.
Morm priznat,da so mi nehale izpadat trepalnice,ker ne uporabljam maskare-mal pavze ocitno koristi. wink.gif
  • 0

#30 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 09:18 PM

QUOTE(Nadi)
Vedno sem naličena. ermm.gif Ne gre drugače. Ti pride v kri. laugh.gif


Jst sem tud vedno nalicena... sam napudrana ne. Men tud ni dost sam crtalo za oci in maskara, obvezno tud senca nad ocmi, ki pase k oblacilom.
  • 0
Posted Image

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 June 2005 - 11:44 AM

js sm naličena samo, če se mi res da mazat, večinoma se mi niti ne da. wink.gif nimam občutka, da bi blo 'kej narobe', če nisem naličena. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#32 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 16 June 2005 - 11:47 AM

men je nenalicena zenska skor tko kot neobrita.... neurejena (razen za kraje, kjer res izpade cudno si nalicen - plaza ipd.)

Pa brez osebnih zamer, tako vidijo moje oci...

  • 0
Posted Image

#33 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 June 2005 - 11:50 AM

eh, men je neurejeno bitje tako, ki se recimo ne umiva in nosi umazane cunje, to, da so pa teb nenaličene ženske neurejene, pa ni moj problem, pač pa tvoj, hehehehe. wink.gif (pa brez zamere!)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#34 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 June 2005 - 11:59 AM

QUOTE(Nadi)
Vedno sem naličena. ermm.gif Ne gre drugače. Ti pride v kri. laugh.gif


Jst tudi. Prou cudno mi je biti nenalicena. Brez mejkapa je moj obraz tako pust in neizrazen. In ce sem kdaj doma nenalicena ves cas sam o tem premisljujem, tako da je najboljs da prec zjutraj ko ustanem in se umijem se fasado gor dam. laugh.gif
  • 0

#35 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 16 June 2005 - 11:59 AM

QUOTE(Špela)
da so pa teb nenaličene ženske neurejene, pa ni moj problem, pač pa tvoj, hehehehe. wink.gif (pa brez zamere!)


ah valda da ni zamere (sem tud jst napisala, da to ni nic osebnega) in ne bi rekla, da imam problem zarad tega. Zenska, ki ni nalicena meni daje obcutek, da ji je vseeno kaksna je - to da si urejen, men veliko pomeni.

Se vedno se pa res velik zensk ne lici. Njihova stvar, jst sem se doma urejena. Mene nenalicene zenske spominjajo na revne kmecke zenske iz starih casov, ko res nisi imel kje kupit licil. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 June 2005 - 12:08 PM

Pri meni je pa precej hecno. Mahnjena sem na senčila in potem sem okoli oči vedno popolno namazana, drugje pa nikjer. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37

  • Guests

Posted 16 June 2005 - 12:29 PM

[quote=Tanjci]Mene nenalicene zenske spominjajo na revne kmecke zenske iz starih casov, ko res nisi imel kje kupit licil. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif [/color]

Ja, tale je pa huda, Tanjci, no. blink.gif biggrin.gif

Različni tipi žensk obstajamo. Meni recimo paše samo čim bolj naravno ličenje, imam pač tak obraz, tako polt ... Če takšen tip ženske načičkaš, izgleda precej bolj ceneno kot kmetica. In meni vsi pravijo, da brez ličil izgledam dosti bolje kot z, včasih me še vprašajo, kakšna ličila uporabljam, da zgledam tako kot izgledam. wink.gif Se pa strinjam, da so nekatere ženske skoraj neprepoznavne, če jih kdaj sličajno srečam brez ličil. Čisto druge so v bistvu. Mislim, da je to odvisno predvsem od ... kako naj rečem ... naravnih danosti?
  • 0

#38 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 16 June 2005 - 12:34 PM

tud js se zlo minimalistično naličim-pa se vseeno počutim lepa-hočem povedat da si z ličili nisem nič lepša.mal glosa in rdečila pa sm zaklučla z make up om (včasih-ampak če grem res kam tko pa še mal senčk na učke)

glede tega da nenaličene ženske zgledajo kmetice rolleyes.gif

moram priznat da sem ta izraz večkrat uporabila ko sem vidla kakšno zlo obupno naličeno deklco kot pa tisto ki ni bla nič naličena biggrin.gif twisted.gif ž

sicer je pa to sam moje skromno mnenje
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#39 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 16 June 2005 - 12:42 PM

QUOTE(Katie)
QUOTE(Tanjci)
Mene nenalicene zenske spominjajo na revne kmecke zenske iz starih casov, ko res nisi imel kje kupit licil. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ja, tale je pa huda, Tanjci, no. blink.gif biggrin.gif

Različni tipi žensk obstajamo. Meni recimo paše samo čim bolj naravno ličenje, imam pač tak obraz, tako polt ... Če takšen tip ženske načičkaš, izgleda precej bolj ceneno kot kmetica.


Pa ne me tolk skrajne jemat, no rolleyes.gif Jst tud nisem FUUUUL namazana. Govorim o tem: naliciti se (lahk sam lip gloss pa maskara) al pa NE :!: naliciti se. Sorry sam jst vidim zensko, ki ni dala niti trohice licila gor... gre predvsem za to kaksna je koncna slika :arrow: ene pac zgledajo, da jim je res vseen kaksne okol hodijo, taksne niso niti mal nalicene. :pig:

Da mi bo pa pol en prijavil se "glavno, da se clovek sam pri sebi dobr pocut, da je samozavesten" :pukel: :pukel: Z izjemami so nenalicene zenske tud precej bedno oblecene... valda, ker na splosno ne dajo nic na to
twisted.gif
  • 0
Posted Image

#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 June 2005 - 01:02 PM

tajnči, bo treba mal presodke skenslat ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users