Jump to content


Photo

Kozmetika Kahne


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 April 2005 - 05:42 PM

Imate kaksne izkusnje s to kozmetiko-Kahne?

Dost sem slisala o njih:podlaga za kremo,razni vitamini E pa C,...
Pa me zanima kako je kej ucinkovita.

Lp;pika
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2005 - 05:49 PM

Jaz sem mela C vitamin, emulzija v sprayu. Pa je kr v redu, ampak ne za vsakodnevno uporabo. Uporabljala sem jo enkrat na teden. Rahlo izsuši kožo.

Z oljnim odstranjevalcem očesnega make-upa pa nisem bila zadovoljna. Pregost je, se vleče na vatki, pa še odstrani ne preveč dobro.

LP N
  • 0

#3 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 02 May 2005 - 07:20 PM

Sama sem včasi v mrzlih, zimskih dneh uporabila mandljevo kremo in je bila kar super. Sicer pa poznam tudi "tekočino za mozolje", ki jo uporablja moj sin in tudi kar deluje.
Pred nekaj leti pa sem imela eno kremo za sončenje od Kahne in sem bila zelo zadovoljna, samo zdaj se mi zdi da je ne delajo več.

LP J
  • 0

#4 katyica

katyica

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:ptuy
  • Interests:vse

Posted 02 May 2005 - 07:57 PM

moj ata uporablja rumeni gel za moške pa mu FUL pomaga( prej se je mazal z raznimi krememi- to pa je naredilo njegovo lice fejst rdečo pa mu je edino ta gel pomagal)- sestavljen je iz nekih alg pa to... wink.gif
  • 0

#5 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 02 May 2005 - 08:52 PM

jaz sem uporabljala včasih to kozmetiko,pa mi ni bla preveč dobra
  • 0
LP,Sanja

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 May 2005 - 06:30 AM

Jaz sem o tej kozmetiki slišala samo graje. Sama sem imela neko emulzijo za pod kremo, pa ne morem trditi, da je bilo kaj boljše. niti slabše.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 06 May 2005 - 09:31 AM

Jaz imam en gel iz morskih alg za pod kremo, in moram rečt da mi ful lepo kožo naredi. Nekako bolj nežno pa mehko (podobno kot pri peelingu). Jaz si dam to vsak večer na obraz, pa imam drugče občutljivo kožo.
  • 0

#8 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 06 May 2005 - 01:19 PM

Tud jaz mam ta gel za pod kremo,ampak ne vem kako kremo naj dam cez.Sam gel pa mi prevec izsusi kozo.
Kaj ti uporabljas,Eni?
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 May 2005 - 04:38 PM

Če ti gel izsuši kožo, ga raje ne uporabljaj. Morda ga koža ne prenaša najbolje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 May 2005 - 05:33 PM

Pika, verjetno imaš alge gel, ki se nanaša pod kreme. Če čez ne daš kreme je zelo suh saj ne deluje samostojno. Tako da daj čez kakšno kremico pa bo.

LP J
  • 0

#11 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 06 May 2005 - 06:02 PM

Čez alge dam Eucerin kremo za občutljivo kožo. Kupila sem si tudi Kahne kremo z aloe vero, ampak je ne skoraj ne uporabljam.
  • 0

#12 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 07 May 2005 - 06:15 PM

Hvala... wink.gif
  • 0

#13 Jassika

Jassika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:celje
  • Interests:muzika

Posted 06 June 2005 - 01:11 PM

Mene pa zanima če katera ve za naslov od kozmetike kahne in telefosnko številko??

Lp laugh.gif
  • 0
Jassika

#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 06 June 2005 - 02:26 PM

DOM IN VRT 21A
1420 TRBOVLJE
SLOVENIJA
Telefon: 03/5631-880
Telefax: 03/5631-881
e-mail: KOZMETIKA.KAHNE@SIOL.NET
Spletna stran: WWW.KOZMETIKA KAHNE.COM
  • 0
lp, Martina

#15 Jassika

Jassika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:celje
  • Interests:muzika

Posted 06 June 2005 - 08:38 PM

A v mariboru pa ni te kozmetike? Če je bi vas lepo prosla za naslov.

Hvala

Lp
  • 0
Jassika

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 June 2005 - 06:49 AM

Kaj s tem misliš? Kahne ima sedež v Trbovljah. Če pa želiš kupiti kakšen izdelek, jih pa dobiš v DMjih.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2005 - 06:54 AM

Jaz sem imela od Kahne tak prozoren gel, ki sem ga nanašala pod kremo, ampak sem prenehala s tem početjem ... nisem opazila nobenih posebnih izboljšav ali karkoli.
  • 0

#18 Jassika

Jassika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:celje
  • Interests:muzika

Posted 07 June 2005 - 08:21 AM

Slišala sem da je tudi v mariboiru kozmetika kahne,... V dm-ju pa nimajo nimajo deviškega olja- ob hujšanju, zato pa sem ga mislila it kupit v maribor.
Kaj pa drugače priporočate za nego obraza? Jaz imam zelo občutljivo kožo in nekaj mozoljev laugh.gif Zdej pa bi vas prosla če mi katera pove če je imela kakšne dobre izkušnje s kahnejevimi izdelki?

Hvala!

Lp
  • 0
Jassika

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29002 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 June 2005 - 08:33 AM

js vem, da jih uporablja ena moja prijateljica, ker pravi, da so to baje edini kozmetični proizvodi slovenskega porekla, ki ne testirajo na živalih pa tut kao mal se gre patriotskega podpiranja, ker tut sama živi v trbovljah. biggrin.gif pravi, da ji pašejo ti izdelki, da z nobenim ni imela težav, ne vem pa, katere (za kateri tip kože) uporablja.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 June 2005 - 10:07 AM

QUOTE(Jassika)
Slišala sem da je tudi v mariboiru kozmetika kahne,... V dm-ju pa nimajo nimajo deviškega olja- ob hujšanju, zato pa sem ga mislila it kupit v maribor.
Kaj pa drugače priporočate za nego obraza? Jaz imam zelo občutljivo kožo in nekaj mozoljev laugh.gif Zdej pa bi vas prosla če mi katera pove če je imela kakšne dobre izkušnje s kahnejevimi izdelki?

Hvala!

Lp


Deviško olje - zelo draga zadeva, ki se meni ne zdi vredna denarja. Pojdi raje v Spara in kupi navadno hladno stiskano olivno olje. (Kahnetovo se nič ne razlikuje od tega).
Za nego obraza sem pa ravno prej odgovorila Dilemi v temi sestavine. Tam je vse lepo opisano.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users