Jump to content


Photo

barva za obrvi


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2006 - 03:18 AM

.
Ker si lase barvam na črno, obrvi pa imam bolj svetlejše, bi si jih rada pobarvala. Me zanima, katere barve sploh za obrvi obstajajo. Glede na to, da jih zagotovo potemtakem imajo npr. v Mullerju, me zanimajo točno KJE (jaz v Mullerju težko kaj najdem, če ne vem točno, kje je izdelek - pa še skos me kak živčen dečko pred vhodom čaka), kako se najbolj kvalitetni barvi reče in kakšne so kaj cene!
Hvala!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 evica1

evica1

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 05 January 2006 - 09:56 AM

Dobijo se različne barve za obrvi in trepalnice in tudi cene so zelo različne. V Mullerju jih imajo, če se ne motim, takoj za vrati, tam pri blagajnah. Jaz sem jo nazadnje kupila v eni mali drogeriji v BTC-ju in cena je bila ugodna.
  • 0

#3 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 January 2006 - 11:04 AM

hm... zanimivo, barvanje obrvi

in kako zgleda pol ko obrvi rastejo naprej? a rastejo tko, da imaš narastek al imaš med pobarvanimi nove obrvi "original" barve? tko no, na kolk cajta je pol to treba ponovno?


IPB Image
  • 0
Posted Image

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2006 - 11:52 AM

Narastek na obrvih. biggrin.gif biggrin.gif Jaz sem že tudi študirala da bi si jih pobarvala, imam sicer svetle, take nekak sivkasto svetlo rjave, ampak sm hotla mal bolj blont, sam pol sm vidla že par folka, ki si barvajo obrvi in izgleda ful umetno pa sm rekla da raj ne bom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 January 2006 - 11:59 AM

Enkrat k sm bla pri frizerju sem vidla, da je frizerka eni ženski barvala obrvi. Pa sta se neki zgovarjale in sm slišala, da si jih na 3 mesce barva. Tko da, ta barva ni tko močna in počas zbledi.

Jst mislm, da je to najboljš pr frizerki narest, je saj za zihr. No saj jst vem, da si sama zihr neb obrvi barvala.

Aja Tanjci, na kok cajta si pa ti obrvi strižeš, a ti ful hit rastejo. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 12:23 PM

Enkrat mi je to frizerka nardila... nikoli več!! Falila je odtenek in zgledala sem kot mrlič blink.gif biggrin.gif
Na mojo nesrečo sem se mogla iti zatem še slikat ... sad.gif Sedaj to sliko skrbno varujem pred ostalim svetom... premišlujem da bi jo zažgala twisted.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 January 2006 - 12:30 PM

QUOTE(URŠKA)
Enkrat mi je to frizerka nardila... nikoli več!! Falila je odtenek in zgledala sem kot mrlič blink.gif biggrin.gif


Ojeej boga...jst bi jo... IPB Image
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 12:43 PM

To je blo pri teh Lasana ali Lazanja frizerskih salonih...Na Miklošičevi. Še zdej mam travme ko grem mimo... biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2006 - 05:56 PM

.
Meni jih je enkrat frizerka pobarvala na ful temno rjavo, je super izpadlo. No, torej grem gledat naslednji teden v Mullerja. Barvanje obrvi mi po moje pa res ne bo predstavljalo nobenega problema, saj gre pri meni v bistvu zgolj za minimalno potemnitev. Nobena pa ne pozna nobene kvalitetne barve prav poimensko?

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 January 2006 - 10:16 PM

QUOTE(miss*sixty)
Aja Tanjci, na kok cajta si pa ti obrvi strižeš, a ti ful hit rastejo. biggrin.gif biggrin.gif


IPB Image a si jih kera striže?

ja glih zato sprašujem, na kolk cajta si je to treba delat, ker ne vem kolk hitr to raste, a raste vse hkrat, al eni zrastejo pa so pol neki cajta tam, pa ene druge umes odpadejo in začnejo na novo rastet al kako IPB Image
no... na 3 mesece - to je kul. Je pa sigurno bolj v navadi, da si ženske potemnijo obrvi (kot trepalnice), sploh tiste ki so natur bolj svetle in imajo tko bolj redke.

  • 0
Posted Image

#11 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 January 2006 - 10:49 PM

[quote=Tanjci][quote=miss*sixty]Aja Tanjci, na kok cajta si pa ti obrvi strižeš, a ti ful hit rastejo. biggrin.gif biggrin.gif[/quote]

IPB Image a si jih kera striže?

ja glih zato sprašujem, na kolk cajta si je to treba delat, ker ne vem kolk hitr to raste, a raste vse hkrat, al eni zrastejo pa so pol neki cajta tam, pa ene druge umes odpadejo in začnejo na novo rastet al kako IPB Image
no... na 3 mesece - to je kul. Je pa sigurno bolj v navadi, da si ženske potemnijo obrvi (kot trepalnice), sploh tiste ki so natur bolj svetle in imajo tko bolj redke.


Tanjci, jst sm se sam mal hecala k si tko dobr prjavla, če se narastek pol vid. biggrin.gif
Jah barva sama sčasoma zbledi. Nevem pa kako mislš kako pol rastejo. Sj rastejo sam une k si jih populš. Jst si pa zmeri iste pulm, tko da ne bi bil problem. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#12 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2006 - 12:05 AM

Če si v redu pobarvaš obrvi, se sploh ne vidi, da so pobarvane, pa tud če si jih sama doma. Narastka pa itak ni, tak da brez skrbi. Poleg tega pa te barve tud niso ful agresivne, vsaj tiste ne, ki jih poznam in so v splošni rabi.
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 January 2006 - 12:36 AM

.
Michelle, torej si jih ti barvaš? A lahko poveš za kakšno kvalitetno barvo?

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2006 - 01:08 AM

[quote=Jenna].
Michelle, torej si jih ti barvaš? A lahko poveš za kakšno kvalitetno barvo?

.

Ne, jaz si jih ne barvam (mam čisto črne, pa bi karkoli drugega ful čudno zgledalo), si jih pa barva moja mami in sem že večkrat zraven gledala to čudo. laugh.gif Ima ene dve barvi, ki jih redno uporablja, pa ti bom jutri napisala, kateri dve sta, da ji ne bom zdaj, ko spi, po spalnici štoferla.
  • 0

#15 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 06 January 2006 - 08:54 AM

Barvanje obrvi ni nobena težava, le barve ne smeš pustiti na orbveh dalj kot nekaj minut (max.10 min). Najmanj očitno je če si jih pobarvaš na temneje za kakšen odtene ali dva. Poznam pa eno, ki ima naravno skoraj črne lase in obrvi in ko se je prebarvala na skoraj blond, si je prebarvala tudi obrvi na blond in je bilo katastrofalno. To pa zato, ker so ji potem vmes rasle še njene črne dlake in je vse skupaj po tednu ali dveh izpadlo kot "videz tigra". V glavnem :puker:.
  • 0

#16 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 06 January 2006 - 03:58 PM

[quote=*Živa*]Barvanje obrvi ni nobena težava, le barve ne smeš pustiti na orbveh dalj kot nekaj minut (max.10 min). Najmanj očitno je če si jih pobarvaš na temneje za kakšen odtene ali dva. Poznam pa eno, ki ima naravno skoraj črne lase in obrvi in ko se je prebarvala na skoraj blond, si je prebarvala tudi obrvi na blond in je bilo katastrofalno
tolk o tem, kako rastejo dlake IPB Image
  • 0
Posted Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users