Jump to content


Photo

America's next top model


  • Please log in to reply
1856 replies to this topic

#1 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 October 2006 - 11:44 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#2 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 09 October 2006 - 12:51 PM

Na kirem progamu pa je to?
Pa na MTV.ju je tudi ob torkih nekaj glede modelov. Pa so neki najstniki pa nekaj.
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#3 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 October 2006 - 01:08 PM

Na TV3 (bivša PRVA TV)...Vsak dan smile.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#4 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 09 October 2006 - 03:09 PM

oddaje nism gledala, zdej sm mau pobrskala po netu, una A. J. s kratkimi crnimi laski mi je ful luskana, pa lepe zobe ma ful. smile.gif
  • 0

#5 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 09 October 2006 - 06:44 PM

QUOTE(Minnie @ 9. 10. 2006 - 12:44) View Post

Gleda katera?
Meni je ful zanimivo... Prvič v življenju gledam na manekenstvo pa supermodele malo drugače...Da dejansko uspeš ni potrebno samo da si lep,ampak da maš tudi ogromno v glavi, poleg lepote pa še cel kup drugih faktorjev. Me je presenetila Tyra Banks, zelo inteligentno dekle,s konkretnimi razlogi zakaj katero pošilja domov.
Če še niste gledale potem glejte smile.gif Vsak dan je in mislim da v vsaki oddaji ena leti.
Moja favoritka: Elysse.

IPB Image



Ja men je tut ta najbolj ušeč.Taka, res skulirana mi deluje. Drgač me pa po zunanjosti na Špelo spominja in to kumad!
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#6 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 07:14 PM

Brez zamere ampak ta Elysse je men najgrša. Zdi se mi taka, kot da bi jo edn z lopato po glavi udaru. Pa Tyra se mi zdi totalna kura. Ful neke kriterije postavla, u bistvu pa se mi zdi, da za to, da si obešalnik za cote pač ne rabiš kakih posebnih talentov. Moje mnenje pač.

Aja, pa še to. Elysse je tak suha, da bi si lahko noge umila u pirovski flaši!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 October 2006 - 08:10 PM

QUOTE(Dragica @ 9. 10. 2006 - 20:14) View Post

Aja, pa še to. Elysse je tak suha, da bi si lahko noge umila u pirovski flaši!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Umiram od smeha. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 09:32 PM

Dilema me veseli, da sem te nasmejala.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#9 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 10:43 PM

Sem mal na netu pogledla in vidla, da je v ameriki že 7. sezona. v tej prvi, ko jo mi gledamo je pa zmagala Adrianne Curry, Elyse je bla pa druga.
IPB Image

  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 October 2006 - 11:06 PM

Sanies,na kero špelo te spominja?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 October 2006 - 07:14 AM

Sem gledala eno oddajo med vikendom. Najbolj simpatična je bila tudi meni Elysse, čeprav je za moje pojme presuha. Pa tista črnka Ebony ali kako ji je že ime mi je bila tudi zelo simpatična. Drugače pa se mi je ta, ki na koncu zmaga zdela največji konj.

Ebony:
IPB Image




  • 0

#12 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 October 2006 - 02:15 PM

ob keri uri pa je to?ja, men je tut ta smotana k je zmagala.nobena od teh 3 k ste jih nalimale mi ni nevem kako všeč.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#13 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 10 October 2006 - 04:35 PM

Če je ta zmagala pol mi je supr fajn...men se ne zdi zafnana spLoh, pa taka prilagodljiva...pa najbolj netipicno faco ma.Lepo.
Rea, na našo špelo:)
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#14 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2006 - 06:56 PM

Zdej pa lahk še mal pokomentirate zmagovalke naslednjih sezon!
2. sezona: Yoanna House
IPB Image
3. sezona: Eva Pigford
IPB Image
4. sezona: Naima Mora
IPB Image

Men sta Eva pa Naima ful lušni, vsaj na slikah, ker oddaj pr nas še ni.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#15 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 10 October 2006 - 07:04 PM

blink.gif blink.gif Meni vse niso nič kaj simpatične. Ne vem no kak so to oni ocenjevali al zbirali.
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#16 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 10 October 2006 - 10:18 PM

Ja jst tut to spremljam k mam cajt, iz 1.sezone mi je najbolj simpatična adrianne, ta k je zmagala, se vid da je taka skulirana punca, pa da si res želi zmagat in delat v tem poslu.
Te 3 zmagovalke iz naslednjih sezon so pa res obupne blink.gif ta prva še posebej huh.gif
  • 0
Posted Image

#17 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 11 October 2006 - 06:12 PM

Meni ma pa ta prva leeeepa okice...ceprou tezko po slikah sodiš, ker adrianne je tut na sliki obupna.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#18 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 11 October 2006 - 06:31 PM

ta prva je k lutka, druga mi j ful luštna, tretja pa še kar
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#19 Lai Ming

Lai Ming

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 11 October 2006 - 11:20 PM

Iva, zmagovalko niso izbrali na podlagi ene fotke, ampak na podlagi več profesionalnih fotk z raznih snemanj; ocenjevali so fotogeničnost, obraz+izrazi, prilagodljivost, sodelovanje... Skratka, VSE. In te, ko so zmagale, imajo tisto nekaj, kar model mora imeti. Zmagovalka 1. sezone, Adrienne, meni sicer tako ni bila ful luštna, ampak na fotkah je pa fenomenalna; tudi s fotografi se je ujela, s kamero... Pravtako pa so bili nad njo navdušeni zelo dobri in priznani modni fotografi, ki so fotkali nešteto deklet in vedo, kaj je dober model, ko ga vidijo smile.gif
Mi je bila pa Ebony tudi zelo všeč, ker je imela attitude, samo ga ni znala pokazat na fotkah, kar je ful škoda. Drugače pa hudo zanimiv obraz, kot Elyisse, za katero mislim, da ima tudi hud potencial. Sicer mi tak tip deklet ni nevemkako všeč, ampak ona je pa čisto ekstra in človek si sploh ne bi mislil, da tako dobro pride na fotkah (meni se je sprva zdelo rahlo lesena).

Eva Pigford je pa najmanjša oz. najnižja "tekmovalka" in zmagovalka - 168 cm smile.gif In tudi krasna na fotkah, vsakič drugačna.
  • 0

#20 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 12 October 2006 - 07:42 AM

jst tud spremljam oddajo, če sem doma

je ful zanimiv gledat, ker recimo ene so dobre na fotkah, samo so bile čist zanič, ko je blo treba bit pred kamero in nastopat v reklami... res je več kriterijev in sposobnosti, ki jih mora imet model, in ne odloča samo videz... ravno za to, ki bo v tej sezoni zmagala, so skoz poudarjal, da naj se tud drugač vede bolj smaozavestno, ker je skoz mela frfru in skrivala obraz pa ni glih neki skrbela zase (da bi se porihtala - vsaj tko sem jst zasledila)... drugač je pa kr lušna

mi gre pa ornk na jetru una, ki med smehom "izvrže" vse zobe ven - se smeji kot en konj blink.gif

aja pa še ena črnka je not, ki je pa res mal prestara za to tekmovanje (na to je opozorila tud Tyra), da ne omenjam, da je imela (ima) take ogabne povešene joške kot ima kokršpanjel ušesa

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users