Jump to content


Photo

miss 2004


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 12 September 2004 - 11:59 PM

a je kera gledala?jst sm sla z mojo naj kolegico gledat u živo(imava to že kot nekakšen ritual,že četerto leto zapored)men se prav hecno zdi to gledat pa pol na koncu ko se vsi zberejo in gledaš obnašanje naše slovenske smetane:)moram še to povedat da sm bila zelo zelo navdušena nad mak. pevcem tošetom k je res pevec 1a pa tud ful luškan je. pa še slikala sm se z njim, vesna is
  • 0

#2 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 13 September 2004 - 07:18 AM

Hoj!

Ja, meni je letošnja missica kar simpatična, res nazadnje mi je bila všeč, mislim da je bila Nataša (za Nedo Gačnik).
Drgač mi je bila pa včeraj ful umetna Teja, pa ful je bila Tjaša - tista k je še nekaj po kitajsko govorila, taka smotana. Sicer je govorila kot navita, sam za miss mi pa ni potegnila.
  • 0
LP, Finatina

#3 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 13 September 2004 - 12:45 PM

ja za tjašo sva se pa tok nasmejale,skor do sol,pa k je kr en grb sabo prnesla,hihihi.drgač je pa teja moja kolegica s faksa.ful mi je simpatična drgač sam učer je bla kriza.pr njej mi je ful ušeč to da poka od samozavesti,drgač je na faksu dost bol zgleda.pa še eni sva se smejale,tisti črni skodrani,ki je hodila k da bi bla mau omotična.ne vem če se je to vidl prek tv-ja.missica je pa tko tko,ful simpatična,sam nč posebnga.ji je pa en iz žirije že par sekund prej prišepnu da bo ona,ne vem če je blo na tv.mislim da so ble kandidatke slabše kot lani.ne vem no


lp
  • 0

#4 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 13 September 2004 - 02:07 PM

Finatina res je nova misica FULL simpaticna! laugh.gif

Vesnica se strinjam s tabo ker druge res niso bile kaj posebnega!
  • 0

#5 nežy

nežy

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:ivančna
  • Interests:vse

Posted 13 September 2004 - 05:49 PM

man je ta miss še kr lušna jst sm navijala za sanjo k je bla druga spremljevavka najbl naživce mi je pa šla tjaša s tistim zobmi pa kk se je sprehajala joj mi je šla nažive pa saj lase bi si lohk stanjšala ne pa da je mela take čudne res najbl lušna mi je bla pa sanja
  • 0
lp........rada vas mam

#6 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 14 September 2004 - 04:38 PM

ja tudi meni je sla Tjasa na zivce evil.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#7 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 14 September 2004 - 05:26 PM

sej ni bla nobena grda, ampak večina mi je šla res na živce... še posebi ko so govorile rolleyes.gif Drgač sm si pa najbol zapomnla Divno (mal čudn ime) pa tut Živa je ful lušna :!: sicer pa se tuki itak gre sam za videz - dobrodelnost in "pametnost" je žal sam ena češnjica na vrhu smetanove torte wink.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#8 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 14 September 2004 - 06:22 PM

Ravnokar sem gledala E+ na A kanalu in je bil prispevek v katerem je govorila ta naša nova missica in prav simpatična mi je. Res, taka preprosta. Tko mal je podobna tisti miss k je bila pred Tino Zajc, Nataša Kranjec; tut ona mi je bila luštna. 8)

ja, no tisto češnjico na smetani - no comment, imaš pa mal tut prav wink.gif

Drugače pa mi je bila recimo Divna tko simpatična, sam k jo je pa kamera od blizu pokazala, je bila pa tko neki čudna, omaljena - tko je zgledal, samo sigurno so to krivi tudi reflektorji.

No, ja. Kakorkoli že ermm.gif [/b]
  • 0
LP, Finatina

#9 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 14 September 2004 - 07:14 PM

Smetana je skoraj vedno na vrhu laugh.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#10 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 September 2004 - 08:40 PM

em.....sicer nism gledla in pojma nimam kako zgleda nova miss...ampak po vseh ozkušnjah mam občutek da je 2/3 slovenk navadnih deklin lepših od nje


to je moje skromno mnenje

kimSpiŽe2dni

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#11 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2004 - 06:20 PM

[quote=Kim]em.....sicer nism gledla in pojma nimam kako zgleda nova miss...ampak po vseh ozkušnjah mam občutek da je 2/3 slovenk navadnih deklin lepših od nje


to je moje skromno mnenje

kimSpiŽe2dni


ja se strinjam... smile.gif
  • 0

#12 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 16 September 2004 - 08:01 PM

Najlepše tako nikoli ne grejo na oder...

LPJ
  • 0

#13 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 16 September 2004 - 10:27 PM

no ta tjaša je bla na isti šoli k jes v gorici, pa sploh ni taka kot se je predstavla na tem izboru... je res simpatična pa fuuuul nadarjena za jezike, res ženska je inteligentna.... sam kok se je pa tam obnašala, kot kakšna kura... moj fant je reku, da hodi glih tako kot noj, gleda pa glih tko kot bi bla kakšna kur..., ja sori tjaška, sam res si izpadla glupo! meni je letošnja mis res lepa, se pa stinjam z jadranko, da najlepše nikoli ne grejo na oder, mam prijatelco, ki je res najlepša... sam ona tega ne dojame, oz. sploh noče tega slišat, njej so vsi ljudje lepi, res na vsakemu najde nekaj.... tako pač je...
  • 0

#14 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 17 September 2004 - 11:28 AM

mateja a si iz Gorice? biggrin.gif Na kaksno solo pa je hodila Tjasa?
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#15 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 17 September 2004 - 06:01 PM

na gimnazijo, pa da je bla ful pridna, kej več ti pa ne znam povedat... ermm.gif
  • 0

#16 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 18 September 2004 - 06:57 AM

ok,hvala za info. biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users