Jump to content


Photo

najbolj nenavadne navade


  • Please log in to reply
1464 replies to this topic

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 May 2005 - 06:51 PM

Kaj so vaše nekoliko čudne navade? Ali pa kaprice?
No, da sama začnem z eno navado... WC papir se mora vedno vrteti v eno smer. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 19 May 2005 - 06:56 PM

QUOTE(sonchika)
... WC papir se mora vedno vrteti v eno smer. smile.gif ...

:laughing6:


Pokanje členkov na rokah ... ne morem se odvaditi rolleyes.gif
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2005 - 07:09 PM

- konstantno grizljanja spodnje ustnice

- igranje z lasmi, ponavad jih navijam na prst al karkol ... uglavnem nikol jih ne pustim pri miru

- kruha nikol ne režem, ampak ga vedno trgam, kar povzroči pri moji mami vedn take izbruhe jeze in zgražanja, da groza biggrin.gif
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2005 - 07:15 PM

Vedno nekaj štejem...res čudno. Če nekje čakam (recimo v čakalnci pri zobarju) štejem ljudi, rože, revije...pač kar koli se da. Na zadnje sem pri frizerju preštela, da je imel za pultom zloženih 16 vijoličnih brisač, 2 modri in 12 rumenih. blink.gif Zrela sem za psihiatra ermm.gif
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2005 - 07:41 PM

Hahaha Nadi ... v bistvu nisi edina, ki to počne ... tudi sama to delam ful pogosto in se je že zgodilo, da sem se zalotila, da štejem naglas in me je kdo prav čudno gledal. biggrin.gif

Pa ful rada opazujem folk in si zamišljam, kako življenje imajo, kam so namenjeni in tako naprej. Pač nekteri smo mal on the wierd side ... rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2005 - 07:43 PM

Haha, za crknt...pa sem mislila da sem jaz nora biggrin.gif A kr naglas šteješ? laugh.gif
  • 0

#7 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 19 May 2005 - 07:45 PM

Ziher mam kake full čudne navade, ampak se jih mogoče trenutno ne zavedam oz. jaz jih ne opazim pa jih zato mogoče drugi...
  • 0
user posted image

#8 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 May 2005 - 07:51 PM

Hm.. da pomislm kere so moje razvade..
Aja, bonbonov mi nikol ne rata zlizat do konca, ampk jih vednu zgrizem oops.gif
Grizljanje zgornje ustnice
Pa kadr se učim, se zravn češem-čist cel čas.. Bulm v zvezek, pa z glavnikom po laseh šarim..

K se še kej spomnm pa napišem!
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#9 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 19 May 2005 - 08:01 PM

No zaj me je *simoncy* spomnila moje navade...smile.gif
Ko se učim se čoham po glavi, lase nonstop probam v čop spravit, če mam kaki mozoljček ga razkrampam v eno ogromno krasto...
  • 0
user posted image

#10 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 May 2005 - 08:03 PM

Hja treba je bit vsestranski: ne sam da se učiš, ampk še skrbiš za nego las in obraza: dve muhi na en mah twisted.gif
Pa seveda, k se učim je zravn špeguček (ogledalo), pa moram nuujnu ta čs k v mislih ponavlam sprobavat kera barvica za oči mi najbol paše, pa kera šminka... biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#11 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 19 May 2005 - 09:09 PM

Pa vmes še popilit obrvi, pregledat vsak kvadratni milimeter na obrazu... biggrin.gif
  • 0
user posted image

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 May 2005 - 11:18 PM

QUOTE(Nadi)
Vedno nekaj štejem...res čudno. Če nekje čakam (recimo v čakalnci pri zobarju) štejem ljudi, rože, revije...pač kar koli se da. Na zadnje sem pri frizerju preštela, da je imel za pultom zloženih 16 vijoličnih brisač, 2 modri in 12 rumenih. blink.gif Zrela sem za psihiatra ermm.gif


- biggrin.gif...jz tud :!: Vse stejem-v soli sm ponavad gledala cez okn in stela kok stanovanj ma zavese, kok je okn,kok jih ma kolesa...skratka...obup.
-vedno vse najprej povoham
-na 2 dni sesam,ker mislim,da je vse umazano(dons sm celo 2 krat)
-voham ljudi na avtobusih
-ce se dotaknm levga ocesa se morm se desnga,da se ta desn ne bi pocutu prikrajšanga(za vsak del telesa to velja)
-vse mora bit ravno-od rjuh na postelji,do šatuljc...skratka-ce se kdo usede na postlo sm kr zivcna in jo takoj na novo posteljem biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 May 2005 - 12:14 AM

QUOTE(rea)
-vedno vse najprej povoham
-ce se dotaknm levga ocesa se morm se desnga,da se ta desn ne bi pocutu prikrajšanga(za vsak del telesa to velja)

Emmm... JA!
potem pa še:
- tudi pri meni mora bit wc papir naštiman tako, da se vrti v točno določeno smer
- vse, ampak res vse mora bit pospravljeno na 'pravokotno' oz. pod pravim kotom... tepih in miza na njem... pa škatlica s keksi na njej... pa daljinci in to... vsi predali obvezno zaprti na omarah
- vedno moram imet poleg postelje kozarec pijače, če ne ni šans, da zaspim
- skoraj vedno moram na krožniku nekaj pustit in nikakor ne morem jest iz istega krožnika juhe in glavne jedi
- grizenje v bistvu notranjosti 'ust' - v bistvu notranjo stran ličnic ali kako bi to povedala... sploh, ko sem ful živčna, si pogrizem do krvi in takrat šele dobim voljo in potem me boli to vse po 14 dni
- v gostilni ne pijem, razen kave/čaja, nič brez slamice
- ne morem videt lila barve in zato tudi izključno nimam nikjer nič v lila barvi
- pašepajoš, pa se ne spomnim... ali pa rajši ne povem biggrin.gif:clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 beba

beba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:ljubljana

Posted 20 May 2005 - 07:00 AM

uf... pr men je pa zvečilni gumi zmer v ustih...
in tako delam balončke non-stop. povsod kjer grem samo poka...
tko da me folk mal po stran gleda...
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 May 2005 - 07:06 AM

Nadi šteje, jaz pa seštevam. smile.gif Vedno seštejem vse številke na vseh registrskih tablicah.
Pa knjižnica deluje name odvajalno. Tisto brskanje med policami me dela nervozno in potem morem vedno laufat na WC. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 20 May 2005 - 07:48 AM

No moje razvade pa so:
-nikakor se ne moram odpovedat kosu kruha z ogromno majoneze pa pili salame na konc pa se kisle kumarce (vsem se to zdi ful nagravzno)
-ves cas se dotikam uses al pa nosa ce je ful mrzl,pol me pa vsi sprasujejo,ce me boli
-grizem kozico ob nohtu pa spodno ustnico
...pa se marsi kej bi se naslo laugh.gif
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 May 2005 - 10:34 AM

QUOTE(rea)
-vedno vse najprej povoham
-ce se dotaknm levga ocesa se morm se desnga, da se ta desn ne bi pocutu prikrajšanga(za vsak del telesa to velja)


QUOTE(Nikita007)

- tudi pri meni mora bit wc papir naštiman tako, da se vrti v točno določeno smer
- grizenje v bistvu notranjosti 'ust' - v bistvu notranjo stran ličnic ali kako bi to povedala... sploh, ko sem ful živčna, si pogrizem do krvi in takrat šele dobim voljo in potem me boli to vse po 14 dni
- v gostilni ne pijem, razen kave/čaja, nič brez slamice


Oooo punce, ve ste mi dobesedno rešle življenje ... jaz imam tud točno te navade in sem vedno misla, da sem mal tak ... čudna. biggrin.gif Tko da nisem tega nikol omenjala, sploh tistga če se kao enga ušesa (al česarkoli že pač) dotaknem, se morm še druzga in podobno. Sem že dejansko misla, da sem težek čudak in paranoik, zdej pa vidim, da so te stvari očitno nekaj, kar se tudi drugim dogaja.

Drugače pa Nikita ... vem kako boli, ko si zgrizeš notranjo stran lic al karkol že in potem teče kri in stran visijo taki trakci kože ... to jaz delam pred izpiti, potem ko je konec, pa boli kot hudič! rolleyes.gif

Sej mam drgač še par drugih zelo čudnih navad ... npr. to, da imam take male brisačke za obraz obrisat ko si ga umijem in za eno brisanje obraza porabim ene tri brisačke ker lahko z eno stranjo brisačke po obrazu potegnem samo enkrat, potem jo morm pa obrnat ... in pol jo dam prat. rolleyes.gif In da obrišem celo faco, rabim tak ene par teh brisačk. biggrin.gif

Don't ask me why, I'm just strange ...

Aja pa vsak dan menjam stran povštra v postli ... vsak večer ga drugače obrnem, tako da je tisto, kar je bilo prej spodaj, zdaj zgoraj. Prav moram to nardit, pa nimam pojma zakaj ...

Pa ko si zobe umivam, moram obvezno vse nardit identično ... če po eni strani podrgnem pod določenim kotom, morm na drugi strani isto, če po eni strani podrgnem s krtačko 10X, moram po drugi tudi ... drgač se mi zdi, da imam en del zob bolj čist kot drugi, kar me ful nervira.
  • 0

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 May 2005 - 10:51 AM

-ko sama pohajkujem po mestu, si v glavi sproti zmišljam dialoge ....
-nasmiham se mimoidočim, da vidim reakcije
-ko grem iz trgovine/barčaka ipd ... , vedno pozdravim, da vidim, če me bodo pozdravli nazaj
-kadar mi kaj ni prav, se namrdnem: spodnjo ustnico zavihnem čez zgornjo, fant temu pravi 'štrudl'
-skos morm met okol sebe nek 'hrup', še učit se ne morm v tišini, paše mi muzika
-najraje potujem sama
-vedno imam vse pospravljeno, oblek nikol ne zmečem sam na kup preden grem spat, zmeri vse zložim in spravim nazaj v omaro, vse je na svojem mestu
-vse, kar se da reciklirat, recikliram (drugo stran računov iz trgovin uporabim za shopping in podobne memory listke)


  • 0

#19 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 20 May 2005 - 10:57 AM

- Jst si pa grizem spodnjo ustnico, obnohtno kožico (česar se bi mogla nujno odvadit).
- Pa členke na prstih si pokam.
- Pa preden dam kaj v usta, moram obvezno povohat.
- Brez čigumijev pri meni preprosto ne gre.
- Vedno ful opazujem ljudi. Ne vem zakaj, ampak npr. ko čakam na bus, si vsakega ogledam od glave do pet in ga sama pri sebi pokomentiram.
- Kadar imam malo daljše nohte, mi ne sme nič pridt za njimi, ker me to ful moti in moram takoj spravit vn. Pa tud tko si non-stop gledam nohte, da je vse pod kontrolo.
oops.gif oops.gif oops.gif
Se bom še kej spomnla.
  • 0
IPB Image

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 May 2005 - 10:58 AM

-v knjige, ki si jih kupim, sama sebi pišem posvetila
-iz knjig, ki so name naredile poseben vtis, prepisujem delčke teksta v moj mali dnevnik
-tut js rada opazujem ljudi in si o njih zmišljujem zgodbice

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users