Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#21 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 08 November 2006 - 10:01 PM

Ne vem kam naj postavim to vprašanje, se mi je zdelo tu še najbolj primerno. Do Celovca imam slabo uro vožnje,do Gradca pa pol ure več. Se mi bolj splača ( izbira, cene ) tja v šoping kozmetike ali je boljše pri nas? Do sedaj sem samo po cotovje hodila, tk da ne vem niti za drogerije- katere in kje so.
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2006 - 10:20 PM


Hm, ne vem, če je glih tu primerno, pa ok =)
V glavnem, kakšne fuuul razlike ni (sploh v cenah), je pa res, da je v Avstriji predvsem več odtenkov pri pudrih (sploh kaki najsvetlejši, kateri k nam ne pridejo, ker mislijo, da smo že vsi bolj ta temni, haha), pa kakšne firme, ki jih tu ni - npr. The Body Shop. Sama sicer nikoli nisem hodla striktno kozmetiko kupovat v Celovec, sem pa v Arkaden centru vidla ogrooomen Müler, noter rajši nisem zavila (ker bi odšla s polno vrečko stvari, ki jih ne potrebujem), ampak bi rekla, da bi lahko imeli kaj več izbire (sploh kakšne njihove firme in to), kot pri nas. Cenovno pa se mi zdi, da ni kakšnih občutnih razlik.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 08 November 2006 - 10:27 PM

Hvala.Imam že tak seznam kaj bi imela da me mine, če mi take lušte delate smile.gif .
  • 0

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2006 - 10:29 PM


Oh, kako te razumem! laugh.gif
Ta forum kar pošteno skrbi, da nimam nikoli preveč dnara v denarnici.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2006 - 04:26 PM

Cene izdelkov, ki jih dobiš tudi pri nas so večinoma višje, sicer zelo malo pa vseeno. Imajo pa veliko akcij... biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#26 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 November 2006 - 05:18 PM

Anaa, a se mas Revlon-ColorStay concealer? js mam v svetlejsem odtenku, pa mi je presvetel, bi menjala.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#27 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 06 December 2006 - 06:46 AM

Tole je vprašanje za Črno! Črna lepo te prosim povej mi več o odtenku gosh pudra x-ceptional wear, ki praviš da je zelo svetel.Kako zelo svetel,je prav bel al samo svetel?? Pa še eno vpr. ali vsebuje mineralne filtre?biggrin.gif Mam jake probleme z tem,trenutno še brskam in gledam in vedno razočaranje al pa komedogensot.Hvala hvala!
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#28

  • Guests

Posted 06 December 2006 - 10:12 PM

Na pomoc! Pozabla sm dat anketo pri oceni pudra pa ne znam spremenit. Dilema, Jenna? oops.gif
Hvala kiss1.gif smile.gif
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2006 - 10:55 PM

Na žalost ti preostane samo to, da narediš novo temo, ker se anket naknadno ne da dodajat. Pa bom potem jaz to staro pobrisala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 December 2006 - 10:43 PM

OMG, oceno Zarinih glosov sem vrinila pod Ličenje obraza, se da kako pomagat?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2006 - 10:51 AM


IPB Image

A je to še stara embalaša Avon- Soft Matte Mousse?



Ene par Avonovih stvari me je čist navdušl glede na ocene. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#32 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 16 December 2006 - 01:16 PM

Ne, pri nas je taka embalaža kot si ti nalepila.Jaz sem iz avon.com kopirala in je malo drugačna.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 December 2006 - 11:29 PM

QUOTE(crna @ 7. 12. 2006 - 22:43) View Post

OMG, oceno Zarinih glosov sem vrinila pod Ličenje obraza, se da kako pomagat?

Že urejeno. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 December 2006 - 11:33 PM




Jenna,dva komentarja nad tem kar sem napisala je prvotni opis.Nisem vedela kako naj napisem da blush v bistvu ni tako super kot sem mislila da je v prvih dveh tednih.V bistvu je zanic.Dodala sem mimogrede nekaj malega..no vsaj zelela sem.Se oproscam.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 December 2006 - 11:41 PM


Aha, sem zaj vidla. Sem uredila.
Editi so seveda dobrodošli, ampak takrat samo uredi svoj prvoten post, ne pa novega pisat. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 December 2006 - 12:40 AM

Hvala za pospravljanje za mojimi napakami smile.gif !

Pa za Bluberry (upam da je reč še aktualna):
Puder seveda ni bel, je pa med najsvetlejšimi pri nas (rang nekje Revlon, Lancome), pa še zelo poceni. Sestavin na pakovanju ni, sem ga pa dala ocenit pred parimi mesci. Osebno neke komedogenosti nisem zaznala, celo v času, ko mi je koža "podivjala" nisem opazila nekih sprememb po nošenju pudra. Je pa za normalno do suho kožo, za mastno ne, ker ne matira preveč dobro.
Za UV filter tudi ne piše, verjetno pa je mineralen.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#37 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 26 December 2006 - 11:28 AM

Ne vem, kam napisat, ampak kupila sem blazinico za nanašanje pudra.In me zanima, kako jo PRAVILNO uporabljat? Zdi se mi, da še bolj uničim prekrivnost pudra (mimogrede Colour Adapt).

Hvala za odgovore in ne se zgražat, če je glupo vprašanje, ampak ko gledam kake vizažistke, čist drugač delajo kot jaz (no, saj so profesionalke smile.gif )
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#38 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 26 December 2006 - 01:27 PM

blazinica?...no, sicer nisem profesionalka tongue.gif ampak jaz jo uporabljam tako kot je pisalo v navodilih...namočim v vodo..."odcedim" /obrišem v brisačko, da ostane vlažna...potem dam gor puder, pa blazinico (zmučkam), preložim itd, da se puder prelije po povšini - potem pa "potapkam" po obrazu biggrin.gif

...nevem, če je tako obnese-ampak, meni naredi ful bl enakomerno polt, v smislu, da se puder ne opazi ipd.
drugače pa jaz uporablam puder od Vichy, in si skoraj ne predstavljam, da bi si ga nanesla brez celotnega postopka-ker ni na pumpico
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2006 - 02:26 PM

Jaz isto. Čim bolj jo je potrebno osušiti, da je samo malo vlažna. In se potem nanaša od nosa navzven. Pa ne vlečeš, ampak tapkaš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 26 December 2006 - 05:54 PM

Najlepša hvala obema. Nobenih navodil nisem doobila zraven. In jaz, smotka, sploh nisem navlažila gobice niti tapkala. oops.gif Ampak zdaj vem.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users