Jump to content


Photo

Keune Phyto Protein Spray


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 13 June 2006 - 07:25 PM

Ingredients:

Aqua/Water, Distearyldimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Glycerin, Hidrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroyzed Soy Protein, Hydroxypropyltrimonium Honey, Camellia Sinensis/Camellia Sinensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Bisabolol, Parfum/Fragrance, PEG-35 Castor Oil, Polysorbate 20, Alcohol, Calcium Pantothenate, Inasitol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, Biotin, Aescus Hippocastanum/Horse Chestnut Extract, Benziyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

IPB Image
  • 0

#2 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 13 June 2006 - 07:29 PM

Piše, da gre za regenerator v spreju s proteini, vitamini in UV filtrom. Se izpira, razen pri izjemno izsušenih laseh.
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 June 2006 - 06:25 AM

Zadeva z balzamom, vlažilna in s hudo veliko proteini in naravnimi snovmi. Super.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 14 June 2006 - 06:56 AM

Osebno sem zelo zadovoljna z njim. Imela sem resnično slamnate lasje (uničene od večletnega barvanja na blond), odkar pa ga uporabljam so se lasje že malo popravili. Zame je to edina stvar, ki je na laseh pustila kakršen koli pozitiven učinek.
  • 0

#5 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82812 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 June 2006 - 07:50 PM

Bognedaj da DiLeMa tole uoči. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 June 2006 - 07:52 PM

Jinadaze - too late! biggrin.gif Sem že gledala tole zadevo in mi je blazno všečna, bo seveda moja v kratkem - kaj pa druga! biggrin.gif Bi bila že včeraj, pa v DM ne držijo Keune proizvodov ... svinje!! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 14 June 2006 - 07:54 PM

Imajo jih v Müllerju in v frizerskih salonih smile.gif Drugače pa ne pričakuj čudeža...je pa opazna razlika.
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 June 2006 - 07:55 PM

Pa v drogerijah Tuš tudi ... in v Beauty Worldu. wink.gif Tinkica, kako se pa to uporablja, če se izpira? Pač našpricaš, počakaš nekaj minut in potem spereš? Mislim, jaz tega raje ne bi izpirala ... bi po pranju dala na suhe lase in potem posušila ... sej tako tudi lahko, ane?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 14 June 2006 - 08:54 PM

Ja seveda lahko. Jaz si raje sperem in so vseeno mehki in gladki... Probaj oboje pa boš videla. laugh.gif
  • 0

#10 haralambus

haralambus

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 14 June 2006 - 09:52 PM

A mislite da je bil moj s pretečenim rokom ali kaj drugega, ker je obupno smrdel po kislini pa čisto nič mi ni zmehčal lase. Moji blond barvani lasje so bili stisnjeni v krepo kot bi si jih samo s šamponom umila. A ima kdo podobno izkušnjo s tem.
  • 0

#11 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 15 June 2006 - 03:26 PM

A mogoče katera uporablja tudi regenerator za lase po sončenju iz linije sun care? DiLeMa smile.gif ?
IPB Image
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2006 - 03:43 PM

Sem ravno zadnjič gledala sestavine ... šampon in regenerator sta oba zelo kvalitetna, vlažilna in proteinska, regenerator je tudi masten in super za poletno izsušene lase. Tisti sprej z UV zaščito (ne vem če je levi ali desni) vsebuje pa že takoj na začetku alcohol denat in ga odsvetujem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 15 June 2006 - 03:58 PM

Sem vedla da bo DiLeMa vse lepo razložila! Ja sej najbolj me regenerator zanima, pri spreju sm pa tud že vidla da ma alkohol (to je tud edino kar razberem iz sestavin, da potem vem, da je bljak biggrin.gif ). Kaj pa primerjava med tem regeneratorjem in sprejem, ki je bil na začetku ocenjen (Phyto Protein spray) - kaj je boljše? Če ne bom šla kar oba nabavit biggrin.gif !
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2006 - 04:04 PM

Tale Phyto Protein sprej pomoje ni nadomestek za regenerator/masko. Ti spreji so kot pika na 'i' po uporabi regeneratorja, kot neka dodatna nega. Drugače pa ne zmehčajo las tako kot dober regenerator/maska.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users