Jump to content


Photo

poročna frizura


  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#1 Tanya

Tanya

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 06 June 2006 - 01:01 PM

Zanima me kakšna naj bo poročna frizura za dolge, rjave lase z blond prameni
  • 0

#2 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 June 2006 - 01:08 PM

Se boš poročila? Mah nimam nobenega strokovnega mnenja, moje osebno prepričanje pa je, da so mi dolgi lasje najlepši spuščeni, po možnosti mal skodrani, nikakor pa mi niso všeč kakšne velike lasne skulpture na glavi. Saj se da dodat lepe dodatke tudi na razpuščene lase...brez fig in podobnih zvitkov...aah zdej sm čist not padla...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#3 Tanya

Tanya

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 06 June 2006 - 01:19 PM

ja poročila in to kmalu čez mesec pa pol, pa se mi ne sanja kakšno frizuo naredit. Problem je ker mam rahlo skodrane lase. Če bo lepo vreme bo uredu, drgače se mi začnejo zvivat tako, dane vem kaj narediti.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 June 2006 - 01:21 PM

Se popolnoma strinjam z Inchiko ... zakaj bi skrivala lepe dolge lase in si iz njih spenjala neke štručke in zvitke?

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 June 2006 - 01:35 PM

QUOTE(Tanya)
ja poročila in to kmalu čez mesec pa pol, pa se mi ne sanja kakšno frizuo naredit. Problem je ker mam rahlo skodrane lase. Če bo lepo vreme bo uredu, drgače se mi začnejo zvivat tako, dane vem kaj narediti.


Skodrane lase imaš!? Jst bi tuudiii! Ma potem pa sploh nimaš veliko dela: dolgi, pa še skodrani lasi so pa ja nekaj najlepšega! Nimam izkušenj z naravno skodranimi lasi, ampak saj obstajajo razni preparati, da ti jih mal "utrdijo" in da se ti pol ne skodrajo do konca? Če imaš ponavadi skodrane lase, bi si jih lahko zravnala za spremembo - ker na ravnih lasih je lesk še bolj opazen, ker se svetloba drugače odbija?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#6 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 June 2006 - 01:38 PM

Frizura na 2. sliki, ki jo je DiLeMa nalepla, mi men tko romantično deluje...pa za okras si lahko dodaš kakšne majhne cvetke tam kjer bi bili lasje speti...al ti tak look ne odgovarja?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 June 2006 - 02:07 PM

Mislim, da ne bi bilo slabo obiskati kakšnega dobrega frizerja, ki se spozna na svoj posel.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 June 2006 - 08:05 PM

QUOTE(sonchika)
Mislim, da ne bi bilo slabo obiskati kakšnega dobrega frizerja, ki se spozna na svoj posel.

se strinjam

 


  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 June 2006 - 08:21 PM

.
O grozota, kakšna pošastljivo odurna frizura nad mano. IPB Image Res ne vem, zakaj ima večina bejb za kakšne prireditve tendence po nekih spenjanjih in tako dalje. Ko pa je tako lepo videt negovane, spuščene lase.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 June 2006 - 08:25 PM

Je res grda ja. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#11 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 06 June 2006 - 09:51 PM

no men je všeč tale... čeprov imam sama čist ČIST ravne lase, jih bom poiskusila oblikovat, da bodo takole valoviti (seveda pri frizerki)... pa brez rož

drugač imamm pa tud jst rjave lase z blond prameni, ampak samo še 1 mesec do poroke wink.gif

http://www.freewebs....on/porocna9.bmp

za vsak slucaj (neki mi ne pokaze slike rolleyes.gif)

  • 0
Posted Image

#12 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 06 June 2006 - 09:54 PM

QUOTE(DiLeMa)
IPB Image


ta mi je tud ful lepa, sam da ni preveč rahla... mora zdržat ples ipd.
  • 0
Posted Image

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 June 2006 - 10:43 PM

QUOTE(Tanjci)

Meni je ta npr. všeč, tudi rožice so mi simpatične.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 07 June 2006 - 07:38 AM

Tudi meni je ful lepa in rožice so mi ful fajn.
  • 0

#15 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 07 June 2006 - 08:06 AM

Slike od Dileme so super!!! Tko preproste, lepe, naravne. Men se zdijo take frizure za poroko najboljše. Tud sama sem mela spuščene, speti lasje so mi tko staromodni... Tele frizurce so pa res fenomenalne Dilema kje si jih našla? Jst ti priporočam takšno!
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2006 - 08:45 AM

Lany ... te slike so ble čist slučajno najdene na netu in ker so mi bile všeč, sem jih shranla. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 07 June 2006 - 08:47 AM

Mmmm lepe :-) So mi take nedolžno-sexy frizure twisted.gif
  • 0

#18 Tanya

Tanya

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 07 June 2006 - 09:05 AM

Tisti dve blond frizuri, ki jih je pokazala Dilema sta mi zelo všeč. Ta zadnja še posebno ker je preprosta.
  • 0

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 June 2006 - 11:49 AM

IPB Image
  • 0

#20 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14739 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 June 2006 - 01:47 PM

poročne čupe tipa:
IPB ImageIPB Image
so mi horible biggrin.gif
dopadejo pa se mi preproste tiare v spuščeni čupci, tale ma že preveč skodrane lase, drugač je okej
IPB Image
IPB Image s tem da mi ni čist všeč ker je zlate barve, bakreno bi blo kul, kamenčki pa take barve kot je obleka:)
IPB Image
al pa kak bol fensi obroček, tele zapestnice/verižice (drugo in predzadnjo)bi preštimala v obročke in bi blo superca. Pri takem dodatku tudi ne potrebuješ kej ekstra nakita, kvečjemu kak prstanček, ki paše zraven.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users